Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe - 100% GWARANCJI zadowolenia lub zwrot pieniędzy!

 
 Niemożliwe? A jednak! Jesteśmy przekonani, że nasze responsywne strony internetowe są w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron możemy Tobie zagwarantować fachowe doradztwo w zakresie doboru funkcjonalności serwisu internetowego, jak również szeregu udogodnień oraz ulepszeń, które sprawią, że strona w pełni zaspokoi Twoje potrzeby!
      Projektowanie stron przypomina budowę domu, powinni to wykonywać ludzie z pasją i wyobraźnią. Czy poleciłbyś budowę domu osobom, które się na tym nie znają? Z pewnością nie! My od blisko 17 lat projektujemy profesjonalne i w pełni responsywne strony internetowe (RWD), z równym zaangażowaniem tworząc rozbudowane funkcjonalnie wortale i portale internetowe, jak również nieskomplikowane “strony wizytówki”. 
 
     Ten wieloletni bagaż doświadczeń pozwolił nam na wypracowanie najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie doboru funkcjonalności serwisów internetowych, którymi z radością podzielimy się z Tobą.
 
     Zdając sobie sprawę z faktu, jak ważne są media społecznościowe typu Facebook, Twitter,  Youtube czy Instagram jak również wyszukiwarki internetowe (np Google) w generowaniu ruchu na stronie, zwracamy szczególną uwagę na maksymalne przystosowanie stron do wymogów stawianych przez nie. Dzięki temu, zamawiając u nas stronę Masz pewność, że będzie ona doskonale zoptymalizowana i przygotowana do pozycjonowania.
 

      Wykonane przez nas responsywne strony internetowe oparte są o najnowocześniejsze technologie, takie jak PHP7, HTML5, DHTML, CSS3, AJAX, a więc zamawiając stronę możesz mieć pewność, że za dwa lata nie będzie ona przestarzała!

Osiem powodów, dlaczego oferta firmy SitePromotor jest idealna dla Ciebie:

 
 • Nasze strony RWD najczęściej oparte są o autorski system CMS, dzięki czemu jesteśmy w stanie w 100% dopasować rozwiązania do Twoich potrzeb
 • Intuicyjne zarządzanie stroną - dzięki doskonale zaprojektowanemu panelowi administracyjnemu w ciągu kilku chwil dokonasz niezbędnych zmian w ofercie
 • Szybkie uruchomienie w pełni funkcjonalnej responsywnej strony internetowej. W zaledwie kilka dni, uruchomimy Twoją stronę internetową i przeprowadzimy wszystkie konieczne testy na serwerach.
 • Dowolna ilość unikalnych adresów e-mail, dzięki którym Twoi klienci zapamiętają Twoją firmę, jako w pełni profesjonalną i będą mieli możliwość szybkiego kontaktu z Tobą.
 • Kompletnie bezpłatny pierwszy rok utrzymania strony internetowej na serwerach.
 • Darmowa instalacja statystyk odwiedzalności Google Analitycs, które pozwolą Ci badać ruch na stronie
 • Twoi klienci w łatwy i przyjemny sposób będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą
 • Zamawiając stronę internetową u nas otrzymujesz zupełnie za darmo 3 miesiące bezpłatnego pozycjonowania strony internetowej na 3-4 wybrane wspólnie słowa kluczowe. Dzięki temu każdy zainteresowany produktami, które oferujesz, znajdzie Cię sam.*

Funkcjonalności strony responsywnej, ktróre są u nas standardem

 
 • możesz tworzyć dowolną ilość podstron i kategorii
 •  przy pomocy edytora tekstu jak w Wordzie w łatwy sposób będziesz zmieniać i dodawać teksty i obrazki na stronie
 • możesz publikować, archiwizować artykuły na stronie, jak również zarządzać komentarzami do nich
 • dzięki subskrypcji gazetki internetowej (newsletter) – otrzymujesz możliwość zarządzania adresami w bazie, grupowania ich oraz rozsyłania newslettera. Dla ułatwienia edycji wiadomości zastosowany został edytor tekstu jak w Wordzie.
 • Poleć znajomemu – funkcja ta pozwoli Ci na przesłanie znajomym hiperłącza do konkretnej publikacji w serwisie i krótkiego komentarza.
 • wyszukiwarka – która umożliwi Tobie i Twoim internautom na przeszukiwanie zasobów strony internetowej (możliwość włączenia/wyłączenia)
 • w łatwy sposób możesz tworzyć wersje językowe stron internetowych
 • Formularz kontaktowy – umożliwi Twoim odwiedzającym na automatyczne wysyłanie poczty elektronicznej na określony przez Ciebie w panelu adres e-mail, bez potrzeby korzystania z programu pocztowego.
 • Inteaktywna mapka Google pokazująca lokalizację firmy i umożliwiająca ustawienie GPSa z dojazdem
 • Responsywne numery telefonów umożliwią Twoim klientom przeglądającym stronę na telefonie na łatwe i szybkie wykonanie połączenia do Ciebie - bez konieczności zapamiętywania i przepisywania Twojego numeru telefonu!
 • Moduł zarządzania slajdami / bannerami i reklamami na stronie – pozwoli ci na kompleksowe wykorzystanie powierzchni stron internetowych na kampanie reklamowe.
 • wielostopniowy dostęp do panelu – umożlwi Ci określenie, którzy userzy mają dostęp do których funkcji w Twoim serwisie
 • Zarządzanie użytkownikami – pozwoli Ci kompleksowo zarządzać użytkownikami (dodawanie, edycja, usuwanie, przypisywanie uprawnień)
 • Backup bazy danych - zabezpieczy Cię przed utratą danych w przypadku jeśli sam coś "przypadkiem" usuniesz

jakby tego było mało… bardziej wymagającym proponujemy:

 • Pliki multimedialne Audio/Video - możliwość publikacji i zarządzania plikami audio i video (dodwanie/usuwanie). 
 • galeria zdjęć – pozwoli Ci na łatwe publikowanie zdjęć oraz efektowną ich prezentację. System automatycznie zmniejszy dodawane przez Ciebie zdjęcia, a więc nie musisz się martwić przystosowywaniem ich do warunków Internetu.
 • forum internetowe – za pomoca jednego kliknięcia możesz odpalić zintegrowane ze stroną forum, które pozwoli ci zbudować wokół Twojej strony  internetowej społeczność.
 • Blog firmowy – daje Ci możliwość prowadzenia bloga firmowego, gdzie możesz łatwo i skutecznie przekazywać informacje dotyczące Twojej firmy.
 • Sondy – moduł ten umożliwi Ci badanie potrzeb, preferencji, oczekiwań, opinii użytkowników. Wyniki gromadzone są w bazie danych, a rezultaty prezentowane w postaci wykresów i zestawów odpowiedzi.
 • Księga gości – Umożliwi Twoim gościom pozostawienie śladu po sobie na stronie..
 • Czat – dzięki tej funkcjonalności zyskasz możliwość błyskawicznego kontaktu online klientem zainteresowanym Twoją ofertą. Czat umożliwi Wam prowadzanie rozmowy w czasie rzeczywistym.      
 • Kalendarium - Umożliwi prezentację kalendarza wydarzeń historycznych - wyświetla rocznice historyczne przypadające w dniu odwiedzin serwisu.
 • Terminarz wydarzeń – Umożliwi Ci gromadzenie i publikację informacji o wydarzeniach i imprezach firmowych. Wszelki wydarzenia możesz przyporządkować odpowiednim kategoriom.
 • Integracja z mediami społecznościowymi Facebook, Twitter, Google+

 

Zobacz pełną listę funkcjonalności naszych CMSów

Chcesz zobaczyć przykładową stronę w akcji? Kliknij : http://www.restauracja.sitepromotor.com.pl

Logowanie do panelu sklepu : http://www.restauracja.sitepromotor.com.pl/panel Login : admin pass : admin

 

Zobacz też : system oddzwaniania do klienta : http://www.sitepromotor.com.pl/oddzwanianie.html 

Jak wygląda panel administracyjny?

 

Ile kosztuje strona internetowa?

 

 Aby móc odpowiedzieć Ci na to pytanie, musimy uzyskać kilka odpowiedzi na nasze pytania. Dlatego też, nie wahaj się, skorzystaj z dowolnej poniższej metody kontaktu I zadaj pytanie naszemu konsultantowi. Pamiętaj! Chętnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami, doradzimy w wyborze oraz przedstawimy profesjonalną i kompletną wycenę.

Czy warto?

 

Inni nam już zaufali, zobacz co o nas piszą!

Skontaktuj się z nami :

 
Formularz zapytania
Email : sitepromotor@sitepromotor.com.pl
Tel 0801 011 742
Kom 608 054 626

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor