BLOG
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Specjalizacje w copywrite'ingu

Specjalizacje w copywrite'ingu

Każdego dnia miliony osób sięgają po świeże treści w Internecie, jak wiadomo im treści konkretniejsze i dokładniejsze tym lepiej dla autora oraz czytelników, którzy na pewno będą chętniej sięgać po te same źródła. Jak wiadomo równ... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu 5 dodatków do Chrome, które ułatwią Ci SEO

5 dodatków do Chrome, które ułatwią Ci SEO

Rynek przeglądarek internetowych jest dość rozbudowany, chociaż jak wiadomo w zasadzie liderów jest kilka, prócz Firefox i Opery oraz starego Explorera z Microsoft, nieplasowanym liderem od 2010 roku jest przeglądarka Google Chrom... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Dlaczego SEO potrzebuje tyle treści?

Dlaczego SEO potrzebuje tyle treści?

Jak wiadomo SEO i content marketing to dwie odrębne sprawy, które w rzeczy samej na sukces marketingowy obie składają się w całość, można by rzec, iż idą łeb w łeb, tak aby pociągnąć daną stronę na wyżyny jakościowe jeśli chodzi o... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Wykorzystanie Photoshop w SEO

Wykorzystanie Photoshop w SEO

Jak wiadomo Photoshop to jeden z najbardziej znanych programów graficznych do tworzenia i modyfikowania grafiki rastrowej. Jak się okazuje również i ten program może być bardzo przydatny w pracy osób z branży SEO, oczywiście nie d... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Zasady i Taktyki Pozycjonowania Stron Internetowych

Zasady i Taktyki Pozycjonowania Stron Internetowych

Jeśli jesteś laikiem i nie wiele wiesz o pozycjonowaniu, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, postaramy Ci się w nim nieco powiedzieć o podstawowych zasadach, scenariuszach działania, które możesz natrafić podczas działań SEO. Nie... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Link Building dla strony - Jak Skutecznie Budować Pozycję Strony w Wynikach Wyszukiwania: Praktyczne Porady

Link Building dla strony - Jak Skutecznie Budować Pozycję Strony w Wynikach Wyszukiwania: Praktyczne Porady

Dla każdego właściciela strony internetowej kluczowe jest budowanie jej pozycji w wynikach wyszukiwania, zarówno naturalnych, jak i sponsorowanych. Proces ten wymaga dużo czasu i środków, zwłaszcza jeśli zlecasz to zadanie firmie ... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Messenger dla biznesu na Facebook

Messenger dla biznesu na Facebook

Aktualnie w Polsce Facebook posiada ponad 14 milionów aktywnych użytkowników, z czego mnóstwo z nich korzysta również z czata na stronie. Mając na względzie popularność oraz powszechność tego rozwiązania sama firma dostrzegła też ... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Top 5 dodatki i wtyczki do Chrome służące analizie stron www

Top 5 dodatki i wtyczki do Chrome służące analizie stron www

Jeśli pracujesz w branży SEO/SEM zapewne korzystasz z najpopularniejszej przeglądarki Google Chrome. Posiada ona chyba największą możliwość integracji ze środowiskiem oprogramowania serwowanego przez giganta z Kalifornii. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Czy skuteczny tekst SEO musi być długi?

Czy skuteczny tekst SEO musi być długi?

Temat może wydawać się być błahy jednak jak się okazuje wcale tak nie jest zważywszy na fakt tego, że każdy copywriter, którzy pisze artykuły tematyczne jest w rzeczy samej osobą naprawdę potrzebną na rynku, niewątpliwie każda wię... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu HTTP a HTTPS - różnice między nimi

HTTP a HTTPS - różnice między nimi

Każdego dnia setki milionów osób na świecie wchodzi na Internet, aby sprawdzać jakieś informacje, przeglądać pocztę e-mail i korzystać z komunikatorów webowych. Wiele osób bez zastanowienia wpisuje adres pożądanej strony poczynają... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu AdWords czy pozycjonowanie, która forma promocji jest lepsza?

AdWords czy pozycjonowanie, która forma promocji jest lepsza?

Jak wiadomo reklama w Internecie jest dość kosztownym przedsięwzięciem, jeśli ktoś oczywiście myśli o tym, aby była ona długofalowo skuteczna i przyniosła odpowiednią konwersję (czyt. zwrotów poniesionych kosztów). Powszechnie prz... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Zwiększenie sprzedaży przez program afiliacyjny? Uważaj na nienaturalne linki!

Zwiększenie sprzedaży przez program afiliacyjny? Uważaj na nienaturalne linki!

Jak wiadomo tworzenie stron, a w szczególności sklepów internetowych niesie ze sobą konieczność przyjmować rozwiązań, które nakierują ruch lub zwiększą zyski ze sprzedaży. Właśnie tutaj pojawia się nasze zagadnienie z tematu, otóż... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jak się uchronić przed atakami hakerskimi na strony www?

Jak się uchronić przed atakami hakerskimi na strony www?

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo osób uruchamia swoje komputery, aby pracować i korespondować z różnymi osobami na różne sposoby. Wiadomą sprawą jest też, że na ludzkiej niewiedzy związanej z pracą w sieci żerują niestety nieuczci... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Podstawy reklam PPC system, czyli jak działają linki sponsorowane

Podstawy reklam PPC system, czyli jak działają linki sponsorowane

Każdego dnia spotykamy się z mnóstwem reklam otaczających nas ze wszystkich stron. Jak mówi stare przysłowie „reklama dźwignią handlu” – jeśli coś jest dobre to nie potrzebuje reklamy. Dlaczego? Ponieważ samo dob... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Wymiary grafik na Facebook

Wymiary grafik na Facebook

Jak się okazuje zagadnienia wielkości publikowanych treści, które publikuje się w mediach społecznościowych są aktualnie bardzo ważne, nie da się ukryć, że chodzi tutaj nie tyle o precyzję w dokonywaniu optymalizacji zdjęć pod kąt... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Najczęściej popełniane błędy podczas analizowania ruchu na stronie

Najczęściej popełniane błędy podczas analizowania ruchu na stronie

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych to bardzo ciekawe zajęcie, które potrafi mocno zaangażować nie jednego pasjonata, podobnież jest i z osobami, które przygotowują strony komercyjnie, czas płynie, a one zachwycone tworzonym... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu YouTube Analytics - co warto monitorować?

YouTube Analytics - co warto monitorować?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych to bardzo twórcze i wspaniałe zajęcie dla tych, którzy z pasją lubią kreować wirtualną rzeczywistość. Tym bardziej i owocniejsze i wspanialsze są realizacje na YouTube, dlatego też warto j... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Jak powinna wyglądać dobra strona 404?

Jak powinna wyglądać dobra strona 404?

W życiu bywa tak, że nie zawsze otrzymuje się zawsze to co by się chciało, podobnież jest i z dawną informacji w Internecie, które czasami na naszą złość zamiast ukazać się naszym oczom w upragnionej wersji okazują się być... str... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Elementy stron, które warto mieć u siebie

Elementy stron, które warto mieć u siebie

Jak wiadomo w gąszczu milionów albo miliardów stron internetowych krążących w sieci mnóstwo cech jest dość sztampowych, które nie przykuwają uwagi czytelników, którzy najzwyczajniej w świecie nie przywiązują do tego uwagi, są też ... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Jak opisywać produkty w sklepach internetowych, aby były skuteczne?

Jak opisywać produkty w sklepach internetowych, aby były skuteczne?

Jak wiadomo każda osoba chciałaby mając sklep internetowy czerpać z niego najwięcej korzyści jak tylko się da. Teoretycznie nic prostszego, trzeba opracować dobrą strategię marketingową, czyli mieć dobry produkt, dobrze się rozrek... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Ile słów kluczowych pozycjonować?

Ile słów kluczowych pozycjonować?

Jak wiadomo na ogólny sukces związany z promocją strony i zabiegami zwanymi SEM jednym z najistotniejszych czynników jest dobranie odpowiednich słów kluczowych, które pozwolą nam na prowadzenie działań w sposób odpowiedni i jak wi... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Ochrona danych osobowych w 2018 r.

Ochrona danych osobowych w 2018 r.

Jak wiadomo w dobie Internetu coraz więcej informacji krąży w sieci, a co najważniejsze i tych bardzo drażliwych, które stanowią zgodnie z literą prawa – dane osobowe. I właśnie o tych danych w dniu 27 kwietnia tego roku Par... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Top 5 narzędzie dla sporządzania audytów SEO www

Top 5 narzędzie dla sporządzania audytów SEO www

Każdego dnia setki tysięcy jeśli nie miliony specjalistów z dziedziny marketingu internetowego analizuje różnego rodzaju zagadnienia związane z postępem w dziedzinie marketingu i wdraża w swoich projektach co rusz nowe rozwiązani... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie wizerunkowe?

Pozycjonowanie wizerunkowe?

Wiele osób wychodzi z założenia, że każde działanie marketingowe i PR niosą ze sobą dużo korzyści, ale czy aby na pewno? Jak się okazuje nie zawsze, niestety przyjęło się w niektórych środowiskach osób twierdzić, że w zasadzie ws... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Po co mi hreflang?

Po co mi hreflang?

Jak wiadomo wraz z rozwojem Internetu pojawiły się też coraz to nowe możliwości związane z jego możliwości, które w nim drzemią, można by tak pokrótce napisać. A co w praktyce oznacza to dla osób, które zajmują się tworzeniem str... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu HERO na YouTube - co to takiego

HERO na YouTube - co to takiego

Jak wiadomo wraz z rozwojem Internetu pojawiły się też coraz to nowe możliwości związane z jego funkcjonowaniem. Coraz więcej osób zauważa dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą możliwość publikacji informacji na sieci w postaci fil... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Automatyzacja e-mail marketingu

Automatyzacja e-mail marketingu

Jak wiadomo marketing przybiera różne formy i nie ma jednej dobrej recepty na to, aby wszystko zrobić jedną metodą i ciągle na niej poprzestawać. Na tym polega właśnie marketing, że wszystko się z czasem zmienia i tak też jest wła... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Jaką wybrać domenę internetową?

Jaką wybrać domenę internetową?

Jak wiadomo domena internetowa to adres strony, pod którym dajesz się niejako poznać każdemu kto na nią trafi, niezależnie od tego o czym traktuje tematyka strony i czy jest to strona osoby prywatnej, czy też przedsiębiorcy niewąt... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Google Analytics (Not-provided) od Keyword Tool

Google Analytics (Not-provided) od Keyword Tool

Jak wielu z was na pewno pamięta, od ok 2011 Google zaczęło wprowadzać więcej zmian w wyszukiwarce, które miały na względzie zwiększenie prywatności użytkowników. W ten też sposób w Google Analytics dwa lata później zaczęto wprow... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Aktualizacje Algorytmu Google: Co Nowego i Jak Się Przygotować?

Aktualizacje Algorytmu Google: Co Nowego i Jak Się Przygotować?

Co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje o aktualizacjach algorytmu Google. Warto śledzić te zmiany, ponieważ mają one kluczowy wpływ na pozycjonowanie stron internetowych. W niniejszym artykule przedstawimy najnowsze z... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Wykorzystanie narzędzi dla webmasterów - MINI KURS

Wykorzystanie narzędzi dla webmasterów - MINI KURS

Jak wiadomo czerpanie wiedzy z zakresu SEO i SEM to ogromna przyjemność, ale i wyzwanie, wyzwanie, które warto podjąć jeśli chce się osiągnąć naprawdę wysokie pozycje w wyszukiwarce dla witryn swoich oraz swoich klientów. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Analiza linków przychodzących do naszej strony WWW

Analiza linków przychodzących do naszej strony WWW

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo osób zajmujących się zawodowo pozycjonowaniem zasiada przed monitorami swojego komputera dokonywać żmudnych i czasochłonnych analiz i przeglądu linków przychodzących do stron internetowych. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Optymalizacja grafik pod SEO – powtórka przed wielkim update algorytmu pod kątem FIRST-INDEX

Optymalizacja grafik pod SEO – powtórka przed wielkim update algorytmu pod kątem FIRST-INDEX

Jak wiadomo temat był już przez nas poruszany, ale w trakcie zbliżania się do wielkiego (zapowiadanego przez giganta z Kalifornii) update'u algorytmu pod kątem rozwiązań first-index, waryto jest znów przypomnieć kwestię jakości pu... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Jak pozycjonować strony OnePage?

Jak pozycjonować strony OnePage?

To jak się pozycjonuje każdy pojmuje, raz lepiej, raz gorzej. A jak ma się praktyka z pozycjonowaniem stron OnePage? Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że tego typu stronki potrafią mieć naprawdę spory potencjał oddziaływan... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Na co zwrócić uwagę podczas budowania strony wielojęzykowej?

Na co zwrócić uwagę podczas budowania strony wielojęzykowej?

Budowa stron internetowych to swojego rodzaju rękodzielnictwo wykonywane przez pasjonatów, którzy tworząc jakiś projekt graficzny, wstawiając go w kod programistyczny nadają życia czemuś, co pierwotnie było tylko wizją autora. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu SiteLinks SearchBox w Google: Potężne Narzędzie dla Optymalizacji Wyszukiwania i Doświadczenia Użytkownika

SiteLinks SearchBox w Google: Potężne Narzędzie dla Optymalizacji Wyszukiwania i Doświadczenia Użytkownika

W erze cyfrowej, gdzie szybkość i łatwość dostępu do informacji są kluczowe, Google nieustannie wprowadza innowacje mające na celu usprawnienie procesu wyszukiwania. Jednym z takich narzędzi, które znacząco poprawiło doświadczenie... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Kara dla Google?

Kara dla Google?

więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Audyt SEO  - najczęściej wykrywane błędy

Audyt SEO - najczęściej wykrywane błędy

Czym jest audyt, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, podobnież jak i podstawowa sprawa dotycząca zagadnień SEO nie powinna naszym stałym czytelnikom sprawiać problemów, a jak ma się kwestia z kwestią audytów SEO? więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu AMP  - czyli przyspieszanie stron www one more time

AMP - czyli przyspieszanie stron www one more time

Czym jest prędkość wczytywania stron i jak ważną rolę odgrywa w dobie kiedy to zaczynają dominować urządzenia przenośnie, a prawie 50% osób codziennie korzysta z tego typu urządzeń aby czytać wiadomości, komunikować się ze znajom... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Lista mailingowa – jak ją stworzyć?

Lista mailingowa – jak ją stworzyć?

W XXI wieku, ciężko jest chyba znaleźć osobę, która by nie posiadała swojej skrzynki mailowej. Niewątpliwie tradycyjna poczta została na masową skalę zastąpiona przez tradycyjne korespondowanie, chociaż nie jest to oczywiście regu... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Google for Jobs – nowa inicjatywa

Google for Jobs – nowa inicjatywa

Jak wiadomo rynek pracy ciągle się zmienia, a pracownicy co jakiś czas szukają nowych ofert pracy, tendencja zdaje się być coraz bardziej wzrostowa, bo i z rynkiem pracy zaczyna być w sposób globalny coraz gorzej. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Długość wpisów i słów, a ich wpływ na pozycje w wyszukiwarce

Długość wpisów i słów, a ich wpływ na pozycje w wyszukiwarce

Jak wiadomo każdy z prowadzących serwisy informacyjne i blogi tematyczne co jakiś czas publikuje na nich swoje wpisy. Również Ci, którzy prowadzą swoje strony firmowe i proste strony informacyjne mają też co jakiś czas chęć dodać... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jak powinien wyglądać raport SEO?

Jak powinien wyglądać raport SEO?

Niewątpliwie jeśli czytasz ten artykuł to jesteś pozycjonerem albo konsumentem usług SEO, które świadczy na Twoją rzecz jakaś firma. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że pozycjonowanie i optymalizacja stron w dzisiejszych czasach to n... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie / seo dla Youtube - o czym pamiętać dodając filmy do YouTube?

Pozycjonowanie / seo dla Youtube - o czym pamiętać dodając filmy do YouTube?

Tak się składa, że wiele osób prowadzi własne serwisy informacyjne oraz kanały na YouTube. Nie jest przypadkiem, że właśnie w tym kierunku idzie cała idea działania dzisiejszego Internetu albowiem – co należy stwierdzić z b... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jak sprawdzić linki prowadzące do stron

Jak sprawdzić linki prowadzące do stron

Niewątpliwie w pozycjonowaniu stron bardzo istotne znaczenie posiadają linki prowadzące do naszej strony i może nie tyle ilość, tylko jakość, co też wiele osób niestety nie jest świadoma rozumieć stąd też bezpardonowo stosują różn... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Black Hat Seo – czyli, jak nie pozycjonować aby dostać bana od Google

Black Hat Seo – czyli, jak nie pozycjonować aby dostać bana od Google

Tak się składa, że pozycjonowanie to jedno z najbardziej interesujących tematów związanych z promocją witryn w Internecie. Przyjęło się twierdzić, że kogo nie ma w Internecie, ten nie istnieje, a już na pewno może się to tyczyć f... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Open Graph – narzędzie do zwiększania ruchu na stronie

Open Graph – narzędzie do zwiększania ruchu na stronie

Jak wiadomo nie od dziś, najlepiej prezentują się te wpisy, które prócz odpowiedniej merytorycznie poprawnej treści zawierają również mądrze poukładane elementy graficzne wzbogacone w odpowiednie fragmenty infografik i nie tylko.... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Międzynarodowe SEO - jak robić, a jak nie robić

Międzynarodowe SEO - jak robić, a jak nie robić

Jak wiadomo pozycjonowanie samo w sobie jest bardzo pasjonującym zajęciem i wielu osobom, które się nim zajmują zawodowo, oprócz profitów przynosi również satysfakcję z osiąganych wyników. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Jak chronić swoje zaplecze

Jak chronić swoje zaplecze

Jak wiadomo zaplecze dla każdego pozycjonera odgrywa kluczową rolę w jego „być albo nie być” w biznesie SEO, ponieważ pozwala generować moc docelowo kierowaną na pozycjonowane strony i zapewne także takowe zaplecze rów... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Historyczne kolumny Jakości w Adwords

Historyczne kolumny Jakości w Adwords

Od jakiegoś czasu dostępne są w panelu Adwords kolumny z wynikami jakości, które jak wiadomo w przedzialne od 1 do 10 pokazują to jaka jest „jakość” reklam. W czym mogą pomóc Ci historyczne kolumny Adwords? Wynik jakoś... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Google Post już na wszystkich kontach

Google Post już na wszystkich kontach

Jak wiadomo Google nie spoczywa na laurach i ciągle zaskakuje nas jakimiś nowinkami w ramach darmowych usług. Całkiem niedawno można było podziwiać darmowy kreator stron dla właścicieli firm, który założyli swoje Mapy, teraz można... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Techniki marketingowe warte zastosowania w promocji witryn www

Techniki marketingowe warte zastosowania w promocji witryn www

Tak się składa, że w XXI wieku, kiedy to mnóstwo osób korzysta z Internetu i w zasadzie przyjęło się mówić: „jak Ciebie nie ma w Internecie to nie istniejesz”, warte podkreślenia jest również jedno z prawideł staropols... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Dlaczego błędy 404 są tak ważne i jak je naprawić?

Dlaczego błędy 404 są tak ważne i jak je naprawić?

Błędy trafiają się wszystkim i to praktycznie w każdej dziedzinie życia, niewątpliwie jednak warto starać się ich unikać. Kiedy już się przytrafią to trzeba działać w miarę szybko, aby móc je naprawić tudzież zniwelować skutki, kt... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Cykl życia domeny

Cykl życia domeny

Zdawać by się mogło, że to temat błahy i w sumie większości osób nie interesuje, a składa się tak, że jednym z ważniejszych czynników branych pod uwagę przez Google podczas rankingu pozycji wyszukiwarki jest między innymi historia... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Najważniejsze czynniki rankingowe podczas pozycjonowania

Najważniejsze czynniki rankingowe podczas pozycjonowania

Jak wiadomo Search Engine Land na bieżąco śledzi rynek SEO i SEM oraz aktualizuje swoje dzielne przedsięwzięcie jakim jest potocznie nazwana tablica z elementami najważniejszymi w branży SEO. Elementy te zostały standardowo podzie... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Skuteczne Pozycjonowanie i Budowanie Zapleczy SEO: Klucz do Sukcesu w SEM

Skuteczne Pozycjonowanie i Budowanie Zapleczy SEO: Klucz do Sukcesu w SEM

W dobie dynamicznego rozwoju internetu, promowanie usług online staje się coraz bardziej skomplikowane. W szczególności pozycjonowanie stron internetowych staje się trudniejsze ze względu na zaostrzone zasady Google oraz rosnącą k... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Google Data Studio, czyli zaawansowany system raportowania autorstwa giganta z Kalifornii

Google Data Studio, czyli zaawansowany system raportowania autorstwa giganta z Kalifornii

Kontrola działań marketingowych dla wielu osób ma ogromne znaczenie, gdyż pozwala zauważyć błędy i braki, które należy poprawić i unikać ich pojawiania się w przyszłości. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Google Optimize – czym jest i do czego służy

Google Optimize – czym jest i do czego służy

Jak wiadomo odpowiednio prowadzona kampania marketingowa ma na celu pozyskanie odpowiedniego współczynnika zwrotu kosztów, nie zawsze jednak przynosi ona odpowiednie efekty nawet jeśli prowadzone działania podlegają ciągłej optyma... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Kreator stron www dla firm od Google

Kreator stron www dla firm od Google

Od niedawna Google pozwala również swoim klientom na proste tworzenie stron internetowych poprzez nieskomplikowany kreator stworzony specjalnie dla użytkowników Map Google. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Co to jest inbound marketing?

Co to jest inbound marketing?

Czym jest marketing to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, czym otaczające nas tu i ówdzie reklamy tym bardziej, a czym jest inbound marketing? więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pulpit nawigacyjny w Google

Pulpit nawigacyjny w Google

Od jakiegoś czasu Google udostępnia również w ramach działu raportowania dodatkowe rozszerzenie o nazwie „pulpit nawigacyjny”, które pozwala na tworzenie prostych lub rozbudowanych dashboardów wewnątrz interfejsu AdWor... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Co to jest video marketing?

Co to jest video marketing?

Niewątpliwie w XXI wieku słowo marketing nie jest nikomu obce, także i w każdej dziedzinie życia praktycznie widać jakąś ingerencję w naszą sferę życia, w której daje się odczuć ingerencję speca od marketingu, tak też się składa, ... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Co to jest Google Tag Manager?

Co to jest Google Tag Manager?

Jak wiadomo narzędzie GTM nie jest najnowsze i ma już dobre naście lat, a konkretnie to jest dostępne na rynku już od 2005 roku. Co nim można zrobić? więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Real time marketing złote zasady

Real time marketing złote zasady

Wszystko rozchodzi się o to, aby być... być na bieżąco. Można by tak pokrótce napisać, bo jakże by inaczej w XXI wieku kiedy to wszystko goni niesamowicie do przodu, w wyścigu szczurów wygrywają najlepsi i Ci, którzy są dobrze poi... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jak blogować w sposób bardziej interesujący?

Jak blogować w sposób bardziej interesujący?

Niewątpliwie każdy kto prowadzi bloga ma coś interesującego do przekazania innym. No, wiadomo ocena czysto subiektywna, bo jednemu coś się wyda interesujące, innemu wręcz przeciwnie, nie da się jednak ukryć, że wątpliwości nie moż... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Przyspieszenie strony przez DNS prefetch

Przyspieszenie strony przez DNS prefetch

Chyba nie trzeba nikomu mówić jak ważnym czynnikiem w ocenie przy tworzeniurankingu przez Google spełnia kryterium szybkości ładowania się strony. W XXI wieku, w dobie Internetu dostępnego w formie radiowej i szeroko rozpowszechni... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Google oficjalnie przestało prowadzić DMOZ

Google oficjalnie przestało prowadzić DMOZ

W zasadzie rzadko kiedy poruszane są takie tematy,ponieważ katalogi stron nie są jak wiadomo jakimś dużym czynnikiem pozycjonerskim w dzisiejszych czasach, niemniej jednak jeśli chodzi o główny katalog Google – DMOZ – ... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Tworzenie dobrego tekstu reklamowego

Tworzenie dobrego tekstu reklamowego

Jak pokazują dane statystyczne IAB.org.pl, rynek reklamy jest coraz bardziej skierowany ku temu aby zdecydowanie coraz więcej reklamować w Internecie. Nie ma się co temu dziwić, coraz więcej młodych ludzi deklaruje się, że zamias... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Jak stworzyć Social Squeeze Page, która wygeneruje dużo ruchu

Jak stworzyć Social Squeeze Page, która wygeneruje dużo ruchu

Zdawać by się mogło, że tworzenie treści ma swoje ograniczenia, bo przecież pisać każdy może. Wszak jak kto pisze to już kwestia talentu, no i wiadomo też marketingu, którym można sporo coś zareklamować i przekazać. No właśnie i o... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Budowanie 'zaplecza' linkowego przy użyciu infografiki

Budowanie 'zaplecza' linkowego przy użyciu infografiki

Może temat artykułu brzmi dość dziwnie i zaraz ktoś sobie pomyśli: „wow, jakaś super metoda na budowanie zaplecza?! Nie możliwe, to musi być z pogranicza black SEO!”, a jednak... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Ataki hakerskie na strony

Ataki hakerskie na strony

Temat dość rzadko poruszany w sieci, a jednak jak się okazuje jest dość ważnym, ponieważ jak się okazuje mimo różnego rodzaju zabezpieczeń, tego typu ataki zdarzają się dość często i w cywilizacji współczesnej, która charakteryzuj... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Doorway pages i zmiany w algorytmie Google

Doorway pages i zmiany w algorytmie Google

Jak wiadomo w 2015 roku już raz Google poczyniło zmiany w algorytmie mające na celu zmniejszenie ilości tak zwanych Doorway Pages w SERP'ach, jednakże czy ten proceder się zmniejszył, aż tak bardzo, to ciężko nam to oceniać, na pe... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jakimi narzędziami sprawdzić szybkość ładowania się strony?

Jakimi narzędziami sprawdzić szybkość ładowania się strony?

Można by zacząć ten artykuł od stwierdzenia „szewc bez butów chodzi”, no tak, w rzeczy samej, wielu z nas pozycjonerów, specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego i tworzenia stron, a tym bardziej z wielu innyc... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Dobór słów kluczowych do pozycjonowania strony

Dobór słów kluczowych do pozycjonowania strony

Jak wiadomo pozycjonowanie strony www to standard, od którego pewnie przez najbliższe kilka / kilkanaście lat jeszcze się nie ucieknie. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Ads Added by Adwords

Ads Added by Adwords

Tak się składa, że w XXI wieku mnóstwo rzeczy sprzedaje się już przez internet, przodującymi serwisami w sprzedaży na rynku są Allegro, E-bay oraz inne mniejsze krajowe serwisy aukcyjne, ale jak wiadomo są jeszcze osoby, które pro... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania E-commerce – pozycjonowanie sklepów internetowych

E-commerce – pozycjonowanie sklepów internetowych

Tak się składa, że w XXI wieku mnóstwo rzeczy sprzedaje się już przez internet, przodującymi serwisami w sprzedaży na rynku są Allegro, E-bay oraz inne mniejsze krajowe serwisy aukcyjne, ale jak wiadomo są jeszcze osoby, które pro... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pliki PDF, ich indeksacja i pozycjonowanie

Pliki PDF, ich indeksacja i pozycjonowanie

W dzisiejszym świecie, gdzie informacji jest coraz więcej i mądre przekazywanie wskazówek w dobrej formie jest w cenie, dużo osób stosuje skrócone opracowania, a te większe wymagające bardziej zaangażowanego wczytania się w treść ... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Wpisy gościnne – Google znów ostrzega...

Wpisy gościnne – Google znów ostrzega...

Tak, znów się pewnie zacznie, kolejne zmiany w algorytmie Google? więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie filmów w YouTube

Pozycjonowanie filmów w YouTube

Niewątpliwie wiele osób z Was przegląda codziennie jakieś materiały na YouTube, wielu z Was na pewno też prowadzi jakiś swój kanał, tak aby przekazać światu swoją wiedzę, którą chcecie się podzielić z innymi. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Suggested clip jako dodatek do Direct Answer

Suggested clip jako dodatek do Direct Answer

Jak wiadomo w Google dla niektórych zapytań wyskakuje nam dodatkowa górna pozycja w postaci Direct Answer, są to z reguły krókie, najbardziej trafne wskazówki – odpowiedzi – dla zapytania typu: „co to jest SEM... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jak sprawdzić, czy strona ma nałożony filtr ręczny lub algorytmiczny w Google?

Jak sprawdzić, czy strona ma nałożony filtr ręczny lub algorytmiczny w Google?

Za każdym razem kiedy następuje aktualizacja algorytmu Google pytanie to nurtuje wielu ekspertów SEO, którzy zapewne martwią się o strony swoich klientów. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Moc linka, czyli Link Juice

Moc linka, czyli Link Juice

Jaka jest wartość linka przekazywanego ze strony linkującej do docelowej? Tak, właśnie o tym zamierzamy dziś pisać. Niewątpliwie każdy pozycjoner zdaje sobie sprawę, że liczba i jakość linków prowadzących do naszej strony interne... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Nowe trendy w projektowaniu stron www

Nowe trendy w projektowaniu stron www

​Podobnie jak w innych dziedzinach, tak też w branży projektowania stron wiele rzeczy zmienia się bardzo dynamicznie. Jest oczywistym, że strona internetowa jest wizytówką naszej firmy, a więc chcielibyśmy, aby podążała za t... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Lokalny przewodnik Google

Lokalny przewodnik Google

Tak się składa, że w dobie Internetu przyjęło się iż przedsiębiorcy również w Internecie starają się mieć swoje wirtualne wizytówki z firmami, podobnie jest z informacjami, które w sieci są w takiej liczbie, że nie trudno się w ni... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Budowanie społeczności wokół marki

Budowanie społeczności wokół marki

Każdego dnia miliony, jak nie miliardy osób logują się na swoje konta w serwisach społecznościowych, niejednokrotnie kilka razy dziennie aby sprawdzić co też słychać u znajomych, bądź też co też innego inni nam chcą przekazać, pod... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Google ostrzega przed... agresywnym linkowaniem

Google ostrzega przed... agresywnym linkowaniem

No tak, można by powiedzieć, że znów coś nowego się w algorytmie dzieje... Otóż nie, tym razem jeszcze kolejnych zmian nie było, wszak całkiem niedawno małe „trzepanie” algorytmem nowszej wersji Pingwina już mamy za so... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Google grafika - czyli jak dbać o poprawne indeksowanie grafiki?

Google grafika - czyli jak dbać o poprawne indeksowanie grafiki?

Jak wiadomo wyszukiwarka grafiki w Google działa na tych samych zasadach, co zwykła wyszukiwarka, a więc ma ona za zadanie jak najtrafniej przedstawić wyniki pod konkretnie wpisane hasła tematyczne. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Najważniejsze elementy optymalizacji stron www

Najważniejsze elementy optymalizacji stron www

Tak się składa, że podczas optymalizacji stron internetowych wiele osób pomija najistotniejsze fragmenty wdrażania rozwiązań SEO, stąd też użytkownik, który powinien bardziej zaangażować się w działanie na stronie po prostu z niej... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Rodzaje pozyskiwanych linków oraz ich wpływ na pozycjonowanie

Rodzaje pozyskiwanych linków oraz ich wpływ na pozycjonowanie

Jak wiadomo istnieją dwie zasadnicze opcje jeśli chodzi o podążanie robota wyszukiwarek za linkiem, jest to link dofollow - każący botowi podażać za linkiem, jak i nofollow, który mówi robotowi wyszukiwarki, aby nie podążał za nim... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Kanibalizacja słów kluczowych – co to jest?

Kanibalizacja słów kluczowych – co to jest?

Kanibalizacja to zjawisko, z którego możesz nawet nie zdawać sobie sprawy. Działa jednak niekorzystnie dla Twojej witryny. Dlaczego? więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Dopasowywanie słów kluczowych w Google AdWords – zmiany

Dopasowywanie słów kluczowych w Google AdWords – zmiany

Użytkownicy używają różnych słów kluczowych aby znaleźć produkt lub usługę, która ich interesuje. Zadaniem reklamodawcy jest patrzenie oczami klienta podczas wybierania właściwych słów kluczowych. Google cały czas uczy się zachowa... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Reklama dynamiczna – co zmieni się w prowadzeniu kampanii?

Reklama dynamiczna – co zmieni się w prowadzeniu kampanii?

Google postanowiło wprowadzić zmiany w dynamicznych reklamach w wyszukiwarce. Od kwietnia będą dostępne rozszerzenia DSA, które pozwolą na tworzenie dłuższych treści reklamowych. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Słowa kluczowe – ile należy wybrać, aby pozycjonować stronę?

Słowa kluczowe – ile należy wybrać, aby pozycjonować stronę?

Pierwszym etapem pozycjonowania strony internetowej jest dobór słów kluczowych. Wybierając je, należy zwracać uwagę przede wszystkim na branżę, w której działamy, a także sprawdzić, jakie zapytania wpisują użytkownicy w wyszukiwar... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Optymalizacja strony internetowej pod urządzenia mobline

Optymalizacja strony internetowej pod urządzenia mobline

Praktycznie większość użytkowników Internetu przegląda strony internetowe na smartfonach. Dlatego też, warto tak budowa witryny, aby były one zoptymalizowane pod kątem smartfonów. Warto zapoznać się z poradami, które dotyczą tego ... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Audyt witryny pod kątem SEO

Audyt witryny pod kątem SEO

Aby strona internetowa mogła zaistnieć w sieci należy podjąć odpowiednie działania SEO. Pozwoli to na odpowiednie wypromowanie witryny. Możliwości promocji jest bardzo dużo. Ich wybór zależy od postawionych celów. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Wyszukiwanie głosowe – co to oznacza dla działań SEO?

Wyszukiwanie głosowe – co to oznacza dla działań SEO?

W związku z tym, że więcej niż połowa wyszukiwani w Google odbywa się na urządzeniach mobilnych, wyszukiwarka coraz bardziej rozwija narzędzia związane z takimi urządzeniami. Jednym z nich jest wyszukiwanie głosowe. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Przerwa w działaniu witryny – co zrobić, aby nie stracić pozycji w Google?

Przerwa w działaniu witryny – co zrobić, aby nie stracić pozycji w Google?

Przebudowa witryny, wprowadzanie poprawek, zmiany w asortymencie sklepu – powodów przerwy w działaniu strony internetowej może być wiele. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jak wybrać dobrą agencję SEO?

Jak wybrać dobrą agencję SEO?

Dobry SEOwiec według Google to taki, który jest w stanie wynieść witrynę na wyżyny jej możliwości. Pomoże poprzez swoje magiczne działania uzyskać stronie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Jak możemy rozpoznać profesjonalną ... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Dlaczego inni nie linkują do mojej strony www?

Dlaczego inni nie linkują do mojej strony www?

Wiele osób prowadzących blogi lub strony internetowe zastanawia się, dlaczego ich treści nie są udostępniane przez innych użytkowników. Często problemem są błędy, które można łatwo naprawić, zwiększając tym samym atrakcyjność i za... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Fikcyjne wizytówki w Google Maps. Jak gigant radzi sobie z tym procederem?

Fikcyjne wizytówki w Google Maps. Jak gigant radzi sobie z tym procederem?

Od jakiegoś czasu pojawiła się w sieci przykra praktyka zakładania przez lokalnych przedsiębiorców wizytówek ich firm nakierowanych na miasta, w których w praktyce takich siedzib nie posiadają. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Mobile-first index jeszcze w tym roku?

Mobile-first index jeszcze w tym roku?

Jak wiadomo w październiku tamtego roku na spotkaniu z Garym Illyes od wyszukiwarki Google zaproponowano swojego rodzaju rewolucyjne rozwiązanie, które miało być wdrożone z nowym rokiem. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Ile słów kluczowych można reklamować dla swojego serwisu?

Ile słów kluczowych można reklamować dla swojego serwisu?

Zagadnienie pozycjonowania stron www jest bardzo obszerne i jak się okazuje w praktyce coraz trudniejsze, wymagające sporego zaangażowania czasowego i nakład środków pieniężnych, aby utrzymać solidne zaplecza tematyczne. Co za tym... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Nielegalne reklamy w systemie AdWords, moderacja i konsekwencje nieetycznych działań

Nielegalne reklamy w systemie AdWords, moderacja i konsekwencje nieetycznych działań

Jak wiadomo w świecie gospodarki, wśród ludzi uczciwych i pragnących zarobić na chleb mają miejsca różnego rodzaju nadużycia przez tych, którzy kierowani zachłannością i głupotą chwytają się nieetycznych „zagrywek”, n... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Adwords, a ulepszony format rozszerzenia lokalizacji dla przedsiębiorców.

Adwords, a ulepszony format rozszerzenia lokalizacji dla przedsiębiorców.

więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Po co firmie pozycjonującej dane dostępowe do konta FTP?

Po co firmie pozycjonującej dane dostępowe do konta FTP?

Wiele firm, które proszą o zajmowanie się ich stronami www zarówno od strony SEO – pozycjonowania, jak i w szerszym zakresie odnośnie marketingu internetowego (zwanego SEM), proszone są przez firmy wykonujące dla nich te usł... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pozycjonowanie – najczęstsze błędy agencji SEO

Pozycjonowanie – najczęstsze błędy agencji SEO

Właściwe wykonanie pozycjonowania ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania strony w wyszukiwarce Google. Jeżeli już na początkowym etapie popełnimy błędy, to mogą nas one słono kosztować w przyszłości. Przede wszystki... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Nowa era pozycjonowania stron internetowych

Nowa era pozycjonowania stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej jest niezwykle ważne. Wynika to zapewne z przekonań, które wykształciły się na przestrzeni wielu lat funkcjonowania tego typu usług na rynku. więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Buzz marketing formą promocji sklepu internetowego

Buzz marketing formą promocji sklepu internetowego

Marketing działa na różnych płaszczyznach. Wykorzystując go w umiejętny sposób można będzie zyskać bardzo dużo. Przede wszystkim nowych klientów. Warto wprowadzić w życie buzz marketing, który przyczyni się do zwiększenia popularn... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Viral marketing jako forma promocji sklepu internetowego

Viral marketing jako forma promocji sklepu internetowego

Marketing pełni ważną rolę w każdej firmie niezależnie od jej wielkości czy branży, w jakiej działa. Dobrze przemyślany i zorganizowany zachęca klientów do robienia zakupów i korzystania z usług serwisu. Rozwiązaniem problemu, jak... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Co to jest SERP?

Co to jest SERP?

SERP to w największym skrócie zwrot wskazujący na wy-listowane wyniki wyszukanych stron www. Skrót pochodzi od angielskich słów Search Engine Results Position. Najbardziej znana wyszukiwarka na świecie wskazuje dwa rodzaje takich ... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Landing pages i technologia AMP dla reklam

Landing pages i technologia AMP dla reklam

Jak wskazują badania Google, aktualnie średni czas ładowania stron mobilnych wynosi około 19 sekund. Można by sobie zadać pytanie, czy to dużo? Odpowiedź brzmi banalnie prosto jak się okazuje – TAK! A dlaczego? Dlatego ponie... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Nowe narzędzie Adwords do diagnostyki

Nowe narzędzie Adwords do diagnostyki

Program Adwords zaoferował nowe narzędzie do diagnostyki kampanii w zakładce MOŻLIWOŚCI. Jeśli korzystasz z tego systemu dobrze było by abyś również zainteresował się tym, ponieważ dzięki temu narzędziu ułatwisz sobie zarządzanie ... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu ABC pozycjonowania. Co to są linki dofollow i nofollow, ugc i sponsored?

ABC pozycjonowania. Co to są linki dofollow i nofollow, ugc i sponsored?

Osoby interesujące się pozycjonowaniem doskonale wiedzą, że polega ono nie tylko na tworzeniu treści z frazami kluczowymi, ale również na link building. Dla przypomnienia - jest to tzw. pozyskiwanie linków (ang. link building), cz... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Blog firmowy – dlaczego warto go prowadzić?

Blog firmowy – dlaczego warto go prowadzić?

Blogi, czyli internetowe pamiętniki, powstały w latach 90. ubiegłego wieku i na początku kojarzone były wyłącznie z amatorami. Ich teksty miały zwykle charakter osobisty, a samo prowadzenie bloga traktowane było hobbystycznie. Dop... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Nazwa Domeny i Jej Wpływ na SEO

Nazwa Domeny i Jej Wpływ na SEO

Zakup i rejestracja domeny to kluczowy krok w procesie tworzenia strony internetowej. Nazwa domeny odgrywa istotną rolę w późniejszej popularności witryny oraz jej pozycjonowaniu w wyszukiwarkach. Każda domena składa się z nazwy i... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Nowoczesne trendy - jakie strony internetowe są dzisiaj modne?

Nowoczesne trendy - jakie strony internetowe są dzisiaj modne?

Podobnie jak w wielu innych dziedzinach także w projektowaniu stron internetowych można zauważyć dynamiczną zmianę trendów. Jest ona związana przede wszystkim z rozwojem technologii, ale także z koniecznością dostosowywania witryn... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Kompleksowy przewodnik po ewolucji wyników wyszukiwania Google: od klasycznego top10 do zaawansowanych funkcji 2024

Kompleksowy przewodnik po ewolucji wyników wyszukiwania Google: od klasycznego top10 do zaawansowanych funkcji 2024

Google, niepodważalny lider wśród wyszukiwarek internetowych, nieustannie rewolucjonizuje sposób, w jaki prezentuje informacje użytkownikom. Od momentu powstania w 1998 roku, interfejs wyszukiwarki Google przeszedł znaczącą metamo... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Nowe standardy mobilności stron wg Google, czy Twoja strona już je spełnia?

Nowe standardy mobilności stron wg Google, czy Twoja strona już je spełnia?

Cóż... XXI wiek zobowiązuje, mnóstwo urządzeń przenośnych i internet bezprzewodowy, z którego korzysta coraz więcej osób. Nikt już nie dźwiga ze sobą przenośnych laptopów jak może mieć w kieszeni wygodny tablet, smartfon albo inną... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Reklama wideo jako alternatywa dla pozycjonowania stron www?

Reklama wideo jako alternatywa dla pozycjonowania stron www?

Nawet bardzo dobre wyniki naszej strony internetowej w wyszukiwarce jak się okazuje niekoniecznie mogą przynieść spodziewany sukces w postaci odpowiedniej liczby odwiedzin na niej, a co za tym idzie efekt końcowy może być mizerny,... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Certyfikaty SSL: Dlaczego Są Ważne i Jak Wpływają na Pozycjonowanie Stron?

Certyfikaty SSL: Dlaczego Są Ważne i Jak Wpływają na Pozycjonowanie Stron?

​Certyfikaty SSL (Secure Sockets Layer) to cyfrowe certyfikaty, które zapewniają bezpieczne połączenie internetowe. Dzięki nim dane przesyłane między użytkownikiem a serwerem są szyfrowane, co chroni je przed nieautoryzowany... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu 10 błędów na stronach sklepów internetowych, które odstraszają klientów

10 błędów na stronach sklepów internetowych, które odstraszają klientów

Polski rynek e-commerce systematycznie się powiększa i specjaliści prognozują, że liczba sklepów internetowych w kolejnych latach nadal będzie rosła. Większa konkurencja oznacza dla pojedynczych sklepów konieczność walki o klienta... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Dlaczego powinieneś mieć responsywną stronę internetową?

Dlaczego powinieneś mieć responsywną stronę internetową?

Responsywna strona internetowa (ang. Responsie Web Desing) jest to rodzaj strony www, która przystosowana jest zarówno do „zwykłych” komputerów, jak i do urządzeń mobilnych, czyli na przykład smartfonów i tabletów. Kon... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Czego nie wolno robić przy pozycjonowaniu strony w Google?

Czego nie wolno robić przy pozycjonowaniu strony w Google?

Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie, z której korzysta około 98% internautów. Z tego powodu optymalizacja stron internetowych (SEO) jest najczęściej wykonywana pod kątem wymagań tej właśnie wyszukiwarki. Skuteczn... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi - Sitepromotor

Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi - Sitepromotor

Jeśli szukasz profesjonalnej i skutecznej agencji SEO w Łodzi, to dobrze trafiłeś. Sitepromotor to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci zwiększyć widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach i pozyskać więcej leadów s... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Systemy Zarządzania Treścią (CMS) – Kompleksowy Przewodnik

Systemy Zarządzania Treścią (CMS) – Kompleksowy Przewodnik

Systemy zarządzania treścią (CMS) to aplikacje internetowe, które umożliwiają tworzenie, aktualizację i rozbudowę stron internetowych przez użytkowników nietechnicznych. Umożliwiają one kształtowanie treści i sposobu ich prezentac... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie stron Toruń - zwiększ zasięg i sprzedaż w Internecie

Pozycjonowanie stron Toruń - zwiększ zasięg i sprzedaż w Internecie

Czy chcesz, aby Twoja strona internetowa była lepiej widoczna w Google i przyciągała więcej klientów z Torunia i okolic? Czy chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji i budowała zaufanie wśród odbiorców? Czy chcesz... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie w Google Maps

Pozycjonowanie w Google Maps

Chcesz, aby Twoja firma była bardziej widoczna dla lokalnych klientów? Skorzystaj z naszych usług pozycjonowania wizytówki w Google Maps i osiągnij wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania! więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Wzrost Ruchu Internetowego Generowanego przez Boty: Co To Oznacza dla Nas?

Wzrost Ruchu Internetowego Generowanego przez Boty: Co To Oznacza dla Nas?

Według raportu firmy Incapsula z 2023 roku, zaledwie 38,5% ruchu internetowego pochodzi od ludzi. Pozostałe 61,5% generują boty, co stanowi znaczny wzrost w porównaniu do 2012 roku, gdy boty odpowiadały za 51% ruchu. Te dane mogą ... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Jak pozycjonować stonę w Google?

Jak pozycjonować stonę w Google?

Pozycjonowanie strony w Google jest kluczowym elementem budowania widoczności w internecie i przyciągania ruchu organicznego. Skuteczne pozycjonowanie wymaga zarówno technicznej optymalizacji strony, jak i strategicznego tworzenia... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Czy istnieje w ogóle coś takiego jak pozycjonowanie z gwarancją?

Czy istnieje w ogóle coś takiego jak pozycjonowanie z gwarancją?

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces, który wymaga czasu, wiedzy i konsekwentnych działań. Wiele firm SEO oferuje usługi pozycjonowania z gwarancją wyników, ale czy takie obietnice są realistyczne i wiarygodne? Prz... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Poradnik dla Sprzedawcy - jak pisać regulamin sklepu internetowego

Poradnik dla Sprzedawcy - jak pisać regulamin sklepu internetowego

Obowiązki informacyjne na stronie sklepu internetowego są regulowane nową dyrektywą 2011/83/UE, która została wprowadzona 13 czerwca 2014 r. do większości systemów prawnych Państw Członkowskich, a w Polsce zaczęła obowiązywać od 2... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Dlaczego pozycje w Google ciągle się zmieniają?

Dlaczego pozycje w Google ciągle się zmieniają?

Prowadząc własną stronę internetową, zauważyliście na pewno, że wpisując tę samą frazę w Google kilka razy w ciągu dnia, wyniki wyszukiwania mogą się znacznie różnić. Rotacja bywa ogromna, pozycje mogą zmieniać się nawet kilka raz... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe Bydgoszcz

Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe Bydgoszcz

Prowadząc stronę internetową, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby była odwiedzana. Jeśli nikt nie wchodzi na Twoją stronę, to nikt się nie dowie o doskonałej ofercie, jaką stworzyłeś. A skoro tak, to nie m... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie stron www i marketing internetowy w Opolu

Pozycjonowanie stron www i marketing internetowy w Opolu

Czy chcesz zwiększyć odwiedzalność swojej strony i poprawić sprzedaż? Skorzystaj z naszych usług pozycjonowania stron internetowych i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć sukces online! więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie i marketing internetowy w Karpaczu

Pozycjonowanie i marketing internetowy w Karpaczu

Czy wiesz, że pozycjonowanie strony internetowej może zwiększyć liczbę odwiedzin na Twojej stronie o 100%, 200%, a czasami nawet 500%? Tak, to jest możliwe! Dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych związanych z Twoją branżą m... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie i marketing internetowy w Głogowie

Pozycjonowanie i marketing internetowy w Głogowie

W Głogowie pobijemy Twoją konkurencję na głowę - skuteczne pozycjonowanie stron! więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe w Białymstoku

Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe w Białymstoku

Czy chciałbyś, aby każdy internauta, który wpisze w Google słowo związane z tym, czym się zajmujesz, mógł odnaleźć Twoją stronę? Wbrew pozorom to nie jest ani trudne, ani kosztowne. Pozycjonowanie – jest usługą, której potrz... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie stron www, strony i sklepy internetowe w Gdańsku

Pozycjonowanie stron www, strony i sklepy internetowe w Gdańsku

Badania firmy Forrester Research wykazują, że ponad 90% internautów szukających infomacji w Internecie korzysta z wyszukiwarek. Blisko 91% internautów korzysta obrecnie wyłącznie z wyszukiwarki Google.pl, co daje jej miażdżącą pr... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje sklep internetowy?

Decydując się na założenie sklepu internetowego, wiele osób widzi w tym atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej działalności stacjonarnej. Sklep online może być bardziej ekonomiczny, eliminując koszty związane z najmem lokalu, jego... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Ranking wyszukiwarek - gdzie warto pozycjonować?

Ranking wyszukiwarek - gdzie warto pozycjonować?

Na rynku wyszukiwarek mamy kilku znanych graczy, którzy oferują swoje mechanizmy wyszukiwawcze w celu ułatwienia nam przeglądania i przeszukiwania internetu. Są to : Google, Bing /dawny MSN/, Yahoo, AskJeeves.Powstaje więc pytanie... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Profesjonalne pozycjonowanie stron, strony i sklepy internetowe w Wałbrzychu

Profesjonalne pozycjonowanie stron, strony i sklepy internetowe w Wałbrzychu

Rozwiń skrzydła swojej firmy i pozyskaj nowe i bardzo skuteczne źródło dystrybucji - pozycjonowanie! więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Jakie są podstawowe metody / techniki pozycjonowania i czy warto je stosować?

Jakie są podstawowe metody / techniki pozycjonowania i czy warto je stosować?

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie (SEO) jest kluczowym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Wraz z dynamicznymi zmianami w algorytmach wyszukiwarek, techniki SEO również ulegają zmianom. Przedstawiamy aktualne metod... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Jakie wybrać oprogramowanie sklepu internetowego?

Jakie wybrać oprogramowanie sklepu internetowego?

We współczesnym świecie, sprzedaż przez Internet, zdominowała rynek, dzisiaj praktycznie każdy większy sklep ma swój odpowiednik online. Dlatego też, wraz z rozwojem e-sprzedaży, pojawiła się bogata oferta różnego rodzaju oprogram... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Prowadzenie FanPage na Facebooku

Prowadzenie FanPage na Facebooku

Wśród nie tylko młodych ludzi, panuje nieco żartobliwe przekonanie, w myśl którego, jeżeli nie masz konta na Facebooku, to znaczy, że nie istniejesz. Zależność ta, choć może się wydawać zabawna, co raz częściej dotyczy również fir... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Bezpłatny audyt regulaminu i strony sklepu internetowego pod kątem przepisów

Bezpłatny audyt regulaminu i strony sklepu internetowego pod kątem przepisów

BEPŁATNY AUDYT REGULAMINU I STRONY SKLEPU POD KĄTEM NOWYCH PRZEPISÓW Prowadzisz sklep internetowy? Na pewno wiesz, że nowa ustawa o prawach konsumenta, weszła w życie 25. grudnia 2014 roku. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe w Lubinie

Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe w Lubinie

Rozwiń skrzydła swojej firmy i dołącz do najlepiej zarabiających firm w Lubinie dzięki pozycjonowaniu! więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Najskuteczniejsze pozycjonowanie w Brzegu!

Najskuteczniejsze pozycjonowanie w Brzegu!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług w branży IT, takich jak : pozycjonowanie, tworzenie stron i sklepów internetowych. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie, strony internetowe dla gabinetów psychologicznych (psychologów)

Pozycjonowanie, strony internetowe dla gabinetów psychologicznych (psychologów)

Prowadzisz własny gabinet psychologiczny i poszukujesz nowych klientów? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pomoże Ci zbudować silną markę w Internecie i pozyskać nowych klientów. więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu  Pozycjonowanie i marketing internetowy w Oleśnicy.

Pozycjonowanie i marketing internetowy w Oleśnicy.

Bycie na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania jest bardzo ważną rzeczą zarówno dla firm działających od wielu lat, jak również dla nowo powstałych firm oraz sklepów internetowych.Pozycjonujemy witryny naszych klientów przy wy... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pozycjonowanie i marketing Internetowy w Trzebnicy

Pozycjonowanie i marketing Internetowy w Trzebnicy

Nasza oferta na pozycjonowanie w Trzebnicy to klucz do sukcesu Twojej firmy w internecie. Dzięki profesjonalnej optymalizacji kodu źródłowego oraz strategicznemu budowaniu wartościowych odnośników, Twoja strona zyska widoczność ni... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe w Legnicy

Pozycjonowanie, strony i sklepy internetowe w Legnicy

Konkurencja w Legnicy nie daje Ci żyć? Wciąż czujesz jej oddech za plecami? więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Funkcjonalne sklepy internetowe Toruń - projektowanie i tworzenie sklepów

Funkcjonalne sklepy internetowe Toruń - projektowanie i tworzenie sklepów

Funkcjonalne sklepy internetowe - projektowanie i tworzenie Toruń - ponad 14 lat doświadczenia w branży! Krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny. Sprawdź! więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Funkcjonalne sklepy internetowe - projektowanie i tworzenie Gdańsk.

Funkcjonalne sklepy internetowe - projektowanie i tworzenie Gdańsk.

Planujesz założyć sklep internetowy by poszerzyć źródła dystrybucji o nowy kanał jakim jest Internet?Świetnie się składa, gdyż od przeszło trzynastu lat wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i tworzeniu sklepów i stron interneto... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Google a komunikaty :  Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze lub Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów

Google a komunikaty : Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze lub Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów

Czy znalazłeś w Google przy adresie swojej strony komunikat "Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze " lub "Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów"? więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Dlaczego autorski system CMS jest lepszy od open source’owego?

Dlaczego autorski system CMS jest lepszy od open source’owego?

System zarządzania treścią CMS (Content Management System) pozwala na samodzielne aktualizowanie zawartości swojej strony internetowej bez konieczności zwracania się o pomoc do specjalistów. Chcąc korzystać z CMS, można zdecydować... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu System oddzwaniania do klienta

System oddzwaniania do klienta

Zastanawiasz się nad wdrożeniem na stronie internetowej lub w sklepie szybkiego i skutecznego systemu oddzwaniania do klienta? Dobrze trafiłeś - stworzyliśmy taki system, który spełni Twoje oczekiwania! więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie, strony internetowe dla biura rachunkowego / księgowych

Pozycjonowanie, strony internetowe dla biura rachunkowego / księgowych

Rachunkowość nie należy do mocnych stron większości mieszkańców naszego globu, dodatkowo jeśli chodzi o kwestie rachunkowe, to skomplikowane prawodawstwo doprowadza niejednego człowieka do szału w momencie kiedy ma się nią zajmow... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Sprawdzanie i analiza ruchu na stronie – narzędzia, które warto znać

Sprawdzanie i analiza ruchu na stronie – narzędzia, które warto znać

Dziś, gdy większość naszego życia zawodowego toczy się w sieci, chcemy dokładnie wiedzieć ile dziennie osób odwiedza naszą witrynę. I dotyczy to także stron prowadzonych przez konkurencję. Jak uzyskać takie informacje? więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Landing Pages - co to jest i jak działa?

Landing Pages - co to jest i jak działa?

W dobie urządzeń mobilnych, kiedy to mnóstwo osób szuka informacji o interesujących ich treściach np na smartfonach, Google stara się wymuszać dostosowanie witryn do urządzeń mobilnych tak, aby informacje w nich zawarte wczytywane... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Najczęściej występujące błędy na stronach WWW

Najczęściej występujące błędy na stronach WWW

Strona internetowa jest jak wizytówka firmy – pierwsze wrażenie jest kluczowe. Jeśli odwiedzający natrafią na błędy, mogą szybko opuścić witrynę i już nigdy na nią nie wrócić. W tym artykule omówimy najczęstsze błędy popełni... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Skuteczne Pozycjonowanie: Jak Zwiększyć Zyski i Zaoszczędzić Pieniądze?

Skuteczne Pozycjonowanie: Jak Zwiększyć Zyski i Zaoszczędzić Pieniądze?

Prowadząc firmę, codziennie zastanawiasz się, jak skutecznie poinformować klientów o swoich produktach lub usługach. Masz wiele opcji reklamowych, ale każda wiąże się z kosztami. Ile musisz przeznaczyć na reklamę, aby osiągnąć mak... więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pozycjonowanie w Google – jak wygenerować o 95% większy ruch na Twojej stronie?

Pozycjonowanie w Google – jak wygenerować o 95% większy ruch na Twojej stronie?

Według ostatnich danych opublikowanych na stronie gs.starcounter.com blisko 85% ruchu w polskim Internecie jest generowane przez jedną wyszukiwarkę – Google. więcej »
Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Strona internetowa na 6+

Strona internetowa na 6+

Jeśli planujesz stworzyć stronę internetową lub zmodyfikować istniejącą już witrynę, zastanawiasz się zapewne jakiej firmie powinieneś zlecić to zadanie i na co należy zwrócić uwagę. Firm zajmujących się tworzeniem stron jest bard... więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie i strony internetowe dla gabinetów kosmetycznych

Pozycjonowanie i strony internetowe dla gabinetów kosmetycznych

Prowadzisz gabinet kosmetyczny w którymś z większych miast Polski i zastanawiasz się jak możesz dotrzeć do klientów? Ulotki, wizytówki, a może reklama w lokalnej prasie? Są to na pewno jakieś sposoby ale czy aby najlepsze lub najt... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie kancelarii adwokackich - zwiększ zasięg i prestiż swojej firmy

Pozycjonowanie kancelarii adwokackich - zwiększ zasięg i prestiż swojej firmy

Branża adwokacka i radcowska dynamicznie się rozwija – czas na Ciebie abyś zaistniał w Internecie! więcej »
Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Pozycjonowanie i strony internetowe dla gabinetów stomatologicznych / dentystów

Pozycjonowanie i strony internetowe dla gabinetów stomatologicznych / dentystów

Rynek usług medycznych w Polsce jest dość mocno rozbudowany. Trzeba sobie jasno powiedzieć, ludzie od kiedy są na ziemi chorują na różnego rodzaju schorzenia i choroby, które wymagają specjalistycznego leczenia przez fachowców w s... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie stron medycznych

Pozycjonowanie stron medycznych

Posiadasz własną działalność gospodarczą w branży medycznej? A może jesteś lekarzem, który jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie? Może jesteś u kogoś zatrudniony lub dodatkowo prowadzisz własną praktykę lekarską? Myślałeś ju... więcej »
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Pozycjonowanie, strony internetowe dla biur architektonicznych

Pozycjonowanie, strony internetowe dla biur architektonicznych

Na rynku nieruchomości w Polsce jest duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania i domy, co sprawia, że występuje spora konkurencja między samymi deweloperami. Rywalizacja między deweloperami oraz mnogość ofert na rynku przekłada się ... więcej »

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor informacje na temat pozycjonowania Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Politechnika Wrocławska Sitepromotor blog o pozycjonowaniu WP money Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Dospel Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu Magellan Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Castrol Sitepromotor blog o pozycjonowaniu eGospodarka Sitepromotor artykuły o pozycjonowaniu OEX

Referencje

Sitepromotor informacje na temat pozycjonowaniaSitepromotor informacje na temat pozycjonowaniaSitepromotor informacje na temat pozycjonowaniaSitepromotor informacje na temat pozycjonowaniaSitepromotor informacje na temat pozycjonowania

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor blog o pozycjonowaniu Sitepromotor