SEO

Sitepromotor pozycjonowanie blog Mikrosłownik copywritingu

Mikrosłownik copywritingu

Jak wiadomo tworzenie stron podobnież jak i pozycjonowanie jest bardzo interesującym zajęciem dlatego też i nowosłowie jakie się przy tej okazji pojawia jest bardzo interesujące, ale niestety wiele osób może tego nie roumieć, dlat... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak pisać dobre teksty SEO?

Jak pisać dobre teksty SEO?

Jak wiadomo content marketing jest zajęciem, które ostatnimi czasy stało się bardzo na topie. I nie ma się czemu dziwić, wszystko co w wyszukiwarce funkcjonuje, bazuje na rozwiązaniach związanych z danymi. Dlatego też warto jest p... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Marketing internetowy - definicje

Marketing internetowy - definicje

Jak wiadomo każdego dnia wielu speców od marketingu stara się działać w sieci aby swoje projekty brnęły wysoko w wynikach wyszukiwarki oraz aby witryny przynosiły spodziewane efekty w postaci odpowiedniej ilości konwersji. Jeśli z... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak szybko poprawić wydajność SEO swojej strony

Jak szybko poprawić wydajność SEO swojej strony

Branża internetowa ma to do siebie, że wszystko dzieje się bardzo dynamicznie i szybko, dlatego jak wiadomo i szczególnie w kwestiach promocji stron trzeba być na bieżąco i ciągle coś monitorować oraz poprawiać. Łącznie działania ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak używać Stories w social media aby promować biznes?

Jak używać Stories w social media aby promować biznes?

Branża internetowa ma to do siebie, że jest tutaj wiele czynników, które w czasie zmieniają się i Ci co zajmują się marketingiem internetowym muszą nieustannie nadążać za nowymi trendami aby nie „wypaść z obiegu” i nie... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak promować się lokalnie?

Jak promować się lokalnie?

Jak wiadomo Internet niesie ze sobą swojego rodzaju wyzwania, które należy sprostać aby mieć odpowiednio przygotowane zaplecze do dobrej pracy nad swoimi stronami, które z kolei będą przynosiły odpowiednie konwersje, niezależnie c... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Rozwiązania, które ulepszą Twoje SEO dla Wordpress

Rozwiązania, które ulepszą Twoje SEO dla Wordpress

Jak wiadomo Internet stwarza duże możliwości dla nie jednej osoby, która prowadzi swoje interesy. Jeśli chodzi o samo medium, trzeba przyznać iż Internet od jakiegoś już czasu zyskuje sobie coraz większą publikę i trzeba by powied... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog 10 sposobów na reklamowanie firmy

10 sposobów na reklamowanie firmy

Jak wiadomo Internet stał się medium, przez które mnóstwo osób każdego dnia podejmuje swoje wyzwania zawodowe albo prywatnie przeszukuje różne zasoby aby znaleźć to czego szuka, a jak już to znajdzie to dokona upragnionego zakupu.... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jakie słowa warto pozycjonować w branży developerskiej

Jakie słowa warto pozycjonować w branży developerskiej

Jak wiadomo każda branża posiada swoją specyfikę i tak też ma się kwestia z pozycjonowaniem stron w sieci, tutaj z racji tego, że tematyki są różne i słowa oraz fraze kluczowe mogą być różne, dlatego też w dniu dzisiejszym postara... więcej »
Sitepromotor SEO blog APP Store optimization - co i jak

APP Store optimization - co i jak

Jak wiadomo pozycjonowanie aplikacji mobilnych to na pewno zajęcie, które nie wielu osobom może mówić o co chodzi. Jakby można było to najkrócej opisać to trzeba by napisać, iż jest to optymalizacja podstrony aplikacji i budowa je... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Wykluczenia ruchu mobile a Kampanie Display

Wykluczenia ruchu mobile a Kampanie Display

Jak wiadomo jednym z motorów napędzających gospodarkę jest reklama, tutaj jest mnóstwo możliwości, a wszystko co też zmienia się wokół tego wszystkiego jest niestety powiązane z rozwijającą się gospodarką. I tak też ostatnimi czas... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak przyspieszyć stronę www?

Jak przyspieszyć stronę www?

Jak wiadomo tworzenie stron jest pasją dla nie jednego webmastera i dodatkowo źródłem utrzymania, jednakże to aby strona spełniała w pełni oczekiwania klientów oraz była dostosowana do wymogów jakie obowiązują w wyszukiwarce wymag... więcej »
Sitepromotor SEO blog Ile trwa pozycjonowanie?

Ile trwa pozycjonowanie?

Jak wiadomo jednym z częściej spotykanych pytań jakie można usłyszeć od osób, które będą chciały komuś zlecić pozycjonowanie jest: „A jak długo będzie trwało pozycjonowanie?”. Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skom... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Google Ads dla ecommerce

Google Ads dla ecommerce

Jak wiadomo polskie przysłowie mówi, reklama dźwignią handlu. I tak się składa, że jest w tym wiele prawdy, a dowodem tego jest mnóstwo form reklamy zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. Jedną z opcji na reklamę w sieci Inte... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Comparison Software Services

Comparison Software Services

Jak wiadomo reklamy produktowe Google to jedne z najskuteczniejszych form promocji poszczególnych produktów w sieci, jak pokazują statystyki to właśnie taka forma reklamy jest jedną z najbardziej opłacalnych bo przynosi odpowiedni... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Dobre hasło dostępu

Dobre hasło dostępu

Jak wiadomo Internet niesie ze sobą swojego rodzaju ryzyko zainfekowania komputera lokalnego, przenośnego albo innego rodzaju urządzenia przenośnego. Jak pokazują statystyki prowadzone przez wiodące na rynku firmy zajmujące się pi... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Internet Rzeczy – o co chodzi?

Internet Rzeczy – o co chodzi?

Tradycyjnie urządzenia takie jak zegarki, telefony i głośniki miały standardowe proste czynności do spełnienia, każde wypełniało zadanie do jakiego zostało stworzone, aktualnie tego typu urządzenia nie stanowią już jednofunkcyjnyc... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Optymalizacja lead response time

Optymalizacja lead response time

Tradycyjnie czas odpowiedzi na zapytania biznesowe ma ogromne znaczenie, okazuje się bowiem, że według badań z Harvardu, odpowiedź udzielona w ciągu godziny na zapytanie znacznie zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania realnego odze... więcej »
Sitepromotor SEO blog Na czym zależy Polakom w e-sklepach?

Na czym zależy Polakom w e-sklepach?

Tradycyjne zakupy często gęsto są zamieniane przez różnych ludzi na e-zakupy. I nie ma się co temu dziwić, ponieważ jak się okazuje mnóstwo wolnego czasu jaki ktoś posiada w tempie życia XXI wieku można spożytkować na coś innego n... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Programy do analizy SEO

Programy do analizy SEO

Tradycyjne narzędzia do analizy SEO stanowią nieodzowne wsparcie dla każdego kto tylko pragnie solidniej przyłożyć się do kwestii promocji stron w Internecie. Jak wiadomo solidna analityka danych potrafi dostarczyć wielu cennych i... więcej »
Sitepromotor SEO blog Co czeka branże e-commerce w Europie?

Co czeka branże e-commerce w Europie?

Branża e-commerce jak wiadomo rozwija się na całym świecie bardzo prężnie. A jak ma się w tym całym zestawieniu sama Europa i co czeka ów branżę? Na pewno branże czeka ciągły wzrost bo jak widać po statystykach prowadzonych przez ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Co powinno znajdować się na stronie głównej?

Co powinno znajdować się na stronie głównej?

Branża e-commerce jak wiadomo narzuca różne formy działania, które w efekcie mają przynieść korzyść tym, którzy prowadzą swoje strony internetowe. Wniosek, który się nasuwa zatem jest prosty – nie każda strona internetowa sp... więcej »
Sitepromotor SEO blog Lead scoring

Lead scoring

Jak wiadomo tworzenie kampanii w Google Ads to bardzo ważna sprawa dla nie jednej osoby, która pragnie uzyskać odpowiednie konwersje ze swojej strony, dlatego jeśli ktoś myśli o tym aby faktycznie były te konwersje na odpowiednim ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Tradycyjne metody reklamowania firmy

Tradycyjne metody reklamowania firmy

Jak wiadomo polskie przysłowie mówi: „reklama dźwignią handlu” i pewnie jest w tym bardzo wiele prawdy, bo bez promowania tego co się chce komuś zaoferować może być ciężko, chociaż niektórzy twierdzą, że dobrych produk... więcej »
Sitepromotor SEO blog TrustFlow, Citation Flow, DA, co i jak...

TrustFlow, Citation Flow, DA, co i jak...

Jak wiadomo różnego rodzaju czynniki rankingowe napędzają nie tylko współczesny internet, ale także wskazują wytyczne działania w różnych społecznościach poza siecią. Nie jest trudno domyśleć się, że są one pochodną spisanych praw... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak nie pisać tekstów pod SEO

Jak nie pisać tekstów pod SEO

Jak wiadomo każde teksty publikowane na stronach mają ogromne znaczenie jeśli chodzi o punktowanie strony przez system przeliczający algorytmy Google. Co za tym idzie ważne jest, aby pamiętać żeby teksty były pisane z odpowiednią ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Geolokalizacja

Geolokalizacja

Jak wiadomo każde urządzenia jakie korzystają z internetu mogą być w jakiś sposób też geo-lokalizowane.Jeśli chodzi o samą wyszukiwarkę jak wiadomo najbardziej znana jest opcja związana z geo-lokalizacją firm, dzięki czemu możemy ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak zmniejszyć współczynnik bounce rate?

Jak zmniejszyć współczynnik bounce rate?

Jak wiadomo współczynnik odrzuceń na stronach internetowych to bardzo bolesna sprawa, szczególnie dla tych, którzy prowadzą sklepy internetowe, bo jak wiadomo bounce rate w takich sklepach oznacza nic innego jak porzucone kosze, w... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak wygląda pozycjonowanie?

Jak wygląda pozycjonowanie?

Wiele już na naszym blogu napisano na temat tego jak pozycjonować, jak funkcjonuje mechanizm optymalizacji i ogólnie na bieżąco dostarczane są Wam informacje z tym związane, ale ogólnie dla laików jeszcze nie napisano nic na temat... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog DwellTime - co to jest i jak mierzyć

DwellTime - co to jest i jak mierzyć

Jak wiadomo pozycjonowanie i optymalizacja są zajęciami, które zajmują sporo czasu. Nie da się ukryć też, że w dobie wzrastającego tempa życia i coraz to większej ilości stron w indeksie zmiany w algorytmie są ciągle. Konkurencyjn... więcej »
Sitepromotor SEO blog Co to jest amplifying i jak go stosować?

Co to jest amplifying i jak go stosować?

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci jest zajęciem bardzo pasjonującym i niewątpliwie sporo osób prócz osobistej satysfakcji czerpie też z tego niezłe dochody. To co jednak stworzy webmaster jest tylko niejako początkiem czegoś wię... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Content marketing po raz n... ty.

Content marketing po raz n... ty.

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO ma to do siebie, że coraz to nowe technologie starają nieco zaburzyć dotychczasowy porządek i trzeba wprowadzać coraz to dodatkowe zmiany na stronie. Jak wiadomo zmiany generuje również także - a ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Analiza stron z niedziałającymi linkami - narzędzia

Analiza stron z niedziałającymi linkami - narzędzia

Jak wiadomo tworzenie stron i pozycjonowanie jest ze sobą praktycznie nierozłączne, a wszystko za sprawą tego, że w XXI wieku jak ktoś nie promuje swojej witryny w sieci Internet, ma naprawdę nikłe szanse na to, że dotrze to klien... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Na co uważać podczas prac SEO aby nie utopić domeny?

Na co uważać podczas prac SEO aby nie utopić domeny?

Jak wiadomo pozycjonowanie jest zajęciem, które nie każdy jest w stanie ogarnąć od strony technicznej i merytorycznej. Co do pierwszego na pewno problemów z tym nie powinni mieć webmasterzy – czyli takie osoby, które teorety... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Spadek widoczności po przejściu na JavaScript, jak to rozwiązać?

Spadek widoczności po przejściu na JavaScript, jak to rozwiązać?

Jak wiadomo tworzenie stron co jakiś czas wymaga niejako aktualizacji wiedzy związanej z powstającymi co rusz nowymi rozwiązaniami w tym zakresie, dlatego też podobnież jak pojawiło się JavaScript zagadnienie tworzenia stron opart... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog RankBrain czyli o co chodzi?

RankBrain czyli o co chodzi?

Jak wiadomo pozycjonowanie jest takim zajęciem, które co jakiś czas generuje u jego ekspertów nie małe stresy, a to wszystko za sprawą krytycznych zmian w algorytmie Google, kto to co jakiś czas stara się pozmieniać aby ulepszyć d... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog 10 najlepszych narzędzi do sprawdzania reputacji marki

10 najlepszych narzędzi do sprawdzania reputacji marki

Budowanie marki to proces długotrwały i wymagający, w którym kluczową rolę odgrywa monitorowanie opinii i reputacji w internecie. W tym artykule przedstawiamy najlepsze narzędzia do monitorowania reputacji marki, które pomogą Ci w... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 9 taktyk ulepszających social media commerce

9 taktyk ulepszających social media commerce

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO optymalizacja to już standard. Jak się okazuje jeśli chodzi o sprzedaż w sieci jednak to już nie wystarczy. To, że strona jest dobrze dopracowana od strony technicznej, posiada mnóstwo odpowiednic... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jaką wybrać platformę dla sklepu internetowego?

Jaką wybrać platformę dla sklepu internetowego?

Jak wiadomo prowadzenie interesu przez Internet szczególnie ostatnimi czasy zaczęło nabierać tempa. I nie ma się co temu dziwić bo jak wiadomo mnóstwo osób z wygody robi zakupy przez internet albo po prostu z braku czasu, bo niest... więcej »
Sitepromotor SEO blog Dystrybucja treści na kilka sposobów, czyli content marking w praktyce

Dystrybucja treści na kilka sposobów, czyli content marking w praktyce

Jak wiadomo działania content marketingowe są już swojego rodzaju standardem w Internecie. Nie ma praktycznie możliwości do tego aby sprawnie prowadzić promocję swoich produktów i usług w wyszukiwarce jeśli nie pozwoli się na to a... więcej »
Sitepromotor SEO blog Neutral Matching a RankBrain

Neutral Matching a RankBrain

Jak wiadomo coraz to częściej słychać o jakichś zmianach jakie są wprowadzane w wyszukiwarce Google, a to wszystko dlatego że jak wiadomo gigant zza Oceanu stara się pracować nad jakością świadczonych przez siebie usług a pośredni... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Interaktywny content - co i jak

Interaktywny content - co i jak

Jak wiadomo coraz to nowe techniki brane są pod uwagę jeśli chodzi o możliwości zatrzymania na stronie swoich nowych odbiorców. Ogólnie rzecz biorąc tymi metodami, które mają na celu przekazanie jakiejś treści zajmuje się marketin... więcej »
Sitepromotor SEO blog Kiedy potrzebna jest przebudowa strony?

Kiedy potrzebna jest przebudowa strony?

Jak wiadomo coraz to nowe trendy zarówno tyczące się kwestii wyglądu stron jak i SEO narzucają niejednokrotnie zmiany nawet piękne wyglądających i na pozór dopracowanych od strony technicznej stron, które niestety muszą być zmieni... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jakie działania marketingowe warto łączyć?

Jakie działania marketingowe warto łączyć?

Jak wiadomo coraz to nowe rozwiązania w kwestii budowania marki w sieci oraz sprzedażu usług narzucają nowe wyzwania i jednocześnie motywują bardziej ospałych do tego aby starali się umiejętnie korzystać z różnych narzędzi marketi... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Najczęstsze błędy w analityce e-commerce

Najczęstsze błędy w analityce e-commerce

Jak wiadomo coraz to nowe trendy zaczynają narzucać w działaniach internetowych kluczowe znaczenie jeśli chodzi o praktykowanie marketingu internetowego. Nie da się ukryć, że konkurencja w niektórych branżach jest tak ogromna, że ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jak Google ocenia treści na stronie

Jak Google ocenia treści na stronie

Jak wiadomo to jak Google ocenia strony ma ogromne znaczenie, bo od tego zależy pozycja wielu witryn. Nie da się ukryć, iż zagadnienie jest wielu osobom mocno leżące na sercu, bo od tego zależy ich „być albo nie być w sieci&... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Google Ads, czyli co i jak w kilku krokach

Google Ads, czyli co i jak w kilku krokach

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci jest zajęciem bardzo pasjonującym. Jak wiadomo w sieci pojawiają się strony zarówno for profit jak i non-for-profit. Te pierwsze nie da się ukryć są jak wiadomo z konieczności tworzone tak aby m... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak optymalizować PDF pod SEO?

Jak optymalizować PDF pod SEO?

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO są ze sobą praktycznie nierozłączne, nie da się ukryć, iż odpowiednio stosowane przynosi wielu osobom mnóstwo korzyści w postaci odpowiedniej ilości konwersji z posiadanych witryn. Treści są nieja... więcej »
Sitepromotor SEO blog Personalizacja reklam w Internecie

Personalizacja reklam w Internecie

Jak wiadomo tworzenie reklam w sieci dla tych, którzy są obeznani w temacie jest błahostką, niemniej jednak są też osoby, które nie mają zielonego pojęcia o czym chodzi w bardziej zaawansowanych technologiach opierających się na s... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Informacja Google witryny z oddzielnymi adresami

Informacja Google witryny z oddzielnymi adresami

Jak wiadomo tworzenie stron jest pasjonującym zajęciem, ale im więcej witryn tym większy chaos w indeksie i coraz to nowe zmiany w indeksie wyszukiwarki są wymagane. I tak też miało miejsce ostatnio jak John Muller poinformował, ż... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak dotrzeć do zagranicznych klientów przez reklamę w Internecie

Jak dotrzeć do zagranicznych klientów przez reklamę w Internecie

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO ma to do siebie, że jest ponad granicami krajów i dlatego też często bywa tak, że rodzimi przedsiębiorcy muszą stawać się pod tym względem bardziej elastyczni i... tworzyć strony multi-językowe, n... więcej »
Sitepromotor SEO blog Domeny NTLD a kwestia SEO

Domeny NTLD a kwestia SEO

Jak wiadomo coraz więcej osób, które korzystają z sieci Internet interesuje fakt tego, aby posiadać swoją własną przestrzeń wirtualną w sieci. Zaraz po pragnieniu posiadania swojej witryny w sieci idzie za nią pragnienie posiadani... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Koniec Google Adwords, początek Google Ads

Koniec Google Adwords, początek Google Ads

Jak wiadomo coraz to nowe rozwiązania webowe narzucają konieczność dokonywania zmian również i w swoich witrynach, tudzież metodach działań marketingowych. Podobnie jeśli chodzi o kwestie zarządzania w Google, panowie i panie (zap... więcej »
Sitepromotor SEO blog 11 technik ulepszających SEO techniki

11 technik ulepszających SEO techniki

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO optymalizacja to już standard. Nie da się rozłączyć jednego z drugim, a nawet jak ktoś to zrobi to niestety będzie efekt mizerny, bo strona nie będzie widoczna w wyszukiwarce na tyle na ile powinn... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Benchmark szybkości wczytywania się stron w porównaniu z konkurencją. To możliwe?

Benchmark szybkości wczytywania się stron w porównaniu z konkurencją. To możliwe?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych i analiza ich działania pod kątem SEO to jedne z kluczowych spraw jakimi zajmują się wyspecjalizowane grupy osób, które posiadają naprawdę spore możliwości jeśli chodzi o wykreowanie wizer... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Lekcje Webdesignu od Liderów Branży: Jak Tworzyć Efektywne i Atrakcyjne Strony Internetowe

Lekcje Webdesignu od Liderów Branży: Jak Tworzyć Efektywne i Atrakcyjne Strony Internetowe

W dzisiejszym cyfrowym świecie, skuteczna obecność online jest kluczem do sukcesu dla każdej firmy. Najlepsi w branży wyznaczają standardy, które warto naśladować, aby tworzyć strony internetowe nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Użyteczność strony internetowej: Klucz do sukcesu w świecie online

Użyteczność strony internetowej: Klucz do sukcesu w świecie online

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie konkurencja o uwagę użytkowników jest niezwykle zacięta, użyteczność strony internetowej staje się kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie online. Niniejszy artykuł zgłębia zagadnienia Use... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Najczęściej popełnianie błędy w kampaniach AdWords

Najczęściej popełnianie błędy w kampaniach AdWords

Jak wiadomo tworzenie kampanii AdWords niesie ze sobą konieczność dokonania wielu czynności, które zastępczo powodują, iż następują odpowiednie konwersje – czyt. zwrot poniesionych wydatków na daną kampanię, w postaci ma się... więcej »
Sitepromotor SEO blog SurferSEO - analiza narzędzia

SurferSEO - analiza narzędzia

Jak wiadomo tworzenie stron i pozycjonowanie jest ze sobą praktycznie nierozłączne, a wszystko za sprawą tego, że w XXI wieku jak ktoś nie promuje swojej witryny w sieci Internet, ma naprawdę nikłe szanse na to, że dotrze to klien... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog SWL co i jak w praktyce

SWL co i jak w praktyce

Jak wiadomo każdego dnia w wyszukiwarce internetowej mnóstwo osób stara się wyprzedzić konkurencję w gonitwie o lepsze miejsce na podium. Trudne to zadanie, ponieważ jak wiadomo miejsca na pierwszej zakładce w wynikach naturalnych... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jaki jest wpływ bloga na pozycjonowanie?

Jaki jest wpływ bloga na pozycjonowanie?

Wiele już na naszym blogu napisano na temat tego jak się pisze artykuły i jaki ma wpływ content marketing na działania zwane SEM, czy jednak ktoś analizował kwestię zagadnienia związanego z wpływem samego bloga na pozycjonowanie? ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog 9 sposobów na ulepszenie swojego SEO video

9 sposobów na ulepszenie swojego SEO video

Jak wiadomo każdego dnia wielu speców od pozycjonowania stron i optymalizacji stara się jakoś doprowadzić kolejne projekty do ładu. Tak się składa, że w dobie coraz to bardziej rozwijającej się technologii urządzeń mobilnych Googl... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Co to jest optymalizacja konwersji?

Co to jest optymalizacja konwersji?

Jak wiadomo jedną z lepszych metod na to aby osiągnąć obecne konwersje z posiadanych wejść na stronę jest niewątpliwie ponowna optymalizacja kampanii i tego jakimi się operuje frazami, słowami i tekstami na samej stronie. Zajęcie ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jakie czynności podjąć podczas SEO każdego dnia?

Jakie czynności podjąć podczas SEO każdego dnia?

Jak wiadomo każdego dnia wielu speców od tworzenia stron i pozycjonowania musi dokonać nieco czynności aby mieć ogólny wgląd w to jaki projekt jest w jakiej pozycji. Nie da się ukryć, iż każdy ma inną metodykę działania zatem to c... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jakie działania warto podjąć aby zyskać większą oglądalność na YouTube

Jakie działania warto podjąć aby zyskać większą oglądalność na YouTube

Jak wiadomo jednym z lepszych kanałów dystrybucji treści w sieci jest niewątpliwie YouTube. Sporo osób już się o tym przekonało, a szczególnie Ci co prowadzą komercyjnie kanały dla osób trzecich świadcząc im takie usługi. To właśn... więcej »
Sitepromotor SEO blog Pozycjonowanie via video content

Pozycjonowanie via video content

Jak wiadomo Ci, którzy zajmują się tworzeniem stron co jakiś czas dokonują szeregu zmian na swojej stronie zwanych optymalizacją aby wszystko co się znajduje na stronie było zgodne z wytycznymi dla webmasterów oraz tym co nakazuje... więcej »
Sitepromotor SEO blog SEO i Web Design: Klucz do Sukcesu w Sieci

SEO i Web Design: Klucz do Sukcesu w Sieci

W dzisiejszym dynamicznym świecie cyfrowym, gdzie każdego dnia przybywa tysiące nowych stron internetowych, skuteczne połączenie SEO (Search Engine Optimization) i web designu staje się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu online. Nin... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog O czym pamiętać w kwestii SEO zmieniając stronę na nową?

O czym pamiętać w kwestii SEO zmieniając stronę na nową?

Jak wiadomo odświeżanie stron internetowych od strony wizualnej i nie tylko nie jest rzeczą niecodzienną, dlatego też sporo osób decyduje się na tego typu manewry co jakiś czas. Jednakże jak się okazuje, od strony technicznej taki... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Coraz więcej Polaków używa adblockerów

Coraz więcej Polaków używa adblockerów

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu niemniej jednak same reklamy wyświetlające się na ekranach użytkowników komputerów nie są mile widziane, dlatego coraz to nowe aplikacje blokujące tego typu oprogramowanie cieszą się coraz ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Narzędzia do lepszej analizy danych stron 2019

Narzędzia do lepszej analizy danych stron 2019

Jak wiadomo Internet jest ogromną przestrzenią, w której wiele osób każdego dnia podejmuje różne czynności związane ze sprawami zawodowymi i nie tylko. Nie da się ukryć, iż analityka jeśli chodzi o zagadnienia związane z prowadzen... więcej »
Sitepromotor SEO blog Co to jest amplifying i jak go stosować?

Co to jest amplifying i jak go stosować?

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci jest zajęciem bardzo pasjonującym i niewątpliwie sporo osób prócz osobistej satysfakcji czerpie też z tego niezłe dochody. To co jednak stworzy webmaster jest tylko niejako początkiem czegoś wię... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Zlecanie linkowania innym osobom - plusy i minusy

Zlecanie linkowania innym osobom - plusy i minusy

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO są ze sobą nierozłącznie związane, a co za tym idzie trzeba włożyć nieco pracy aby jedno i drugie poszło dobrze. Ci, którzy samodzielnie się edukują, mają mocne podstawy do tego aby sądzić, że ... więcej »
Sitepromotor SEO blog 7 najczęściej zadawanych pytań w kwestii Google ADS

7 najczęściej zadawanych pytań w kwestii Google ADS

Google Ads, wcześniej znane jako Google Adwords, to potężne narzędzie do promowania stron internetowych. W dzisiejszym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania dotyczące Google Ads i przedstawimy kluczowe elementy skutec... więcej »
Sitepromotor SEO blog 4 efektywne sposoby tworzenia stron www

4 efektywne sposoby tworzenia stron www

Jak wiadomo to co się tyczy kwestii tworzenia stron internetowych już nie raz było wielokrotnie poruszane na naszym blogu, ale jak to w życiu bywa warto jest sobie odświeżać wiedzę i starać się mimo różnych przeszkód unowocześniać... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog SEO w 2019, jakie trendy?

SEO w 2019, jakie trendy?

Jak wiadomo to co się dzieje w wyszukiwarce internetowej od strony algorytmu ciągle narzuca niejako konieczność doskonalenia tego co się aktualnie robi w kwestii SEO i bardziej szeroko pojętego SEM. Nie da się ukryć, że w dzisiejs... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 6 narzędzi do sprawnej organizacji pracy SEO/SEM

6 narzędzi do sprawnej organizacji pracy SEO/SEM

Jak wiadomo podczas prac SEO i SEM sporo kwestii wymaga bardzo solidnego i profesjonalnego wielopoziomowego rzekłoby się analizowania, każdy detal ma tutaj znaczenie stąd też prace związane z SEO i szerzej pojętym SEM są dokonywan... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog  SEO błędy jakie warto unikać podczas prac nad www

SEO błędy jakie warto unikać podczas prac nad www

Jak wiadomo podczas prac nad tworzonymi projektami webowy zawsze istnieje ryzyko popełniania różnego rodzaju błędów związanych z zaprojektowanym szkieletem w budowie witryny albo nie odpowiednio dobraną grafiką, tudzież źle pokier... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak Tworzyć Strony Internetowe i Przeprowadzać Audyty Użyteczności

Jak Tworzyć Strony Internetowe i Przeprowadzać Audyty Użyteczności

Tworzenie stron internetowych wymaga nieustannego nadążania za zmieniającymi się trendami i wytycznymi Google. W dzisiejszym artykule omówimy, jak tworzyć użyteczne strony oraz jak przeprowadzać audyty, które pozwolą na rozwikłani... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Filtry Google (Ręczny, Algorymiczny) : Jak Uniknąć Kar i Przywrócić Widoczność Strony

Filtry Google (Ręczny, Algorymiczny) : Jak Uniknąć Kar i Przywrócić Widoczność Strony

Google monitoruje strony w swojej wyszukiwarce, aby zapewnić jak najwyższą jakość wyników dla użytkowników. Regularnie wprowadza aktualizacje algorytmów i stosuje kary dla stron, które łamią zasady. W tym artykule omówimy, jak uni... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Marketing funeralny - czym jest?

Marketing funeralny - czym jest?

W XXI wieku bez marketingu w biznesie daleko się nie „zajedzie”, chociaż nie jest to zapewne zasadą, ponieważ niektórzy mówią, iż dobry produkt się sam reklamuje. Coś w tym jest, niemniej jednak i nawet poczta pantoflo... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak prawidłowo zoptymalizować obrazy pod SEO?

Jak prawidłowo zoptymalizować obrazy pod SEO?

Jak wiadomo optymalizacja treści pod kątem SEO jest podstawową czynnością, która zapewnia iż zgromadzone na stronie zawartości (niezależnie czy sama treść, czy obrazy) są potem odpowiednio odczytywane przez roboty Google i punktow... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Odpowiedni przycisk call-to-action

Odpowiedni przycisk call-to-action

Jak wiadomo call-to-action to forma zaproszenia do działania w ramach strony internetowej, która jest tak zaprojektowana aby ktoś miał możliwość dokonania interakcji w ramach przeglądania serwisu. Brzmi nieco skomplikowanie, ale b... więcej »
Sitepromotor SEO blog Analiza indeksowania

Analiza indeksowania

Jak wiadomo praktycznie każdego dnia mnóstwo specjalistów w dziedzinie SEO dokonuje analiz witryn pod kątem poprawności ich indeksowania. Nie da się ukryć, iż w nowym Google Search Console od niedawna dostępne są nowe raporty, któ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Podatek od reklam na Facebook

Podatek od reklam na Facebook

Jak wiadomo prowadzenie swojego konta społecznościowego na Facebook jest dla wielu osób formą zarobkowania, bo nie ukrywajmy – możliwość wyświetlania reklam z Facebook Ads (podobnie jak Google Ads) niesie ze sobą konieczność... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jak scalić kilka stron w jedną witrynę poprawnie

Jak scalić kilka stron w jedną witrynę poprawnie

Jak wiadomo prowadzenie własnej strony niesie za sobą konsekwencje w postaci konieczności dokonywania różnego rodzaju poprawek i nieustannego działania w zakresie marketingu internetowego, w skład którego wchodzi oczywiście równie... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Pierwszeństwo treści

Pierwszeństwo treści

Jak wiadomo prowadzenie strony internetowej,niezależnie od tego czy jest ona sklepem internetowym, rozbudowanym serwisem internetowym, stroną firmową albo blogiem, wymaga od właściciela na pewno ogromnego zaangażowania czasowego, ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Technologia PWA a SEO

Technologia PWA a SEO

Jak wiadomo Google ciągle pracuje nad udoskonaleniem swojego algorytmu tak aby był coraz bardziej dostosowany do wymogów narzucających się niejako przez goniącą technologię. Nie da się ukryć, iż aktualnie coraz więcej zapytań do w... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Kilka porad dla content marketerów

Kilka porad dla content marketerów

Jak wiadomo tworzenie długofalowych kampanii marketingowych leży w gestii specjalistów z dziedziny content marketingu, niemniej jednak jak się okazuje nie zawsze są oni przygotowani do tego aby sprawnie i skutecznie w ramach przyg... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 15 najczęściej popełnianych błędów podczas audytów SEO

15 najczęściej popełnianych błędów podczas audytów SEO

Każdego dnia mnóstwo osób analizuje swoje strony WWW, aby kierować dalszymi działaniami pozycjonowania. Warto unikać najczęściej popełnianych błędów SEO, aby zapewnić skuteczność działań. Poniżej przedstawiamy piętnaście najczęści... więcej »
Sitepromotor SEO blog Treści tworzone przez influencerów - jak je wykorzystać?

Treści tworzone przez influencerów - jak je wykorzystać?

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo osób zastanawia się nad tym jakby mogli jeszcze lepiej zareklamować swoje usługi w sieci. Niewątpliwie jest możliwość reklamowania się na różne sposoby tradycyjne jak i mniej tradycyjne. Jeśli chod... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 20 porad SEO dla blogerów

20 porad SEO dla blogerów

Prowadzenie bloga internetowego stało się nie tylko modnym zajęciem, ale także skutecznym narzędziem do generowania zysków, czy to poprzez wyświetlanie reklam, czy promocję produktów i usług. Sukces bloga zależy jednak od odpowied... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog AMP i PWA w aspekcie budowania witryn pod MOBILE, podstawy

AMP i PWA w aspekcie budowania witryn pod MOBILE, podstawy

Jak wiadomo mobilność to jeden z najważniejszych czynników rankingowych Google we współczesnym Internecie. Tak już się przyjęło, że podczas wzrostu ilości urządzeń mobilnych na świecie wzrosło też zapotrzebowanie na to, aby przy o... więcej »
Sitepromotor SEO blog Checklista rozwiązań SEO pod kątem YouTube w 2019 r.

Checklista rozwiązań SEO pod kątem YouTube w 2019 r.

Checklista czyli innymi słowy lista kontrolna najlepszych rozwiązań jakie można sobie zaserwować jeśli chodzi o prace nad SEO są dobrą formą podsumowania dla każdego kto chciałby z sukcesem prowadzić takie działania na szeroką ska... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Web Light w Search Console

Web Light w Search Console

Wiele osób, które korzystają z narzędzi Google i śledzi sprawę na bieżąco na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że ciągle zmienia się coś na nowe, teraz doszła kolejna sprawa → w nowej odsłonie Google Search Console pojawiła s... więcej »
Sitepromotor SEO blog Emotikony / emoji / emotki do skopiowania w meta opisach Google

Emotikony / emoji / emotki do skopiowania w meta opisach Google

Wiele osób, które korzystają z wyszukiwarki internetowej zapewne raz na jakiś czas trafiają na strony, u których w samym tytule na górze pojawiają się ikonki znane nam z użytkowanych powszechnie komunikatorów. Tak właśnie jak w si... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Znaczenie Meta Tagów w SEO i Jak Je Efektywnie Wykorzystywać

Znaczenie Meta Tagów w SEO i Jak Je Efektywnie Wykorzystywać

Wielu ekspertów SEO uważa, że meta tagi straciły swoje znaczenie jako bezpośredni czynnik rankingowy w Google. Niemniej jednak, nie można ich całkowicie ignorować, ponieważ odgrywają one istotną rolę w poprawie współczynnika klika... więcej »
Sitepromotor SEO blog 8 narzędzi, które pomogą Ci stworzyć lepszą treść na stronę

8 narzędzi, które pomogą Ci stworzyć lepszą treść na stronę

Jeśli tworzenie treści na stronie jest jedną z czynności, które wykonujesz w swojej pracy, zapewne masz takie dni, w których to brak Ci „weny twórczej” i masz swojego rodzaju opór w tym aby napisać coś mądrego i wartoś... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Optymalizacja title - ile to pomoże w SEO? : Blog SitePromotor

Optymalizacja title - ile to pomoże w SEO? : Blog SitePromotor

Nie da się ukryć, iż czynników rankingowych wskazujących Google jak ma ocenia stronę jest tak dużo, że skromny title nie powinien mieć ogromnego wpływu i w sumie można by sobie pozwolić na podejście do tego tematu na „lajcie... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jaka jest różnica między SEO a pozycjonowaniem?

Jaka jest różnica między SEO a pozycjonowaniem?

Wiele osób, które korzystają z usług firm działających w branży SEO/SEM nie odróżnia pojęcia SEO od pozycjonowania. Teoretycznie rzecz ujmując w dużym uproszczeniu są to takie same działania, niemniej jednak w praktyce jedno z poj... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak pozycjonować strony oparte na Wordpress

Jak pozycjonować strony oparte na Wordpress

Tworzenie stron internetowych, w tym tych opartych na WordPress, jest czasochłonne i wymaga zaawansowanej wiedzy. Optymalizacja pod kątem SEO jest kluczowa dla zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania. Oto szczegółowy przew... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Znaczenie kolorów w SEM

Znaczenie kolorów w SEM

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci niesie ze sobą konieczność wykonywania działań, które niejako przyspieszą ich indeksację, zwiększą atrakcyjność dla tych, którzy na nie zawitają i mnóstwo innych działań, które zbiorczą nazywają... więcej »
Sitepromotor SEO blog 10 programów do zarządzania projektami i pracownikami w firmie

10 programów do zarządzania projektami i pracownikami w firmie

Jak wiadomo każda funkcjonująca firma potrzebuje dobrej organizacji, bez tego nie będzie dobrze funkcjonować i na pewno nie osiągnie sukcesu. Sporo osób się już o tym przekonało, a Ci którzy się nieustannie doszkalają mają świadom... więcej »
Sitepromotor SEO blog Strategia budowania linków pod sklep internetowy

Strategia budowania linków pod sklep internetowy

Jak wiadomo linkowanie jest jednym z faktorów, które Google bierze najczęściej pod uwagę podczas budowania punktacji o witrynie, która w efekcie będzie umiejscowiona w jakimś miejscu indeksu. Jak pokazują badania jest to jeden z t... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Budowanie dobrej strony www

Budowanie dobrej strony www

Tworzenie witryn internetowych jest zajęciem bardzo interesującym i zapewne wiele osób, które zajmują się tym zawodowo robi to z pasją i prawdziwą radością. Wiele jednak osób, które starają się stworzyć swoje strony samodzielnie a... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak pozycjonować produkty w sklepie z produktami dziecięcymi?

Jak pozycjonować produkty w sklepie z produktami dziecięcymi?

Jak wiadomo prowadzenie sklepu z artykułami dziecięcymi wymaga od ich prowadzących nie tylko zaangażowania sercem w prowadzone przedsięwzięcie, ale również ogarnięcie mnóstwa spraw związanych ze strategią sprzedaży wysyłkowej i sa... więcej »
Sitepromotor SEO blog 4 narzędzia, które usprawnią Twoje SEO

4 narzędzia, które usprawnią Twoje SEO

Jak wiadomo Google posiada mnóstwo czynników rankingowych ważnych dla tego jak pozycja strony będzie się plasowała w indeksie, w związku z tym analizowanie tychże jest bardzo ważne z punktu widzenia skuteczności działań SEM. Jak w... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Analiza Wskaźników SEO: TOP 23 Kluczowe Czynniki Rankingowe Google

Analiza Wskaźników SEO: TOP 23 Kluczowe Czynniki Rankingowe Google

Google, gigant wyszukiwarek internetowych, stosuje zaawansowany algorytm do analizy i oceny jakości stron internetowych. Dzięki temu algorytmowi możliwe jest ustalenie rankingu stron w wynikach wyszukiwania (SERP). Chociaż Google ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Nieco o anchor tekście i jego roli w pozycjonowaniu

Nieco o anchor tekście i jego roli w pozycjonowaniu

Jak wiadomo pisanie tekstów na stronie wiążę się z koniecznością odpowiedniego przygotowania tychże pod kątem wytycznych Google dla webmasterów, które jak zapewne wielu zauważyło ostatnimi czasy są coraz bardziej wyśrubowane. Dlat... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Co nowego w kwestii AdWords?

Co nowego w kwestii AdWords?

Jak wiadomo znane polskie przysłowie mówi „reklama dźwignią handlu” zatem jeśli ktoś działa na falach internetu niewątpliwie również powinien mieć to na względzie i zainteresować się różnego rodzaju formami promocji, w... więcej »
Sitepromotor SEO blog Crawlowanie dużych serwisów za pomocą Screaming Froga

Crawlowanie dużych serwisów za pomocą Screaming Froga

Tworzenie stron internetowych wiąże się z koniecznością ich ciągłej analizy i optymalizacji. Jednym z narzędzi, które umożliwia dokładną analizę zawartości i struktury witryny, jest Screaming Frog. To zaawansowane narzędzie pozwal... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Duplicate content - Jak Unikać Duplikacji Treści na Stronach Internetowych

Duplicate content - Jak Unikać Duplikacji Treści na Stronach Internetowych

Tworzenie unikalnych i angażujących treści na stronach internetowych jest kluczowe zarówno dla zadowolenia użytkowników, jak i dla robotów Google. Zrozumienie zasad optymalizacji treści oraz unikanie powszechnych błędów może znacz... więcej »
Sitepromotor SEO blog Direct Answers - coraz większa popularność i...

Direct Answers - coraz większa popularność i...

I nie da się ukryć, że każdorazowo należy sobie zadać pytanie, z czego to wynika? Z prostoty rozwiązania, zapewne tak, ale temat jest bardziej złożony i wynika z faktu tego, że Google ciągle stawia na udoskonalenie algorytmu i nie... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Reinforcement Learning

Reinforcement Learning

Jeśli chodzi o zmiany w dziedzinie sztucznej inteligencji, to każdego dnia praktycznie można przeczytać w jakichś czasopismach branżowych o coraz to nowszych postępach w pracy nad sztuczną inteligencją, dzięki której ludzkie życie... więcej »
Sitepromotor SEO blog Zmiany w RODO, a działania marketingowe

Zmiany w RODO, a działania marketingowe

Każde zmiany w prawie niosą ze sobą konieczność dostosowania się do nich. Niejednokrotnie wszelkie zmiany są aktualizowane na bieżąco w ramach elektronicznych systemów aktualizacji treści na stronach rządowych oraz na nośnikach da... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jak sprawdzić popularność (statystyki) strony internetowej ?

Jak sprawdzić popularność (statystyki) strony internetowej ?

Nie da się ukryć, iż prowadzenie swojej strony internetowej może być zajęciem angażującym bardzo dużo czasu, podobnież jak i fakt tego, że sama jej promocja może zajmować tyle samo czasu, a i jeszcze więcej środków pieniężnych jeś... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Content Marketing – Klucz do Sukcesu w Erze Cyfrowej

Content Marketing – Klucz do Sukcesu w Erze Cyfrowej

Content marketing zyskuje na popularności, stając się fundamentem sukcesu w internecie. Wiele firm oraz indywidualnych użytkowników korzysta z usług agencji specjalizujących się w tego rodzaju działalności. Należy jednak pamiętać,... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Błędy popełniane podczas optymalizacji stron

Błędy popełniane podczas optymalizacji stron

Internet jest ogromnym narzędziem, które służy wielu osobom do zdobywania wiedzy, komunikacji i prowadzenia własnej firmy. Nie da się ukryć, że podczas optymalizacji stron internetowych wiele osób popełnia podstawowe błędy, które ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Wyszukiwanie głosowe w Google

Wyszukiwanie głosowe w Google

CO jakiś czas wyszukiwarka internetowa Google zaskakuje nas jakimiś nowościami. Już od jakiegoś czasu swojego rodzaju przydatnym „bajerem” okazało się by wyszukiwanie głosowe w Google dostępne na telefony. Teraz mamy m... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Pozycjonowanie lokalne, w wynikach lokalnych - poradnik

Pozycjonowanie lokalne, w wynikach lokalnych - poradnik

Internet jest ogromnym medium, w którym znajduje się niezliczona ilość stron internetowych. W związku z tym wiele firm dąży do tego, aby ich witryny były widoczne w wynikach wyszukiwarek pod konkretnymi hasłami tematycznymi. więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Przewodnik do influencer marketingu

Przewodnik do influencer marketingu

Internet to ogromne medium, które służy jako środek komunikacji, źródło wiedzy oraz narzędzie do wielu innych celów. Wśród użytkowników sieci znajdują się osoby zajmujące się reklamą online. Reklama jest dźwignią handlu, dlatego w... więcej »
Sitepromotor SEO blog 8 sposobów na skuteczny content marketing via video

8 sposobów na skuteczny content marketing via video

Jeśli chodzi o działania marketingowe w sieci to kwestia dobrej organizacji pracy oraz pomysłu ma ogromne znaczenie jeśli faktycznie chce się osiągnąć duży sukces. Metod działania w tejże branży jest sporo, ostatnimi czasy pisaliś... więcej »
Sitepromotor SEO blog TOP 15 narzędzi dla copywritera

TOP 15 narzędzi dla copywritera

Jak wiadomo, temat narzędzi dla copywriterów był już poruszany na łamach naszego bloga, niemniej jednak warto jest czasami rozwinąć temat i napisać coś nowego, aby nie poprzestać na laurach. Tak też jest i z pisaniem o kwestii nar... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog W jaki sposób pisać maile biznesowe?

W jaki sposób pisać maile biznesowe?

Jak wiadomo każdego rodzaju korespondencja powinna być prowadzona w jakimś odpowiednim „tonie” i nie da się ukryć, iż brak zachowania prostych wytycznych z tym związanych może spotkać się z tym iż odbiorcy sklasyfikują... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Najlepsze Narzędzia dla Copywriterów: Ułatwienie Pracy i Poprawność Językowa

Najlepsze Narzędzia dla Copywriterów: Ułatwienie Pracy i Poprawność Językowa

Internet to ogromna baza wiedzy, z której codziennie korzystają miliony użytkowników. Aby ułatwić pracę i poprawić jakość tworzonych treści, istnieje wiele narzędzi, które mogą wspierać copywriterów w ich codziennych zadaniach. W ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Ranking wyszukiwarek na świecie

Ranking wyszukiwarek na świecie

Internet to ogromna społeczność, z której każdego dnia korzysta mnóstwo osób. Każdy, kto codziennie przegląda Internet, korzysta z wyszukiwarki internetowej. Warto czasami zastanowić się, jak to wygląda na całym świecie - czy fakt... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Historia wyszukiwania w Google

Historia wyszukiwania w Google

Internet to ogromna kopalnia wiedzy, z której codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie. Przeglądają serwisy tematyczne, pocztę e-mail, konta społecznościowe i szukają wszelkich informacji dostępnych w indeksach wyszuki... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Reklama elastyczna AdWords

Reklama elastyczna AdWords

Internet daje ogromne możliwości jeśli chodzi o promocję usług, które w niej się znajdują. Jak dobrze pewnie wiecie reklama jest dźwignią handlu dlatego też nie jedna osoba starająca się pozyskać klientów w sieci stara się pozyski... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak zoptymalizować stronę pod urządzenia mobilne?

Jak zoptymalizować stronę pod urządzenia mobilne?

Jak wiadomo coraz większą popularnością wśród użytkowników cieszą się urządzenia mobilne, dzięki którym to świat nabrał tempa i narzucił nam nowe standardy. Nie da się ukryć, iż wytyczne Google dla webmasterów co jakiś czas narzu... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Systemy wymiany linków a współczesne SEO

Systemy wymiany linków a współczesne SEO

Jak wiadomo pozycjonowanie stron to jedna z usług, która jest naprawdę dość popularna. Co za tym idzie mnóstwo osób stara się wybierać spośród wielu ofert na rynku. Te, które wydają się być najkorzystniejsze z punktu widzenia oczy... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Wdrożenie SSL i sprawdzenie SEO poprawności

Wdrożenie SSL i sprawdzenie SEO poprawności

Internet daje ogromne możliwości, zarówno dla tych którzy chcą etycznie budować społeczność międzynarodową Internetu, jak i dla tych którzy niestety nadużywają naszego zaufania i żerują na ludzkiej naiwności. Właśnie dlatego, że j... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak wybrać idealną domenę?

Jak wybrać idealną domenę?

Każdy, kto chce być widoczny w sieci powinien mieć dobrą domenę internetową, na której postawi witrynę z ciekawą treścią. Kwestia dobrania domeny na pierwszy rzut oka zdaje się prosta, jednak wymaga głębszego przeanalizowania. Dob... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog SEO vs. SEA - porównanie

SEO vs. SEA - porównanie

Marketing internetowy, znany jako SEM (Search Engine Marketing), obejmuje szeroki wachlarz działań, które mają na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Do najważniejszych elementów SEM należą SEO (Sear... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Kolejna aktualizacja danych strukturalnych

Kolejna aktualizacja danych strukturalnych

Jak widać Google nie próżnuje i nie dość, że niedawno miało miejsce kolejne aktualizowanie algorytmu Google, to jeszcze... dodatkowo dodano 1 maja kolejną aktualizację w kwestii danych strukturalnych. Podczas gdy u nas w kraju kat... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Czy Twoja strona potrzebuje w ogóle usługi SEO?

Czy Twoja strona potrzebuje w ogóle usługi SEO?

Jak wiadomo SEO pozycjonowanie to zajęcie nie tylko czasochłonne, ale i mocno kapitałoochłonne. Jedynie co można powiedzieć to uświadomienie sobie, że praktycznie bez tego nie możesz liczyć na jakiś większy ruch w sieci (no chyba,... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak Sprawdzić Jakość Pozycjonowania i SEO Optymalizacji Strony Internetowej?

Jak Sprawdzić Jakość Pozycjonowania i SEO Optymalizacji Strony Internetowej?

Pozycjonowanie i SEO to procesy wymagające długoterminowego zaangażowania, które przynoszą wymierne efekty po wielu miesiącach, a czasem nawet latach pracy. Optymalizacja strony internetowej, choć nie wymaga codziennego nadzoru, m... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jakie możliwości daje Istagram?

Jakie możliwości daje Istagram?

Mobilność to dziś jeden z najważniejszych czynników rankingowych Google. W dobie ogromnego rozpowszechnienia urządzeń mobilnych coraz większego znaczenia nabierają także aplikacje, które korzystają z dobrodziejstwa, jakim jest szy... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Czy wskaźnik PageRank nadal ma wpływ na pozycjonowanie

Czy wskaźnik PageRank nadal ma wpływ na pozycjonowanie

Jak wiadomo jednym z pierwszym najważniejszych czynników mających wpływ na pozycję strony w indeksie i ogólnie jej funkcjonowanie oraz status „społeczny” (można by tak górnolotnie napisać) był PAGERANK, czyli wynik w m... więcej »
Sitepromotor SEO blog Metody sprawdzenia wdrożenia kodu śledzenia Google

Metody sprawdzenia wdrożenia kodu śledzenia Google

Google Analytics to jedno z najpotężniejszych narzędzi do analizy ruchu na stronie internetowej. Dzięki zaawansowanym funkcjom śledzenia, umożliwia właścicielom stron i marketerom zbieranie i analizowanie danych, które są kluczowe... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Google Tag Manager

Google Tag Manager

Google Tag Manager to narzędzie analityczne dzięki, któremu będziesz mógł w bardzo prosty sposób przeglądać i zarządzać tagami na stronie i to bez konieczności angażowania do tego działu IT, czyli teoretycznie rzecz biorąc osoba z... więcej »
Sitepromotor SEO blog 10 powodów, dla których warto używać Facebook Live

10 powodów, dla których warto używać Facebook Live

Jak wiadomo serwisy społecznościowe wdzierają się swoimi mackami praktycznie wszędzie, jeśli masz znajomych w realu w liczbie mnogiej, na pewno większość z nich posiada jakieś konto społecznościowe, czy to na Facebook, starej pocz... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Wycena pozycjonowania domeny / strony

Wycena pozycjonowania domeny / strony

Zapewne wielu z Was prowadzących własne biznesy zastanawia się ile kosztuje usługa pozycjonowania? więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Grupowanie usług w zestawy w Google Search Console

Grupowanie usług w zestawy w Google Search Console

Zapewne wielu z Was codziennie analizuje różnego rodzaju strony i dobrze wie, że są wersje mobilne, desktopowe, strony bazujące na http, https, posiadają one różnego rodzaju dodatki związane z funkcjonowaniem strony i zapewne nie ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Smart Display Campaign

Smart Display Campaign

Jak wiadomo reklama dźwignią handlu, dlatego też i w Internecie bez tego nie obejdzie się praktycznie nikt kto pragnie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.Obecnie jest mnóstwo możliwości jeśli chodzi o promowanie usług w Interne... więcej »
Sitepromotor SEO blog Nowe trendy w SEO na 2019

Nowe trendy w SEO na 2019

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych jest bardzo interesującym zajęciem, ale jeszcze ważniejszą kwestią jest sprawa SEO i ogólnie rzecz biorąc marketingu internetowego, który skupiać się ma na odpowiedniej promocji zasobów wi... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak skutecznie pozycjonować sklep internetowy – poradnik krok po kroku

Jak skutecznie pozycjonować sklep internetowy – poradnik krok po kroku

Prowadzenie sklepu internetowego to wyzwanie, które wymaga zaangażowania wielu zasobów, zarówno ludzkich, jak i finansowych. Skuteczne pozycjonowanie takiej witryny jest kluczowe dla jej sukcesu, a proces ten bywa skomplikowany. W... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Preprocesory CSS - czym i po co są?

Preprocesory CSS - czym i po co są?

Jak wiadomo CSS – czyli arkusze stylów kaskadowych, są jednym z podstawowych języków programowania dla front-end-developerów. Językiem tym można wskazać przeglądarkom jak ma prezentować się wizualna część witryny. To co kied... więcej »
Sitepromotor SEO blog Mierzenie skuteczności kampanii wideo

Mierzenie skuteczności kampanii wideo

Jak wiadomo content marketing to ogromne przedsięwzięcie, które nie jedna firma dokładnie planuje aby zarezerwowane na nią środki móc odpowiednio z zyskiem odebrać. Jak ma się w tej kwestii sprawa kampanii wideo? Nie inaczej, trze... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak Prawidłowo Dokonać Paginacji Stron Internetowych?

Jak Prawidłowo Dokonać Paginacji Stron Internetowych?

Paginacja stron internetowych, czyli stronicowanie, to kluczowy element optymalizacji SEO, szczególnie dla sklepów internetowych z dużą liczbą produktów. Właściwe wdrożenie paginacji nie tylko poprawia widoczność strony w Google, ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Fragmenty rozszerzone, które warto użyć na swojej stronie

Fragmenty rozszerzone, które warto użyć na swojej stronie

Zapewne wielu z Was prowadząc serwisy internetowe co dnia zadaje sobie pytanie, jakby tu jeszcze wpłynąć na pozytywny wizerunek strony klienta w wyszukiwarce i jak uzyskać odpowiedni zwrot z poniesionych wydatków na promocję w pos... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Co zrobić jak pozycje nie pną się w górę?

Co zrobić jak pozycje nie pną się w górę?

Zapewne wielu z was prowadząc pozycjonowanie dochodzi do etapu, w którym natrafiają coś jakby na kamień w ziemi, którego nijak nie da się wykopać i dokopać niżej. Podobnież bywa z pozycjonowaniem, trafia się na swojego rodzaju zap... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 5 powodów, dla których warto współpracować z SEO writerami

5 powodów, dla których warto współpracować z SEO writerami

Jak wiadomo tworzenie treści na stronach jest kluczową sprawą dla kwestii późniejszej pozycji danej witryny w indeksie Google. Tak się składa, że powiedzenie „content is King” nadal pozostaje ponadczasowe, ponieważ tre... więcej »
Sitepromotor SEO blog Wskaźniki wydajnościowe ważne dla Google

Wskaźniki wydajnościowe ważne dla Google

Jak wiadomo pozycjonowanie w dobie pędzącej technologii kładącej nacisk na szybki rozwój rozwiązań mobilnych niewątpliwie stawiać zaczyna na coraz większą rolę dostosowania witryn pod te właśnie wymagania. Nie da się ukryć, iż wie... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Dlaczego badanie użyteczności stron ma znaczenie?

Dlaczego badanie użyteczności stron ma znaczenie?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych ma ogromne znaczenie we współczesnych technologiach związanych z tworzeniem wizerunku marki, równie – jak się okazuje – ogromne znaczenie posiada badanie użyteczności tychże st... więcej »
Sitepromotor SEO blog 5 przydatnych narzędzi do optymalizacji treści pod SEO

5 przydatnych narzędzi do optymalizacji treści pod SEO

Zapewne wielu z Was prowadzi własne strony internetowe i każdego dnia zadaje sobie pytanie co też mogliby zrobić więcej odnośnie kwestii jej promocji w internecie. Nie da się ukryć, iż pozycjonowanie i optymalizacja to drogie usłu... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak poradzić sobie z filtrem strony ?

Jak poradzić sobie z filtrem strony ?

Jak wiadomo pozycjonowanie stron i optymalizacja, to dwa zajęcia, które mogą znacząco wpłynąć na pozycję strony w wyszukiwarce, niemniej jednak działania, które są przedsiębrane w celu podniesienia pozycji strony często gęsto mogą... więcej »
Sitepromotor SEO blog 4 sposoby na pozycjonowanie Twojego long taila

4 sposoby na pozycjonowanie Twojego long taila

Jak wiadomo pozycjonowanie w dzisiejszych czasach to już wyzwanie dla nie jednej firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje. Pozycji w indeksie na topie jest niestety tylko 10, konkurencji ciągle przybywa, a zmiany w algorytmie i... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Posty 3D na Facebook

Posty 3D na Facebook

Jak wiadomo Facebook to sieć społecznościowa, która stała się tak popularna, że ktoś kto prowadzi własną działalność gospodarczą albo jest znaną osobą i nie posiada konta uważany jest za mało „na czasie”. Nie da się uk... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak Osiągnąć Wyższe Pozycje w Google w 2024 Roku? Porady Eksperta

Jak Osiągnąć Wyższe Pozycje w Google w 2024 Roku? Porady Eksperta

W dzisiejszym dynamicznym świecie marketingu internetowego, pozycjonowanie (SEO) odgrywa kluczową rolę w promocji witryn. Pomimo rosnących kosztów i konkurencji, istnieją skuteczne metody na poprawę pozycji w wyszukiwarkach. W nin... więcej »
Sitepromotor SEO blog Banner Adwords - podstawowe dane

Banner Adwords - podstawowe dane

Jak wiadomo powiedzenie mówi: reklama dźwignią handlu, dlatego też i w sieci internet sporym zainteresowaniem cieszą się reklamy w postaci bannerów wyświetlanych w sieci AdWords. W niniejszym opracowaniu postaramy się pokrótce nap... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Kanony jakościowe copywritingu

Kanony jakościowe copywritingu

Nie da się ukryć, iż sztuka pisania dobrych artykułów tematycznych i ogólnie copywritingu i content writingu nie zawsze każdemu dobrze wychodzi, można by sobie zanucić pod nosemzmieniony tekst piosenki znanego polskiego aktora Stu... więcej »
Sitepromotor SEO blog Wielojęzykowe SEO / Pozycjonowanie w wielu językach

Wielojęzykowe SEO / Pozycjonowanie w wielu językach

Jak wiadomo pozycjonowanie i ogólnie rzecz biorąc SEO nie odnosi się tylko do stron w jednym języku. Często bywa tak, że trzeba jest zająć się stronami, które posiadają kilka wersji językowych i jednocześnie pozycjonować je pod wy... więcej »
Sitepromotor SEO blog 4 SEO „bajery”, które poruszą twoich klientów

4 SEO „bajery”, które poruszą twoich klientów

Jak wiadomo każdego roku każdy rozsądny użytkownik i posiadać internetu stara się szukać czegoś nowego aby zaskoczyć swoich odbiorców jeśli chodzi o treści jakość ich przekazu. Co za tym idzie warto jest mając serwisy internetowe ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog 4 drogi w jakich Google pokazuje wyniki zapytań

4 drogi w jakich Google pokazuje wyniki zapytań

Jak wiadomo dla Google nigdy nie będzie za mało jeśli chodzi o kwestie innowacji i zmian w algorytmie swojej wyszukiwarki. Można by rzec, iż sama wyszukiwarka ma obsesję na punkcie dokonywania zmian w jej kodzie. Mało kto zdaje so... więcej »
Sitepromotor SEO blog 6 technik Black Hat SEO, które rozjadą Twoje SEO

6 technik Black Hat SEO, które rozjadą Twoje SEO

Nie jest tajemnicą, że wśród technik mogących znacząco podnieść pozycję strony w wynikach wyszukiwarki jest między innymi linkowanie, które w rzeczy samej stanowi jeden z najistotniejszych elementów mających wpływ na pozycjonowani... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 4 proste drogi na lepsze SEO w Google

4 proste drogi na lepsze SEO w Google

Jak wiadomo pozycjonowanie i optymalizacja to zajęcia, które są bardzo zaawansowanymi czynnościami podejmowanymi codziennie przez wielu specjalistów w tej dziedzinie. Nie da się też ukryć, że ogromna jest konkurencja i tym bardzie... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Aktualizacja Google SEO Guide: Kluczowe Zmiany i Wskazówki

Aktualizacja Google SEO Guide: Kluczowe Zmiany i Wskazówki

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie internetu, algorytm Google stale się aktualizuje, aby zapewnić jak najlepszą jakość wyszukiwania i trafność prezentowanych wyników. Webmasterzy i programiści muszą być na bieżąco ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Narzędzia przydatne w pracy copywritera

Narzędzia przydatne w pracy copywritera

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo autorów tekstów uruchamia swoje komputery i dzielnie pisze różnego rodzaju prace autorskie, które prędzej czy później znajdą się opublikowane na różnego rodzaju portalach. Teoretycznie rzecz biorąc... więcej »
Sitepromotor SEO blog Przydatne social media narzędzia marketingowe

Przydatne social media narzędzia marketingowe

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo informacji przewija się przez różne serwisy informacyjne. Ów multum informacji generuje swojego rodzaju zamieszanie, które powoduje, że tylko dokładna kategoryzacja i filtracja danych na etapie doz... więcej »
Sitepromotor SEO blog Adwords Google - mini przewodnik

Adwords Google - mini przewodnik

Jak większość z Was zapewne już wie, Google to przodująca na rynkach światowych wyszukiwarka internetowa, która pozwala na odnalezienie mnóstwa informacji w sposób szybki i przejrzysty. Jak również wiadomo są też dodatkowe usługi,... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak wycenić pozycjonowanie?

Jak wycenić pozycjonowanie?

Nie da się ukryć, że pozycjonowanie powoli staje się usługą, na którą długofalowo i na większe frazy będzie stać coraz mniej osób, które posiadają skromne nakłady na reklamę w sieci. To co było kiedyś związane z pozycjonowaniem i ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Odpowiednie opracowanie strategii SEO

Odpowiednie opracowanie strategii SEO

Nie da się ukryć, że strategia działania w każdej dziedzinie praktycznego i taktycznego działania odgrywa ogromną rolę, nie jest zatem inaczej i z kwestią działań zwanych marketingiem internetowym, którego składową stanowi jako kl... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog 5 istotnych czynników wpływających na SEO lokalne

5 istotnych czynników wpływających na SEO lokalne

Każdego dnia mnóstwo osób przeszukuje zasoby Google w celu znalezienia odpowiednich wynikow dla siebie. Wśród gąszcza miliardów zapytań dziennie znajdują się też te, które nie zajmują większej trudności w pozycjonowaniu, z racji i... więcej »
Sitepromotor SEO blog Optymalizacja kampanii PPC w kilku prostych krokach

Optymalizacja kampanii PPC w kilku prostych krokach

Kampanie reklamowe w sieci cieszą się coraz większą konkurencyjnością w stosunku do tradycyjnych reklam wyświetlanych w telewizji i radio, a to dlatego, że Internet jak wiadomo stał się bardzo popularny i nie da się ukryć, coraz w... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jak pisać skuteczne teksty SEO: Poradnik dla copywriterów

Jak pisać skuteczne teksty SEO: Poradnik dla copywriterów

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie internet dominuje jako medium komunikacyjne, skuteczna promocja stron internetowych jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Widoczność w wynikach wyszukiwania decyduje o tym, czy strona przyci... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Nieklasyczne metody pozyskiwania linków

Nieklasyczne metody pozyskiwania linków

W dzisiejszym świecie, gdzie internet stał się dominującym medium komunikacji, promocja stron internetowych za pomocą SEO i SEM jest kluczowym elementem sukcesu każdej firmy. Widoczność w wynikach wyszukiwania decyduje o tym, czy ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Współpraca z Influencerami w XXI wieku: Klucz do Sukcesu w Marketingu Internetowym

Współpraca z Influencerami w XXI wieku: Klucz do Sukcesu w Marketingu Internetowym

W XXI wieku Internet staje się dominującym medium komunikacyjnym, wypierając tradycyjne formy takie jak telewizja i radio. Coraz więcej informacji przepływa przez sieć, a szybkość przekazu, dostępność i wielozadaniowość internetu ... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Specjalizacje w copywrite'ingu

Specjalizacje w copywrite'ingu

Każdego dnia miliony osób sięgają po świeże treści w Internecie, jak wiadomo im treści konkretniejsze i dokładniejsze tym lepiej dla autora oraz czytelników, którzy na pewno będą chętniej sięgać po te same źródła. Jak wiadomo równ... więcej »
Sitepromotor SEO blog 5 dodatków do Chrome, które ułatwią Ci SEO

5 dodatków do Chrome, które ułatwią Ci SEO

Rynek przeglądarek internetowych jest dość rozbudowany, chociaż jak wiadomo w zasadzie liderów jest kilka, prócz Firefox i Opery oraz starego Explorera z Microsoft, nieplasowanym liderem od 2010 roku jest przeglądarka Google Chrom... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog 9 sposobów na podniesienie wyników Twojej strony w Google

9 sposobów na podniesienie wyników Twojej strony w Google

Branża SEO/SEM znajduje się na czołowych pozycjach, jeśli chodzi o działania związane z egzystencją w Internecie. To zajęcie jest niezwykle interesujące i angażuje wielu specjalistów zajmujących się różnymi aspektami marketingu in... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jakie Błędy popełniają Firmy Zlecające Usługę Pozycjonowania i SEO?

Jakie Błędy popełniają Firmy Zlecające Usługę Pozycjonowania i SEO?

Wielu właścicieli stron internetowych zleca na zewnątrz usługi związane z SEM (Search Engine Marketing), w tym SEO (Search Engine Optimization) i pozycjonowanie. Niestety, bez odpowiedniej wiedzy i kontroli, mogą oni napotkać na w... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Dlaczego SEO potrzebuje tyle treści?

Dlaczego SEO potrzebuje tyle treści?

Jak wiadomo SEO i content marketing to dwie odrębne sprawy, które w rzeczy samej na sukces marketingowy obie składają się w całość, można by rzec, iż idą łeb w łeb, tak aby pociągnąć daną stronę na wyżyny jakościowe jeśli chodzi o... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Wykorzystanie Photoshop w SEO

Wykorzystanie Photoshop w SEO

Jak wiadomo Photoshop to jeden z najbardziej znanych programów graficznych do tworzenia i modyfikowania grafiki rastrowej. Jak się okazuje również i ten program może być bardzo przydatny w pracy osób z branży SEO, oczywiście nie d... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Czy skuteczny tekst SEO musi być długi?

Czy skuteczny tekst SEO musi być długi?

Temat może wydawać się być błahy jednak jak się okazuje wcale tak nie jest zważywszy na fakt tego, że każdy copywriter, którzy pisze artykuły tematyczne jest w rzeczy samej osobą naprawdę potrzebną na rynku, niewątpliwie każda wię... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak wybrać firmę pozycjonującą i sprawdzić jakość jej pracy?

Jak wybrać firmę pozycjonującą i sprawdzić jakość jej pracy?

Jak mówi polskie przysłowie „Pańskie oko konia tuczy” i wedle tego powiedzenia również i właściciele swoich biznesów powinni zadbać o sprawdzanie jakości wykonywanych na ich rzecz prac, które zlecają firmie zewnętrznej... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jak opisywać produkty w sklepach internetowych, aby były skuteczne?

Jak opisywać produkty w sklepach internetowych, aby były skuteczne?

Jak wiadomo każda osoba chciałaby mając sklep internetowy czerpać z niego najwięcej korzyści jak tylko się da. Teoretycznie nic prostszego, trzeba opracować dobrą strategię marketingową, czyli mieć dobry produkt, dobrze się rozrek... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Ile słów kluczowych pozycjonować?

Ile słów kluczowych pozycjonować?

Jak wiadomo na ogólny sukces związany z promocją strony i zabiegami zwanymi SEM jednym z najistotniejszych czynników jest dobranie odpowiednich słów kluczowych, które pozwolą nam na prowadzenie działań w sposób odpowiedni i jak wi... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Top 5 narzędzie dla sporządzania audytów SEO www

Top 5 narzędzie dla sporządzania audytów SEO www

Każdego dnia setki tysięcy jeśli nie miliony specjalistów z dziedziny marketingu internetowego analizuje różnego rodzaju zagadnienia związane z postępem w dziedzinie marketingu i wdraża w swoich projektach co rusz nowe rozwiązani... więcej »
Sitepromotor SEO blog Pozycjonowanie wizerunkowe?

Pozycjonowanie wizerunkowe?

Wiele osób wychodzi z założenia, że każde działanie marketingowe i PR niosą ze sobą dużo korzyści, ale czy aby na pewno? Jak się okazuje nie zawsze, niestety przyjęło się w niektórych środowiskach osób twierdzić, że w zasadzie ws... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Wykorzystanie narzędzi dla webmasterów - MINI KURS

Wykorzystanie narzędzi dla webmasterów - MINI KURS

Jak wiadomo czerpanie wiedzy z zakresu SEO i SEM to ogromna przyjemność, ale i wyzwanie, wyzwanie, które warto podjąć jeśli chce się osiągnąć naprawdę wysokie pozycje w wyszukiwarce dla witryn swoich oraz swoich klientów. więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Analiza linków przychodzących do naszej strony WWW

Analiza linków przychodzących do naszej strony WWW

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo osób zajmujących się zawodowo pozycjonowaniem zasiada przed monitorami swojego komputera dokonywać żmudnych i czasochłonnych analiz i przeglądu linków przychodzących do stron internetowych. więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Optymalizacja grafik pod SEO – powtórka przed wielkim update algorytmu pod kątem FIRST-INDEX

Optymalizacja grafik pod SEO – powtórka przed wielkim update algorytmu pod kątem FIRST-INDEX

Jak wiadomo temat był już przez nas poruszany, ale w trakcie zbliżania się do wielkiego (zapowiadanego przez giganta z Kalifornii) update'u algorytmu pod kątem rozwiązań first-index, waryto jest znów przypomnieć kwestię jakości pu... więcej »
Sitepromotor SEO blog Audyt SEO  - najczęściej wykrywane błędy

Audyt SEO - najczęściej wykrywane błędy

Czym jest audyt, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, podobnież jak i podstawowa sprawa dotycząca zagadnień SEO nie powinna naszym stałym czytelnikom sprawiać problemów, a jak ma się kwestia z kwestią audytów SEO? więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak powinien wyglądać raport SEO?

Jak powinien wyglądać raport SEO?

Niewątpliwie jeśli czytasz ten artykuł to jesteś pozycjonerem albo konsumentem usług SEO, które świadczy na Twoją rzecz jakaś firma. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że pozycjonowanie i optymalizacja stron w dzisiejszych czasach to n... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jak sprawdzić linki prowadzące do stron

Jak sprawdzić linki prowadzące do stron

Niewątpliwie w pozycjonowaniu stron bardzo istotne znaczenie posiadają linki prowadzące do naszej strony i może nie tyle ilość, tylko jakość, co też wiele osób niestety nie jest świadoma rozumieć stąd też bezpardonowo stosują różn... więcej »
Sitepromotor SEO blog Black Hat Seo – czyli, jak nie pozycjonować aby dostać bana od Google

Black Hat Seo – czyli, jak nie pozycjonować aby dostać bana od Google

Tak się składa, że pozycjonowanie to jedno z najbardziej interesujących tematów związanych z promocją witryn w Internecie. Przyjęło się twierdzić, że kogo nie ma w Internecie, ten nie istnieje, a już na pewno może się to tyczyć f... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Międzynarodowe SEO - jak robić, a jak nie robić

Międzynarodowe SEO - jak robić, a jak nie robić

Jak wiadomo pozycjonowanie samo w sobie jest bardzo pasjonującym zajęciem i wielu osobom, które się nim zajmują zawodowo, oprócz profitów przynosi również satysfakcję z osiąganych wyników. więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Jak chronić swoje zaplecze

Jak chronić swoje zaplecze

Jak wiadomo zaplecze dla każdego pozycjonera odgrywa kluczową rolę w jego „być albo nie być” w biznesie SEO, ponieważ pozwala generować moc docelowo kierowaną na pozycjonowane strony i zapewne także takowe zaplecze rów... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Google Optimize – czym jest i do czego służy

Google Optimize – czym jest i do czego służy

Jak wiadomo odpowiednio prowadzona kampania marketingowa ma na celu pozyskanie odpowiedniego współczynnika zwrotu kosztów, nie zawsze jednak przynosi ona odpowiednie efekty nawet jeśli prowadzone działania podlegają ciągłej optyma... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Budowanie 'zaplecza' linkowego przy użyciu infografiki

Budowanie 'zaplecza' linkowego przy użyciu infografiki

Może temat artykułu brzmi dość dziwnie i zaraz ktoś sobie pomyśli: „wow, jakaś super metoda na budowanie zaplecza?! Nie możliwe, to musi być z pogranicza black SEO!”, a jednak... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Doorway pages i zmiany w algorytmie Google

Doorway pages i zmiany w algorytmie Google

Jak wiadomo w 2015 roku już raz Google poczyniło zmiany w algorytmie mające na celu zmniejszenie ilości tak zwanych Doorway Pages w SERP'ach, jednakże czy ten proceder się zmniejszył, aż tak bardzo, to ciężko nam to oceniać, na pe... więcej »
Sitepromotor SEO blog Jakimi narzędziami sprawdzić szybkość ładowania się strony?

Jakimi narzędziami sprawdzić szybkość ładowania się strony?

Można by zacząć ten artykuł od stwierdzenia „szewc bez butów chodzi”, no tak, w rzeczy samej, wielu z nas pozycjonerów, specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego i tworzenia stron, a tym bardziej z wielu innyc... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Dobór słów kluczowych do pozycjonowania strony

Dobór słów kluczowych do pozycjonowania strony

Jak wiadomo pozycjonowanie strony www to standard, od którego pewnie przez najbliższe kilka / kilkanaście lat jeszcze się nie ucieknie. więcej »
Sitepromotor SEO blog E-commerce – pozycjonowanie sklepów internetowych

E-commerce – pozycjonowanie sklepów internetowych

Tak się składa, że w XXI wieku mnóstwo rzeczy sprzedaje się już przez internet, przodującymi serwisami w sprzedaży na rynku są Allegro, E-bay oraz inne mniejsze krajowe serwisy aukcyjne, ale jak wiadomo są jeszcze osoby, które pro... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Pliki PDF, ich indeksacja i pozycjonowanie

Pliki PDF, ich indeksacja i pozycjonowanie

W dzisiejszym świecie, gdzie informacji jest coraz więcej i mądre przekazywanie wskazówek w dobrej formie jest w cenie, dużo osób stosuje skrócone opracowania, a te większe wymagające bardziej zaangażowanego wczytania się w treść ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Wpisy gościnne – Google znów ostrzega...

Wpisy gościnne – Google znów ostrzega...

Tak, znów się pewnie zacznie, kolejne zmiany w algorytmie Google? więcej »
Sitepromotor SEO blog Pozycjonowanie filmów w YouTube

Pozycjonowanie filmów w YouTube

Niewątpliwie wiele osób z Was przegląda codziennie jakieś materiały na YouTube, wielu z Was na pewno też prowadzi jakiś swój kanał, tak aby przekazać światu swoją wiedzę, którą chcecie się podzielić z innymi. więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Moc linka, czyli Link Juice

Moc linka, czyli Link Juice

Jaka jest wartość linka przekazywanego ze strony linkującej do docelowej? Tak, właśnie o tym zamierzamy dziś pisać. Niewątpliwie każdy pozycjoner zdaje sobie sprawę, że liczba i jakość linków prowadzących do naszej strony interne... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Google ostrzega przed... agresywnym linkowaniem

Google ostrzega przed... agresywnym linkowaniem

No tak, można by powiedzieć, że znów coś nowego się w algorytmie dzieje... Otóż nie, tym razem jeszcze kolejnych zmian nie było, wszak całkiem niedawno małe „trzepanie” algorytmem nowszej wersji Pingwina już mamy za so... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Rodzaje pozyskiwanych linków oraz ich wpływ na pozycjonowanie

Rodzaje pozyskiwanych linków oraz ich wpływ na pozycjonowanie

Jak wiadomo istnieją dwie zasadnicze opcje jeśli chodzi o podążanie robota wyszukiwarek za linkiem, jest to link dofollow - każący botowi podażać za linkiem, jak i nofollow, który mówi robotowi wyszukiwarki, aby nie podążał za nim... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Słowa kluczowe – ile należy wybrać, aby pozycjonować stronę?

Słowa kluczowe – ile należy wybrać, aby pozycjonować stronę?

Pierwszym etapem pozycjonowania strony internetowej jest dobór słów kluczowych. Wybierając je, należy zwracać uwagę przede wszystkim na branżę, w której działamy, a także sprawdzić, jakie zapytania wpisują użytkownicy w wyszukiwar... więcej »
Sitepromotor SEO blog Optymalizacja strony internetowej pod urządzenia mobline

Optymalizacja strony internetowej pod urządzenia mobline

Praktycznie większość użytkowników Internetu przegląda strony internetowe na smartfonach. Dlatego też, warto tak budowa witryny, aby były one zoptymalizowane pod kątem smartfonów. Warto zapoznać się z poradami, które dotyczą tego ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Audyt witryny pod kątem SEO

Audyt witryny pod kątem SEO

Aby strona internetowa mogła zaistnieć w sieci należy podjąć odpowiednie działania SEO. Pozwoli to na odpowiednie wypromowanie witryny. Możliwości promocji jest bardzo dużo. Ich wybór zależy od postawionych celów. więcej »
Sitepromotor SEO blog Wyszukiwanie głosowe – co to oznacza dla działań SEO?

Wyszukiwanie głosowe – co to oznacza dla działań SEO?

W związku z tym, że więcej niż połowa wyszukiwani w Google odbywa się na urządzeniach mobilnych, wyszukiwarka coraz bardziej rozwija narzędzia związane z takimi urządzeniami. Jednym z nich jest wyszukiwanie głosowe. więcej »
Sitepromotor SEO blog Przerwa w działaniu witryny – co zrobić, aby nie stracić pozycji w Google?

Przerwa w działaniu witryny – co zrobić, aby nie stracić pozycji w Google?

Przebudowa witryny, wprowadzanie poprawek, zmiany w asortymencie sklepu – powodów przerwy w działaniu strony internetowej może być wiele. więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak wybrać dobrą agencję SEO?

Jak wybrać dobrą agencję SEO?

Dobry SEOwiec według Google to taki, który jest w stanie wynieść witrynę na wyżyny jej możliwości. Pomoże poprzez swoje magiczne działania uzyskać stronie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Jak możemy rozpoznać profesjonalną ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Mobile-first index jeszcze w tym roku?

Mobile-first index jeszcze w tym roku?

Jak wiadomo w październiku tamtego roku na spotkaniu z Garym Illyes od wyszukiwarki Google zaproponowano swojego rodzaju rewolucyjne rozwiązanie, które miało być wdrożone z nowym rokiem. więcej »
Sitepromotor SEO blog Ile słów kluczowych można reklamować dla swojego serwisu?

Ile słów kluczowych można reklamować dla swojego serwisu?

Zagadnienie pozycjonowania stron www jest bardzo obszerne i jak się okazuje w praktyce coraz trudniejsze, wymagające sporego zaangażowania czasowego i nakład środków pieniężnych, aby utrzymać solidne zaplecza tematyczne. Co za tym... więcej »
Sitepromotor SEO blog Po co firmie pozycjonującej dane dostępowe do konta FTP?

Po co firmie pozycjonującej dane dostępowe do konta FTP?

Wiele firm, które proszą o zajmowanie się ich stronami www zarówno od strony SEO – pozycjonowania, jak i w szerszym zakresie odnośnie marketingu internetowego (zwanego SEM), proszone są przez firmy wykonujące dla nich te usł... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Pozycjonowanie – najczęstsze błędy agencji SEO

Pozycjonowanie – najczęstsze błędy agencji SEO

Właściwe wykonanie pozycjonowania ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania strony w wyszukiwarce Google. Jeżeli już na początkowym etapie popełnimy błędy, to mogą nas one słono kosztować w przyszłości. Przede wszystki... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Nowa era pozycjonowania stron internetowych

Nowa era pozycjonowania stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej jest niezwykle ważne. Wynika to zapewne z przekonań, które wykształciły się na przestrzeni wielu lat funkcjonowania tego typu usług na rynku. więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Co to jest SERP?

Co to jest SERP?

SERP to w największym skrócie zwrot wskazujący na wy-listowane wyniki wyszukanych stron www. Skrót pochodzi od angielskich słów Search Engine Results Position. Najbardziej znana wyszukiwarka na świecie wskazuje dwa rodzaje takich ... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Social Media jako Narzędzie Komunikacji z Klientami w XXI Wieku: Aktualizacje i Nowe Trendy

Social Media jako Narzędzie Komunikacji z Klientami w XXI Wieku: Aktualizacje i Nowe Trendy

Social media, czyli media społecznościowe, stały się nieodłącznym elementem komunikacji z klientami, stosowanym przez największe firmy na całym świecie. Portale takie jak Facebook, Twitter, Instagram i LinkedIn przyciągają setki m... więcej »
Sitepromotor SEO blog Blog firmowy – dlaczego warto go prowadzić?

Blog firmowy – dlaczego warto go prowadzić?

Blogi, czyli internetowe pamiętniki, powstały w latach 90. ubiegłego wieku i na początku kojarzone były wyłącznie z amatorami. Ich teksty miały zwykle charakter osobisty, a samo prowadzenie bloga traktowane było hobbystycznie. Dop... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Bardzo często podczas krótkiej rozmowy odnośnie reklamy internetowej otrzymujemy od klientów pytanie : "ile kosztuje pozycjonowanie"? więcej »
Sitepromotor SEO blog 10 grzechów głownych w pozycjonowaniu

10 grzechów głownych w pozycjonowaniu

Notoryczne zmiany algorytmów w Google sprawiają, że pozycjonowanie stron jest coraz trudniejsze. Warto jednak pamiętać, że często to sami webmasterzy swoimi zabiegami "pozycjonującymi" pogarszają swoje pozycje w wyszukiwarce. Czy ... więcej »
Sitepromotor SEO blog Ranking wyszukiwarek - gdzie warto pozycjonować?

Ranking wyszukiwarek - gdzie warto pozycjonować?

Na rynku wyszukiwarek mamy kilku znanych graczy, którzy oferują swoje mechanizmy wyszukiwawcze w celu ułatwienia nam przeglądania i przeszukiwania internetu. Są to : Google, Bing /dawny MSN/, Yahoo, AskJeeves.Powstaje więc pytanie... więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Kompleksowe wsprarcie w zakresie SEM i SEO

Kompleksowe wsprarcie w zakresie SEM i SEO

więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Landing Pages - co to jest i jak działa?

Landing Pages - co to jest i jak działa?

W dobie urządzeń mobilnych, kiedy to mnóstwo osób szuka informacji o interesujących ich treściach np na smartfonach, Google stara się wymuszać dostosowanie witryn do urządzeń mobilnych tak, aby informacje w nich zawarte wczytywane... więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Jak wybrać najlepsze słowa kluczowe do pozycjonowania

Jak wybrać najlepsze słowa kluczowe do pozycjonowania

więcej »
Sitepromotor optymalizacja blog Pozycjonowanie i optymalizacja sklepów internetowych

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepów internetowych

Optymalizacja strony lub sklepu internetowego przeprowadzana jest w celu budowania ich wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarki i generowaniu jak największej liczby odwiedzin, co ma wpływ na liczbę klientów i wielkość sprzedaży. więcej »
Sitepromotor SEO blog Co to jest link building i dlaczego jest tak ważny?

Co to jest link building i dlaczego jest tak ważny?

więcej »
Sitepromotor pozycjonowanie blog Pozycjonowanie warsztatu samochodowego

Pozycjonowanie warsztatu samochodowego

Jak wiadomo każdy biznes prowadzony przez fachowców wymaga pełnego profesjonalizmu. Zdarza się tak, że ktoś jest naprawdę dobry w swojej branży i nie potrzebuje reklamy. Istnieją jednak też osoby, które najzwyczajniej w świecie mu... więcej »

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor optymalizacja blog

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor optymalizacja blog SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor optymalizacja blog Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor optymalizacja blog Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor optymalizacja blog Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor optymalizacja blog Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor optymalizacja blog Politechnika Wrocławska Sitepromotor optymalizacja blog WP money Sitepromotor pozycjonowanie blog Dospel Sitepromotor optymalizacja blog Magellan Sitepromotor pozycjonowanie blog Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor optymalizacja blog Castrol Sitepromotor pozycjonowanie blog eGospodarka Sitepromotor optymalizacja blog OEX

Referencje

Sitepromotor pozycjonowanie blogSitepromotor pozycjonowanie blogSitepromotor pozycjonowanie blogSitepromotor pozycjonowanie blogSitepromotor pozycjonowanie blog

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor SEO blog Sitepromotor