BLOG

Pozycjonowanie, strony internetowe dla gabinetów psychologicznych (psychologów)

Prowadzisz własny gabinet psychologiczny i poszukujesz nowych klientów? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pomoże Ci zbudować silną markę w Internecie i pozyskać nowych klientów.

 

pozycjonowanie psychologówPsychologia i psychiatria to znane dziedziny nauki, które szczególnie w XX i XXI wieku dynamicznie się rozwijają.  Rok rocznie wielu nowo wykształconych psychologów opuszcza mury uczelni i myśli o otwarciu własnej praktyki.  Pierwszym podstawowym problemem przed jakim staje taki młody psycholog prowadzący własną praktykę jest to, gdzie szukać nowych klientów?

 

Odpowiedź jest prosta - w Internecie! Działamy na rynku od blisko 15 lat i dobrze znamy specyfikę i zagadnienia związane z promocją branży psychologicznej. Prowadziliśmy liczne kampanie Adwords oraz wykonywaliśmy strony internetowe i pozycjonowanie stron dla gabinetów psychologicznych na frazy typu : psycholog, psychoterapeuta, gabinet psychologiczny, walka ze stresem, terapia małżeńska, itp.

 

Możemy więc nie tylko doradzić Ci w zakresie doboru fraz kluczowych na które strona internetowa twojego gabinetu psychologicznego powinna być pozycjonowana, ale także pomożemy w zakresie copywrittingu, content marketingu, jak również wesprzemy w zakresie Social Media. Wszelkie szczegóły dotyczące tego, co konkretnie wchodzi w skład naszej oferty na pozycjonowanie znajdziesz na podstronie pozycjonowanie.

 

            ...nie masz jeszcze strony internetowej?

 

Nie szkodzi, zapoznaj się z naszą ofertą na responsywne strony internetowe. Znajdziesz tam wszelkie szczegóły dotyczące funkcjonalności oferowanych przez nas systemów CMS oraz pozostałe interesujące Cię szczegóły.

 

            Zatem jeśli zainteresowała Cię nasza oferta na strony internetowe lub pozycjonowanie to skorzystaj z formularza zapytania po prawej stronie i napisz do nas, lub kliknij w słuchawkę i podaj nam swój numer telefonu, a z przyjemnością oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy Ci korzystną ofertę współpracy! 

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor