BLOG

Historyczne kolumny Jakości w Adwords

Od jakiegoś czasu dostępne są w panelu Adwords kolumny z wynikami jakości, które jak wiadomo w przedzialne od 1 do 10 pokazują to jaka jest „jakość” reklam. W czym mogą pomóc Ci historyczne kolumny Adwords? Wynik jakości pozwala sprawdzić, czy reklamy zostały prawidłowo przygotowane. Od niedawna dostępne są również kolumny historyczne dla Wyników Jakości.

 

Sitepromotor sem Historyczne kolumny Jakości w Adwords

Czym są kolumny historyczne?

 

Jak wiadomo do niedawna można było tylko sprawdzać takie czynniki jak:

 

  • ocenę jakości strony docelowej;
  • trafność reklamy;
  • wyniki jakości;
  • CTR – czyli przewidywany współczynnik klikalności.

 

            Wcześniej wyniki jakości nie pokazywały w kolumnach czynników, które składały się na wynik końcowy reklamy i trzeba było klikać w przycisk „Stan”, teraz Google dołączyło w osobnych kolumnach wcześniej wspomniane czynniki składające się na to wszystko.

            Jak się okazuje jednak poprawa skuteczności działań promocyjnych w Adwords wymaga również przeanalizowania danych historycznych, stąd właśnie konieczność wprowadzenia tychże informacji do system, dlatego też aktualnie Google oferuje również w systemie możliwość sprawdzenia danych historycznych:

  • ocena jakości strony docelowej,
  • trafność reklamy,
  • przewidywany CTR,
  • wynik jakości.

 

Podsumowanie

 

            Dane, które nas interesują z punktu widzenia aktualności i ich historyczności można ustawić oczywiście ustawieniach raportów słów kluczowych.

            Warto jest korzystać z informacji historycznych, które pozwala nam aktualnie prześledzić Adwords, niewątpliwie przeanalizowanie tych działań pozwoli nam bardziej skutecznie w przyszłości planować swoje kampanie reklamowe, tak aby były maksymalnie skuteczne.

 


Głosów: 9.8/10 (43 Głosujących)


Sitepromotor adwords Sitepromotor sem Sitepromotor adwords Sitepromotor google adwords Sitepromotor adwords Sitepromotor adwords Sitepromotor sem

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor sem

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor sem SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor sem Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor adwords Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor google adwords Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor google adwords Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor sem Politechnika Wrocławska Sitepromotor sem WP money Sitepromotor sem Dospel Sitepromotor sem Magellan Sitepromotor adwords Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor adwords Castrol Sitepromotor google adwords eGospodarka Sitepromotor google adwords OEX

Referencje

Sitepromotor google adwordsSitepromotor google adwordsSitepromotor google adwordsSitepromotor google adwordsSitepromotor google adwords

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor adwords Sitepromotor