O firmie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować

Nasz zespół

 • Przemysław Uliasz - Doradca SEO / SEM - Od najmłodszych lat pasjonat komputerów i Internetu. Pierwsze kroki stawiał na Commodore 64C programując w Basicu. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2000 roku w branży IT, od 2003 CEO i założyciel SitePromotor. Specjalizacja White Hat Seo, SEM, web usability . Analityczny umysł i twórcze podejście pomagają mu w tworzeniu skutecznych i efektywnych strategii kampanii reklamowych. Hobby : paralotniarstwo.
 • Norbert Choiński - szef produkcji wideo, operator kamery - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, od 2006 roku związany z SitePromotor. Na swoim koncie ma współpracę z Polsatem, TV4 i ATM jako operator kamery w serialach "Policjantki i policjanci" oraz "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Hobby : praca.
 • Sebastian Wroński - Grafik - absolwent Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, z SitePromotor związany od 2007 roku. W firmie odpowiedzialny za obsługę wizualno - graficzną oraz powoływanie do życia nowych responsywnych projektów graficznych dla stron i sklepów internetowych.
 •  
 • Tomasz Masłowski - Programista - programista PHP, CSS, SQL, Java sctipt z przeszło 14 letnim doświadczeniem. Nadzoruje i prowadzi prace programistyczne wdrażanych projektów w zakresie stron i sklepów internetowych. Hobby : skoki spadachronowe.
 • Piotr Kucoś - Specjalista SEO - absolwent Politechniki Wrocławskiej, z SitePromotor związany od 2012 roku. Doskonała znajomość algorytmów Google pozwala mu na wdrażanie skutecznych optymalizacji stron i sklepów oraz efektywne pozycjonowanie. Hobby : piłka nożna.
 • Dominik Buzon - Copy writter, specjalista SEO - z SitePromotor związany od 2016 roku. Biegle włada piórem, tworzy i koryguje teksty na strony internetowe wzbogacając je o nowe wartościowe treści. Dzięki dużej wiedzy na temat działania algorytmów Google stanowi cenne źródło informacji w zakresie pozycjonowania.
 •  
   
  Sitepromotor