Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe - 100% GWARANCJI zadowolenia lub zwrot pieniędzy!

 
 Niemożliwe? A jednak! Jesteśmy przekonani, że nasze responsywne strony internetowe są w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron możemy Tobie zagwarantować fachowe doradztwo w zakresie doboru funkcjonalności serwisu internetowego, jak również szeregu udogodnień oraz ulepszeń, które sprawią, że strona w pełni zaspokoi Twoje potrzeby!
      Projektowanie stron przypomina budowę domu, powinni to wykonywać ludzie z pasją i wyobraźnią. Czy poleciłbyś budowę domu osobom, które się na tym nie znają? Z pewnością nie! My od blisko 17 lat projektujemy profesjonalne i w pełni responsywne strony internetowe (RWD), z równym zaangażowaniem tworząc rozbudowane funkcjonalnie wortale i portale internetowe, jak również nieskomplikowane “strony wizytówki”. 
 
     Ten wieloletni bagaż doświadczeń pozwolił nam na wypracowanie najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie doboru funkcjonalności serwisów internetowych, którymi z radością podzielimy się z Tobą.
 
     Zdając sobie sprawę z faktu, jak ważne są media społecznościowe typu Facebook, Twitter,  Youtube czy Instagram jak również wyszukiwarki internetowe (np Google) w generowaniu ruchu na stronie, zwracamy szczególną uwagę na maksymalne przystosowanie stron do wymogów stawianych przez nie. Dzięki temu, zamawiając u nas stronę Masz pewność, że będzie ona doskonale zoptymalizowana i przygotowana do pozycjonowania.
 

      Wykonane przez nas responsywne strony internetowe oparte są o najnowocześniejsze technologie, takie jak PHP7, HTML5, DHTML, CSS3, AJAX, a w przypadku systemu WordPress o najnowsze wersje oprogramowania, więc zamawiając stronę możesz mieć pewność, że za dwa lata nie będzie ona przestarzała!

Osiem powodów, dlaczego oferta firmy SitePromotor jest idealna dla Ciebie:

 
 • Nasze strony RWD najczęściej oparte są o autorski system CMS, dzięki czemu jesteśmy w stanie w 100% dopasować rozwiązania do Twoich potrzeb
 • na życzenie klienta wykonujemy również strony internetowe oparte na systemie Wordpress
 • Intuicyjne zarządzanie stroną - dzięki doskonale zaprojektowanemu panelowi administracyjnemu w ciągu kilku chwil dokonasz niezbędnych zmian w ofercie
 • Szybkie uruchomienie w pełni funkcjonalnej responsywnej strony internetowej. W zaledwie kilka dni, uruchomimy Twoją stronę internetową i przeprowadzimy wszystkie konieczne testy na serwerach.
 • Dowolna ilość unikalnych adresów e-mail, dzięki którym Twoi klienci zapamiętają Twoją firmę, jako w pełni profesjonalną i będą mieli możliwość szybkiego kontaktu z Tobą.
 • Niezależnie czy będzie to strona na naszym autorskim systemie CMS, czy też strona oparta o WordPress - otrzymujesz kompletnie bezpłatny pierwszy rok utrzymania strony internetowej na serwerach.
 • Darmowa instalacja statystyk odwiedzalności Google Analitycs, które pozwolą Ci badać ruch na stronie
 • Twoi klienci w łatwy i przyjemny sposób będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą
 • Zamawiając stronę internetową u nas otrzymujesz zupełnie za darmo 3 miesiące bezpłatnego pozycjonowania strony internetowej na 3-4 wybrane wspólnie słowa kluczowe. Dzięki temu każdy zainteresowany produktami, które oferujesz, znajdzie Cię sam.*

Funkcjonalności strony responsywnej, ktróre są u nas standardem

 
 • możesz tworzyć dowolną ilość podstron i kategorii
 •  przy pomocy edytora tekstu jak w Wordzie w łatwy sposób będziesz zmieniać i dodawać teksty i obrazki na stronie
 • możesz publikować, archiwizować artykuły na stronie, jak również zarządzać komentarzami do nich
 • dzięki subskrypcji gazetki internetowej (newsletter) – otrzymujesz możliwość zarządzania adresami w bazie, grupowania ich oraz rozsyłania newslettera. Dla ułatwienia edycji wiadomości zastosowany został edytor tekstu jak w Wordzie.
 • Poleć znajomemu – funkcja ta pozwoli Ci na przesłanie znajomym hiperłącza do konkretnej publikacji w serwisie i krótkiego komentarza.
 • wyszukiwarka – która umożliwi Tobie i Twoim internautom na przeszukiwanie zasobów strony internetowej (możliwość włączenia/wyłączenia)
 • w łatwy sposób możesz tworzyć wersje językowe stron internetowych
 • Formularz kontaktowy – umożliwi Twoim odwiedzającym na automatyczne wysyłanie poczty elektronicznej na określony przez Ciebie w panelu adres e-mail, bez potrzeby korzystania z programu pocztowego.
 • Inteaktywna mapka Google pokazująca lokalizację firmy i umożliwiająca ustawienie GPSa z dojazdem
 • Responsywne numery telefonów umożliwią Twoim klientom przeglądającym stronę na telefonie na łatwe i szybkie wykonanie połączenia do Ciebie - bez konieczności zapamiętywania i przepisywania Twojego numeru telefonu!
 • Moduł zarządzania slajdami / bannerami i reklamami na stronie – pozwoli ci na kompleksowe wykorzystanie powierzchni stron internetowych na kampanie reklamowe.
 • wielostopniowy dostęp do panelu – umożlwi Ci określenie, którzy userzy mają dostęp do których funkcji w Twoim serwisie
 • Zarządzanie użytkownikami – pozwoli Ci kompleksowo zarządzać użytkownikami (dodawanie, edycja, usuwanie, przypisywanie uprawnień)
 • Backup bazy danych - zabezpieczy Cię przed utratą danych w przypadku jeśli sam coś "przypadkiem" usuniesz

jakby tego było mało… bardziej wymagającym proponujemy:

 • Pliki multimedialne Audio/Video - możliwość publikacji i zarządzania plikami audio i video (dodwanie/usuwanie). 
 • galeria zdjęć – pozwoli Ci na łatwe publikowanie zdjęć oraz efektowną ich prezentację. System automatycznie zmniejszy dodawane przez Ciebie zdjęcia, a więc nie musisz się martwić przystosowywaniem ich do warunków Internetu.
 • forum internetowe – za pomoca jednego kliknięcia możesz odpalić zintegrowane ze stroną forum, które pozwoli ci zbudować wokół Twojej strony  internetowej społeczność.
 • Blog firmowy – daje Ci możliwość prowadzenia bloga firmowego, gdzie możesz łatwo i skutecznie przekazywać informacje dotyczące Twojej firmy.
 • Sondy – moduł ten umożliwi Ci badanie potrzeb, preferencji, oczekiwań, opinii użytkowników. Wyniki gromadzone są w bazie danych, a rezultaty prezentowane w postaci wykresów i zestawów odpowiedzi.
 • Księga gości – Umożliwi Twoim gościom pozostawienie śladu po sobie na stronie..
 • Czat – dzięki tej funkcjonalności zyskasz możliwość błyskawicznego kontaktu online klientem zainteresowanym Twoją ofertą. Czat umożliwi Wam prowadzanie rozmowy w czasie rzeczywistym.      
 • Kalendarium - Umożliwi prezentację kalendarza wydarzeń historycznych - wyświetla rocznice historyczne przypadające w dniu odwiedzin serwisu.
 • Terminarz wydarzeń – Umożliwi Ci gromadzenie i publikację informacji o wydarzeniach i imprezach firmowych. Wszelki wydarzenia możesz przyporządkować odpowiednim kategoriom.
 • Integracja z mediami społecznościowymi Facebook, Twitter, Google+

 

Zobacz pełną listę funkcjonalności naszych CMSów

Chcesz zobaczyć przykładową stronę w akcji? Kliknij : http://www.restauracja.sitepromotor.com.pl

Logowanie do panelu sklepu : http://www.restauracja.sitepromotor.com.pl/panel Login : admin pass : admin

 

Zobacz też : system oddzwaniania do klienta : https://www.sitepromotor.com.pl/oddzwanianie.html 

Jak wygląda panel administracyjny?

 

Ile kosztuje strona internetowa?

 

 Aby móc odpowiedzieć Ci na to pytanie, musimy uzyskać kilka odpowiedzi na nasze pytania. Dlatego też, nie wahaj się, skorzystaj z dowolnej poniższej metody kontaktu I zadaj pytanie naszemu konsultantowi. Pamiętaj! Chętnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami, doradzimy w wyborze oraz przedstawimy profesjonalną i kompletną wycenę.

Czy warto?

 

Inni nam już zaufali, zobacz co o nas piszą!

Skontaktuj się z nami :

 
Formularz zapytania
Email : sitepromotor@sitepromotor.com.pl
Tel 0801 011 742
Kom 608 054 626

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor