Marketing

Sitepromotor Marketing internetowy Mikrosłownik copywritingu

Mikrosłownik copywritingu

Jak wiadomo tworzenie stron podobnież jak i pozycjonowanie jest bardzo interesującym zajęciem dlatego też i nowosłowie jakie się przy tej okazji pojawia jest bardzo interesujące, ale niestety wiele osób może tego nie roumieć, dlat... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jak pisać dobre teksty SEO?

Jak pisać dobre teksty SEO?

Jak wiadomo content marketing jest zajęciem, które ostatnimi czasy stało się bardzo na topie. I nie ma się czemu dziwić, wszystko co w wyszukiwarce funkcjonuje, bazuje na rozwiązaniach związanych z danymi. Dlatego też warto jest p... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jak używać Stories w social media aby promować biznes?

Jak używać Stories w social media aby promować biznes?

Branża internetowa ma to do siebie, że jest tutaj wiele czynników, które w czasie zmieniają się i Ci co zajmują się marketingiem internetowym muszą nieustannie nadążać za nowymi trendami aby nie „wypaść z obiegu” i nie... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jak promować się lokalnie?

Jak promować się lokalnie?

Jak wiadomo Internet niesie ze sobą swojego rodzaju wyzwania, które należy sprostać aby mieć odpowiednio przygotowane zaplecze do dobrej pracy nad swoimi stronami, które z kolei będą przynosiły odpowiednie konwersje, niezależnie c... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 10 sposobów na reklamowanie firmy

10 sposobów na reklamowanie firmy

Jak wiadomo Internet stał się medium, przez które mnóstwo osób każdego dnia podejmuje swoje wyzwania zawodowe albo prywatnie przeszukuje różne zasoby aby znaleźć to czego szuka, a jak już to znajdzie to dokona upragnionego zakupu.... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jakie słowa warto pozycjonować w branży developerskiej

Jakie słowa warto pozycjonować w branży developerskiej

Jak wiadomo każda branża posiada swoją specyfikę i tak też ma się kwestia z pozycjonowaniem stron w sieci, tutaj z racji tego, że tematyki są różne i słowa oraz fraze kluczowe mogą być różne, dlatego też w dniu dzisiejszym postara... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu APP Store optimization - co i jak

APP Store optimization - co i jak

Jak wiadomo pozycjonowanie aplikacji mobilnych to na pewno zajęcie, które nie wielu osobom może mówić o co chodzi. Jakby można było to najkrócej opisać to trzeba by napisać, iż jest to optymalizacja podstrony aplikacji i budowa je... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Wykluczenia ruchu mobile a Kampanie Display

Wykluczenia ruchu mobile a Kampanie Display

Jak wiadomo jednym z motorów napędzających gospodarkę jest reklama, tutaj jest mnóstwo możliwości, a wszystko co też zmienia się wokół tego wszystkiego jest niestety powiązane z rozwijającą się gospodarką. I tak też ostatnimi czas... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jak przyspieszyć stronę www?

Jak przyspieszyć stronę www?

Jak wiadomo tworzenie stron jest pasją dla nie jednego webmastera i dodatkowo źródłem utrzymania, jednakże to aby strona spełniała w pełni oczekiwania klientów oraz była dostosowana do wymogów jakie obowiązują w wyszukiwarce wymag... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Ile trwa pozycjonowanie?

Ile trwa pozycjonowanie?

Jak wiadomo jednym z częściej spotykanych pytań jakie można usłyszeć od osób, które będą chciały komuś zlecić pozycjonowanie jest: „A jak długo będzie trwało pozycjonowanie?”. Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skom... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Google Ads dla ecommerce

Google Ads dla ecommerce

Jak wiadomo polskie przysłowie mówi, reklama dźwignią handlu. I tak się składa, że jest w tym wiele prawdy, a dowodem tego jest mnóstwo form reklamy zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. Jedną z opcji na reklamę w sieci Inte... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Comparison Software Services

Comparison Software Services

Jak wiadomo reklamy produktowe Google to jedne z najskuteczniejszych form promocji poszczególnych produktów w sieci, jak pokazują statystyki to właśnie taka forma reklamy jest jedną z najbardziej opłacalnych bo przynosi odpowiedni... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Dobre hasło dostępu

Dobre hasło dostępu

Jak wiadomo Internet niesie ze sobą swojego rodzaju ryzyko zainfekowania komputera lokalnego, przenośnego albo innego rodzaju urządzenia przenośnego. Jak pokazują statystyki prowadzone przez wiodące na rynku firmy zajmujące się pi... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Internet Rzeczy – o co chodzi?

Internet Rzeczy – o co chodzi?

Tradycyjnie urządzenia takie jak zegarki, telefony i głośniki miały standardowe proste czynności do spełnienia, każde wypełniało zadanie do jakiego zostało stworzone, aktualnie tego typu urządzenia nie stanowią już jednofunkcyjnyc... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Optymalizacja lead response time

Optymalizacja lead response time

Tradycyjnie czas odpowiedzi na zapytania biznesowe ma ogromne znaczenie, okazuje się bowiem, że według badań z Harvardu, odpowiedź udzielona w ciągu godziny na zapytanie znacznie zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania realnego odze... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Na czym zależy Polakom w e-sklepach?

Na czym zależy Polakom w e-sklepach?

Tradycyjne zakupy często gęsto są zamieniane przez różnych ludzi na e-zakupy. I nie ma się co temu dziwić, ponieważ jak się okazuje mnóstwo wolnego czasu jaki ktoś posiada w tempie życia XXI wieku można spożytkować na coś innego n... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Programy do analizy SEO

Programy do analizy SEO

Tradycyjne narzędzia do analizy SEO stanowią nieodzowne wsparcie dla każdego kto tylko pragnie solidniej przyłożyć się do kwestii promocji stron w Internecie. Jak wiadomo solidna analityka danych potrafi dostarczyć wielu cennych i... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Co czeka branże e-commerce w Europie?

Co czeka branże e-commerce w Europie?

Branża e-commerce jak wiadomo rozwija się na całym świecie bardzo prężnie. A jak ma się w tym całym zestawieniu sama Europa i co czeka ów branżę? Na pewno branże czeka ciągły wzrost bo jak widać po statystykach prowadzonych przez ... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Co powinno znajdować się na stronie głównej?

Co powinno znajdować się na stronie głównej?

Branża e-commerce jak wiadomo narzuca różne formy działania, które w efekcie mają przynieść korzyść tym, którzy prowadzą swoje strony internetowe. Wniosek, który się nasuwa zatem jest prosty – nie każda strona internetowa sp... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu TrustFlow, Citation Flow, DA, co i jak...

TrustFlow, Citation Flow, DA, co i jak...

Jak wiadomo różnego rodzaju czynniki rankingowe napędzają nie tylko współczesny internet, ale także wskazują wytyczne działania w różnych społecznościach poza siecią. Nie jest trudno domyśleć się, że są one pochodną spisanych praw... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Jak zmniejszyć współczynnik bounce rate?

Jak zmniejszyć współczynnik bounce rate?

Jak wiadomo współczynnik odrzuceń na stronach internetowych to bardzo bolesna sprawa, szczególnie dla tych, którzy prowadzą sklepy internetowe, bo jak wiadomo bounce rate w takich sklepach oznacza nic innego jak porzucone kosze, w... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jak wygląda pozycjonowanie?

Jak wygląda pozycjonowanie?

Wiele już na naszym blogu napisano na temat tego jak pozycjonować, jak funkcjonuje mechanizm optymalizacji i ogólnie na bieżąco dostarczane są Wam informacje z tym związane, ale ogólnie dla laików jeszcze nie napisano nic na temat... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu DwellTime - co to jest i jak mierzyć

DwellTime - co to jest i jak mierzyć

Jak wiadomo pozycjonowanie i optymalizacja są zajęciami, które zajmują sporo czasu. Nie da się ukryć też, że w dobie wzrastającego tempa życia i coraz to większej ilości stron w indeksie zmiany w algorytmie są ciągle. Konkurencyjn... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Co to jest amplifying i jak go stosować?

Co to jest amplifying i jak go stosować?

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci jest zajęciem bardzo pasjonującym i niewątpliwie sporo osób prócz osobistej satysfakcji czerpie też z tego niezłe dochody. To co jednak stworzy webmaster jest tylko niejako początkiem czegoś wię... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Content marketing po raz n... ty.

Content marketing po raz n... ty.

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO ma to do siebie, że coraz to nowe technologie starają nieco zaburzyć dotychczasowy porządek i trzeba wprowadzać coraz to dodatkowe zmiany na stronie. Jak wiadomo zmiany generuje również także - a ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Analiza stron z niedziałającymi linkami - narzędzia

Analiza stron z niedziałającymi linkami - narzędzia

Jak wiadomo tworzenie stron i pozycjonowanie jest ze sobą praktycznie nierozłączne, a wszystko za sprawą tego, że w XXI wieku jak ktoś nie promuje swojej witryny w sieci Internet, ma naprawdę nikłe szanse na to, że dotrze to klien... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Na co uważać podczas prac SEO aby nie utopić domeny?

Na co uważać podczas prac SEO aby nie utopić domeny?

Jak wiadomo pozycjonowanie jest zajęciem, które nie każdy jest w stanie ogarnąć od strony technicznej i merytorycznej. Co do pierwszego na pewno problemów z tym nie powinni mieć webmasterzy – czyli takie osoby, które teorety... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Spadek widoczności po przejściu na JavaScript, jak to rozwiązać?

Spadek widoczności po przejściu na JavaScript, jak to rozwiązać?

Jak wiadomo tworzenie stron co jakiś czas wymaga niejako aktualizacji wiedzy związanej z powstającymi co rusz nowymi rozwiązaniami w tym zakresie, dlatego też podobnież jak pojawiło się JavaScript zagadnienie tworzenia stron opart... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu RankBrain czyli o co chodzi?

RankBrain czyli o co chodzi?

Jak wiadomo pozycjonowanie jest takim zajęciem, które co jakiś czas generuje u jego ekspertów nie małe stresy, a to wszystko za sprawą krytycznych zmian w algorytmie Google, kto to co jakiś czas stara się pozmieniać aby ulepszyć d... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 10 najlepszych narzędzi do sprawdzania reputacji marki

10 najlepszych narzędzi do sprawdzania reputacji marki

Jak wiadomo markę buduje się z czasem, są różne metody i niewątpliwie trzeba czasu aby osiągnąć pełen sukces. Nie da się ukryć, że do tego aby oszacować prace nad pracami trzeba używać odpowiednich narzędzi dostępnych albo online ... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 9 taktyk ulepszających social media commerce

9 taktyk ulepszających social media commerce

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO optymalizacja to już standard. Jak się okazuje jeśli chodzi o sprzedaż w sieci jednak to już nie wystarczy. To, że strona jest dobrze dopracowana od strony technicznej, posiada mnóstwo odpowiednic... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Jaką wybrać platformę dla sklepu internetowego?

Jaką wybrać platformę dla sklepu internetowego?

Jak wiadomo prowadzenie interesu przez Internet szczególnie ostatnimi czasy zaczęło nabierać tempa. I nie ma się co temu dziwić bo jak wiadomo mnóstwo osób z wygody robi zakupy przez internet albo po prostu z braku czasu, bo niest... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Dystrybucja treści na kilka sposobów, czyli content marking w praktyce

Dystrybucja treści na kilka sposobów, czyli content marking w praktyce

Jak wiadomo działania content marketingowe są już swojego rodzaju standardem w Internecie. Nie ma praktycznie możliwości do tego aby sprawnie prowadzić promocję swoich produktów i usług w wyszukiwarce jeśli nie pozwoli się na to a... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Neutral Matching a RankBrain

Neutral Matching a RankBrain

Jak wiadomo coraz to częściej słychać o jakichś zmianach jakie są wprowadzane w wyszukiwarce Google, a to wszystko dlatego że jak wiadomo gigant zza Oceanu stara się pracować nad jakością świadczonych przez siebie usług a pośredni... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Kiedy potrzebna jest przebudowa strony?

Kiedy potrzebna jest przebudowa strony?

Jak wiadomo coraz to nowe trendy zarówno tyczące się kwestii wyglądu stron jak i SEO narzucają niejednokrotnie zmiany nawet piękne wyglądających i na pozór dopracowanych od strony technicznej stron, które niestety muszą być zmieni... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jakie działania marketingowe warto łączyć?

Jakie działania marketingowe warto łączyć?

Jak wiadomo coraz to nowe rozwiązania w kwestii budowania marki w sieci oraz sprzedażu usług narzucają nowe wyzwania i jednocześnie motywują bardziej ospałych do tego aby starali się umiejętnie korzystać z różnych narzędzi marketi... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Najczęstsze błędy w analityce e-commerce

Najczęstsze błędy w analityce e-commerce

Jak wiadomo coraz to nowe trendy zaczynają narzucać w działaniach internetowych kluczowe znaczenie jeśli chodzi o praktykowanie marketingu internetowego. Nie da się ukryć, że konkurencja w niektórych branżach jest tak ogromna, że ... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Google Ads, czyli co i jak w kilku krokach

Google Ads, czyli co i jak w kilku krokach

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci jest zajęciem bardzo pasjonującym. Jak wiadomo w sieci pojawiają się strony zarówno for profit jak i non-for-profit. Te pierwsze nie da się ukryć są jak wiadomo z konieczności tworzone tak aby m... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jak optymalizować PDF pod SEO?

Jak optymalizować PDF pod SEO?

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO są ze sobą praktycznie nierozłączne, nie da się ukryć, iż odpowiednio stosowane przynosi wielu osobom mnóstwo korzyści w postaci odpowiedniej ilości konwersji z posiadanych witryn. Treści są nieja... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Personalizacja reklam w Internecie

Personalizacja reklam w Internecie

Jak wiadomo tworzenie reklam w sieci dla tych, którzy są obeznani w temacie jest błahostką, niemniej jednak są też osoby, które nie mają zielonego pojęcia o czym chodzi w bardziej zaawansowanych technologiach opierających się na s... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Informacja Google witryny z oddzielnymi adresami

Informacja Google witryny z oddzielnymi adresami

Jak wiadomo tworzenie stron jest pasjonującym zajęciem, ale im więcej witryn tym większy chaos w indeksie i coraz to nowe zmiany w indeksie wyszukiwarki są wymagane. I tak też miało miejsce ostatnio jak John Muller poinformował, ż... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jak dotrzeć do zagranicznych klientów przez reklamę w Internecie

Jak dotrzeć do zagranicznych klientów przez reklamę w Internecie

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO ma to do siebie, że jest ponad granicami krajów i dlatego też często bywa tak, że rodzimi przedsiębiorcy muszą stawać się pod tym względem bardziej elastyczni i... tworzyć strony multi-językowe, n... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Domeny NTLD a kwestia SEO

Domeny NTLD a kwestia SEO

Jak wiadomo coraz więcej osób, które korzystają z sieci Internet interesuje fakt tego, aby posiadać swoją własną przestrzeń wirtualną w sieci. Zaraz po pragnieniu posiadania swojej witryny w sieci idzie za nią pragnienie posiadani... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Koniec Google Adwords, początek Google Ads

Koniec Google Adwords, początek Google Ads

Jak wiadomo coraz to nowe rozwiązania webowe narzucają konieczność dokonywania zmian również i w swoich witrynach, tudzież metodach działań marketingowych. Podobnie jeśli chodzi o kwestie zarządzania w Google, panowie i panie (zap... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 11 technik ulepszających SEO techniki

11 technik ulepszających SEO techniki

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO optymalizacja to już standard. Nie da się rozłączyć jednego z drugim, a nawet jak ktoś to zrobi to niestety będzie efekt mizerny, bo strona nie będzie widoczna w wyszukiwarce na tyle na ile powinn... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Benchmark szybkości wczytywania się stron w porównaniu z konkurencją. To możliwe?

Benchmark szybkości wczytywania się stron w porównaniu z konkurencją. To możliwe?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych i analiza ich działania pod kątem SEO to jedne z kluczowych spraw jakimi zajmują się wyspecjalizowane grupy osób, które posiadają naprawdę spore możliwości jeśli chodzi o wykreowanie wizer... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 10 lekcji webdesign jakie mógłbyś wziąć od wiodących serwisów w sieci

10 lekcji webdesign jakie mógłbyś wziąć od wiodących serwisów w sieci

Jak wiadomo Ci, którzy są najlepsi w swojej branży niejako narzucają innym swoje standardy jakościowe działania. Nie jest to zawsze oczywiście zasadą, niemniej jednak przyjęło się tak, że lepiej jest patrzeć na najlepszych, niż na... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jak zwiększyć użyteczność strony internetowej?

Jak zwiększyć użyteczność strony internetowej?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych jest zajęciem bardzo pasjonującym. Wiele osób tworzy darmowe kroje szablonów stron, które jak wiadomo tworzą właśnie dlatego, że to lubią. Owszem w dobie Internetu i gonitwy za tym i tamty... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Najczęściej popełnianie błędy w kampaniach AdWords

Najczęściej popełnianie błędy w kampaniach AdWords

Jak wiadomo tworzenie kampanii AdWords niesie ze sobą konieczność dokonania wielu czynności, które zastępczo powodują, iż następują odpowiednie konwersje – czyt. zwrot poniesionych wydatków na daną kampanię, w postaci ma się... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy SurferSEO - analiza narzędzia

SurferSEO - analiza narzędzia

Jak wiadomo tworzenie stron i pozycjonowanie jest ze sobą praktycznie nierozłączne, a wszystko za sprawą tego, że w XXI wieku jak ktoś nie promuje swojej witryny w sieci Internet, ma naprawdę nikłe szanse na to, że dotrze to klien... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu SWL co i jak w praktyce

SWL co i jak w praktyce

Jak wiadomo każdego dnia w wyszukiwarce internetowej mnóstwo osób stara się wyprzedzić konkurencję w gonitwie o lepsze miejsce na podium. Trudne to zadanie, ponieważ jak wiadomo miejsca na pierwszej zakładce w wynikach naturalnych... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jaki jest wpływ bloga na pozycjonowanie?

Jaki jest wpływ bloga na pozycjonowanie?

Wiele już na naszym blogu napisano na temat tego jak się pisze artykuły i jaki ma wpływ content marketing na działania zwane SEM, czy jednak ktoś analizował kwestię zagadnienia związanego z wpływem samego bloga na pozycjonowanie? ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu 9 sposobów na ulepszenie swojego SEO video

9 sposobów na ulepszenie swojego SEO video

Jak wiadomo każdego dnia wielu speców od pozycjonowania stron i optymalizacji stara się jakoś doprowadzić kolejne projekty do ładu. Tak się składa, że w dobie coraz to bardziej rozwijającej się technologii urządzeń mobilnych Googl... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Co to jest optymalizacja konwersji?

Co to jest optymalizacja konwersji?

Jak wiadomo jedną z lepszych metod na to aby osiągnąć obecne konwersje z posiadanych wejść na stronę jest niewątpliwie ponowna optymalizacja kampanii i tego jakimi się operuje frazami, słowami i tekstami na samej stronie. Zajęcie ... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jakie czynności podjąć podczas SEO każdego dnia?

Jakie czynności podjąć podczas SEO każdego dnia?

Jak wiadomo każdego dnia wielu speców od tworzenia stron i pozycjonowania musi dokonać nieco czynności aby mieć ogólny wgląd w to jaki projekt jest w jakiej pozycji. Nie da się ukryć, iż każdy ma inną metodykę działania zatem to c... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jakie działania warto podjąć aby zyskać większą oglądalność na YouTube

Jakie działania warto podjąć aby zyskać większą oglądalność na YouTube

Jak wiadomo jednym z lepszych kanałów dystrybucji treści w sieci jest niewątpliwie YouTube. Sporo osób już się o tym przekonało, a szczególnie Ci co prowadzą komercyjnie kanały dla osób trzecich świadcząc im takie usługi. To właśn... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Pozycjonowanie via video content

Pozycjonowanie via video content

Jak wiadomo Ci, którzy zajmują się tworzeniem stron co jakiś czas dokonują szeregu zmian na swojej stronie zwanych optymalizacją aby wszystko co się znajduje na stronie było zgodne z wytycznymi dla webmasterów oraz tym co nakazuje... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy SEO i webdesign - wspólne cele

SEO i webdesign - wspólne cele

Jak wiadomo każdego dnia przybywa stron w indeksie wyszukiwarki internetowej, dlatego konkurencja jest coraz większa i niestety jeśli chodzi o kwestie SEO i osiągania wysokich pozycji coraz więcej osób ma z tym większy problem. Ni... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu O czym pamiętać w kwestii SEO zmieniając stronę na nową?

O czym pamiętać w kwestii SEO zmieniając stronę na nową?

Jak wiadomo odświeżanie stron internetowych od strony wizualnej i nie tylko nie jest rzeczą niecodzienną, dlatego też sporo osób decyduje się na tego typu manewry co jakiś czas. Jednakże jak się okazuje, od strony technicznej taki... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Coraz więcej Polaków używa adblockerów

Coraz więcej Polaków używa adblockerów

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu niemniej jednak same reklamy wyświetlające się na ekranach użytkowników komputerów nie są mile widziane, dlatego coraz to nowe aplikacje blokujące tego typu oprogramowanie cieszą się coraz ... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Narzędzia do lepszej analizy danych stron 2019

Narzędzia do lepszej analizy danych stron 2019

Jak wiadomo Internet jest ogromną przestrzenią, w której wiele osób każdego dnia podejmuje różne czynności związane ze sprawami zawodowymi i nie tylko. Nie da się ukryć, iż analityka jeśli chodzi o zagadnienia związane z prowadzen... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Zlecanie linkowania innym osobom - plusy i minusy

Zlecanie linkowania innym osobom - plusy i minusy

Jak wiadomo tworzenie stron i SEO są ze sobą nierozłącznie związane, a co za tym idzie trzeba włożyć nieco pracy aby jedno i drugie poszło dobrze. Ci, którzy samodzielnie się edukują, mają mocne podstawy do tego aby sądzić, że ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu SEO w 2019, jakie trendy?

SEO w 2019, jakie trendy?

Jak wiadomo to co się dzieje w wyszukiwarce internetowej od strony algorytmu ciągle narzuca niejako konieczność doskonalenia tego co się aktualnie robi w kwestii SEO i bardziej szeroko pojętego SEM. Nie da się ukryć, że w dzisiejs... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu 6 narzędzi do sprawnej organizacji pracy SEO/SEM

6 narzędzi do sprawnej organizacji pracy SEO/SEM

Jak wiadomo podczas prac SEO i SEM sporo kwestii wymaga bardzo solidnego i profesjonalnego wielopoziomowego rzekłoby się analizowania, każdy detal ma tutaj znaczenie stąd też prace związane z SEO i szerzej pojętym SEM są dokonywan... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu  10 wskazówek jak tworzyć UX i UI friendly strony

10 wskazówek jak tworzyć UX i UI friendly strony

Jak wiadomo Ci, którzy zajmują się tworzeniem stron internetowych muszą nadążać za zmieniającymi się trendami. Nie jest to prostą sprawą zważywszy na fakt tego, że największe wyzwanie rzuca zawsze w ich strona nieprzewidywalna wys... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Marketing funeralny - czym jest?

Marketing funeralny - czym jest?

W XXI wieku bez marketingu w biznesie daleko się nie „zajedzie”, chociaż nie jest to zapewne zasadą, ponieważ niektórzy mówią, iż dobry produkt się sam reklamuje. Coś w tym jest, niemniej jednak i nawet poczta pantoflo... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jak prawidłowo zoptymalizować obrazy pod SEO?

Jak prawidłowo zoptymalizować obrazy pod SEO?

Jak wiadomo optymalizacja treści pod kątem SEO jest podstawową czynnością, która zapewnia iż zgromadzone na stronie zawartości (niezależnie czy sama treść, czy obrazy) są potem odpowiednio odczytywane przez roboty Google i punktow... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Odpowiedni przycisk call-to-action

Odpowiedni przycisk call-to-action

Jak wiadomo call-to-action to forma zaproszenia do działania w ramach strony internetowej, która jest tak zaprojektowana aby ktoś miał możliwość dokonania interakcji w ramach przeglądania serwisu. Brzmi nieco skomplikowanie, ale b... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Analiza indeksowania

Analiza indeksowania

Jak wiadomo praktycznie każdego dnia mnóstwo specjalistów w dziedzinie SEO dokonuje analiz witryn pod kątem poprawności ich indeksowania. Nie da się ukryć, iż w nowym Google Search Console od niedawna dostępne są nowe raporty, któ... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jak scalić kilka stron w jedną witrynę poprawnie

Jak scalić kilka stron w jedną witrynę poprawnie

Jak wiadomo prowadzenie własnej strony niesie za sobą konsekwencje w postaci konieczności dokonywania różnego rodzaju poprawek i nieustannego działania w zakresie marketingu internetowego, w skład którego wchodzi oczywiście równie... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Pierwszeństwo treści

Pierwszeństwo treści

Jak wiadomo prowadzenie strony internetowej,niezależnie od tego czy jest ona sklepem internetowym, rozbudowanym serwisem internetowym, stroną firmową albo blogiem, wymaga od właściciela na pewno ogromnego zaangażowania czasowego, ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Kilka porad dla content marketerów

Kilka porad dla content marketerów

Jak wiadomo tworzenie długofalowych kampanii marketingowych leży w gestii specjalistów z dziedziny content marketingu, niemniej jednak jak się okazuje nie zawsze są oni przygotowani do tego aby sprawnie i skutecznie w ramach przyg... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 15 najczęściej popełnianych błędów podczas audytów SEO

15 najczęściej popełnianych błędów podczas audytów SEO

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo osób dokonuje analiz swoich stron www, któe stanowią podstawę do tego aby pokierować dalszymi działaniami pozycjonowania.Zapewne wielu z was zdaje sobie sprawę iż w tej kwestii można robić poprawni... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Treści tworzone przez influencerów - jak je wykorzystać?

Treści tworzone przez influencerów - jak je wykorzystać?

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo osób zastanawia się nad tym jakby mogli jeszcze lepiej zareklamować swoje usługi w sieci. Niewątpliwie jest możliwość reklamowania się na różne sposoby tradycyjne jak i mniej tradycyjne. Jeśli chod... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy 20 porad SEO dla blogerów

20 porad SEO dla blogerów

Jak wiadomo prowadzenie blogów internetowych stało się swojego rodzaju modą, która jak wiadomo jednym osobom przynosi nawet spore zyski związane z wyświetlaniem reklam, tudzież prowadzeniem dodatkowych stron firmowych, które w swo... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu AMP i PWA w aspekcie budowania witryn pod MOBILE, podstawy

AMP i PWA w aspekcie budowania witryn pod MOBILE, podstawy

Jak wiadomo mobilność to jeden z najważniejszych czynników rankingowych Google we współczesnym Internecie. Tak już się przyjęło, że podczas wzrostu ilości urządzeń mobilnych na świecie wzrosło też zapotrzebowanie na to, aby przy o... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Checklista rozwiązań SEO pod kątem YouTube w 2019 r.

Checklista rozwiązań SEO pod kątem YouTube w 2019 r.

Checklista czyli innymi słowy lista kontrolna najlepszych rozwiązań jakie można sobie zaserwować jeśli chodzi o prace nad SEO są dobrą formą podsumowania dla każdego kto chciałby z sukcesem prowadzić takie działania na szeroką ska... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Web Light w Search Console

Web Light w Search Console

Wiele osób, które korzystają z narzędzi Google i śledzi sprawę na bieżąco na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że ciągle zmienia się coś na nowe, teraz doszła kolejna sprawa → w nowej odsłonie Google Search Console pojawiła s... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Meta tagi, dlaczego nadal są tak ważne?

Meta tagi, dlaczego nadal są tak ważne?

Wiele osób, które zajmuje się tworzeniem stron i choćby w minimalny sposób posiada wiedzę z zakresu SEO i SEM powie, iż meta tagi nie są już takie ważne dla wyszukiwarki albo wręcz wcale nie są ważne. Ci jednak, którzy z pokorą po... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu 8 narzędzi, które pomogą Ci stworzyć lepszą treść na stronę

8 narzędzi, które pomogą Ci stworzyć lepszą treść na stronę

Jeśli tworzenie treści na stronie jest jedną z czynności, które wykonujesz w swojej pracy, zapewne masz takie dni, w których to brak Ci „weny twórczej” i masz swojego rodzaju opór w tym aby napisać coś mądrego i wartoś... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Optymalizacja title - ile to pomoże w SEO? : Blog SitePromotor

Optymalizacja title - ile to pomoże w SEO? : Blog SitePromotor

Nie da się ukryć, iż czynników rankingowych wskazujących Google jak ma ocenia stronę jest tak dużo, że skromny title nie powinien mieć ogromnego wpływu i w sumie można by sobie pozwolić na podejście do tego tematu na „lajcie... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Jaka jest różnica między SEO a pozycjonowaniem?

Jaka jest różnica między SEO a pozycjonowaniem?

Wiele osób, które korzystają z usług firm działających w branży SEO/SEM nie odróżnia pojęcia SEO od pozycjonowania. Teoretycznie rzecz ujmując w dużym uproszczeniu są to takie same działania, niemniej jednak w praktyce jedno z poj... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Znaczenie kolorów w SEM

Znaczenie kolorów w SEM

Jak wiadomo tworzenie stron w sieci niesie ze sobą konieczność wykonywania działań, które niejako przyspieszą ich indeksację, zwiększą atrakcyjność dla tych, którzy na nie zawitają i mnóstwo innych działań, które zbiorczą nazywają... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Strategia budowania linków pod sklep internetowy

Strategia budowania linków pod sklep internetowy

Jak wiadomo linkowanie jest jednym z faktorów, które Google bierze najczęściej pod uwagę podczas budowania punktacji o witrynie, która w efekcie będzie umiejscowiona w jakimś miejscu indeksu. Jak pokazują badania jest to jeden z t... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Jak pozycjonować produkty w sklepie z produktami dziecięcymi?

Jak pozycjonować produkty w sklepie z produktami dziecięcymi?

Jak wiadomo prowadzenie sklepu z artykułami dziecięcymi wymaga od ich prowadzących nie tylko zaangażowania sercem w prowadzone przedsięwzięcie, ale również ogarnięcie mnóstwa spraw związanych ze strategią sprzedaży wysyłkowej i sa... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 4 narzędzia, które usprawnią Twoje SEO

4 narzędzia, które usprawnią Twoje SEO

Jak wiadomo Google posiada mnóstwo czynników rankingowych ważnych dla tego jak pozycja strony będzie się plasowała w indeksie, w związku z tym analizowanie tychże jest bardzo ważne z punktu widzenia skuteczności działań SEM. Jak w... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Nieco o anchor tekście i jego roli w pozycjonowaniu

Nieco o anchor tekście i jego roli w pozycjonowaniu

Jak wiadomo pisanie tekstów na stronie wiążę się z koniecznością odpowiedniego przygotowania tychże pod kątem wytycznych Google dla webmasterów, które jak zapewne wielu zauważyło ostatnimi czasy są coraz bardziej wyśrubowane. Dlat... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Crawlowanie dużych serwisów za pomocą Screaming Froga

Crawlowanie dużych serwisów za pomocą Screaming Froga

Jak wiadomo tworzenie witryn wiąże się z koniecznością ich późniejszego analizowania pod kątem zawartości treści ciągłego dostosowywania wszystkich wymogów z tym związanych. Jednym z narzędzi, dzięki któremu można właśnie dokonać ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Metody na eliminację duplicate content

Metody na eliminację duplicate content

Treści, które pojawiają się na stronach internetowych powinny być przede wszystkim unikalne i można by rzec „chwytające za serce”, wtedy nie tylko roboty Google będą zadowolone, ale i przede wszystkim czytelnicy, którz... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Direct Answers - coraz większa popularność i...

Direct Answers - coraz większa popularność i...

I nie da się ukryć, że każdorazowo należy sobie zadać pytanie, z czego to wynika? Z prostoty rozwiązania, zapewne tak, ale temat jest bardziej złożony i wynika z faktu tego, że Google ciągle stawia na udoskonalenie algorytmu i nie... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Zmiany w RODO, a działania marketingowe

Zmiany w RODO, a działania marketingowe

Każde zmiany w prawie niosą ze sobą konieczność dostosowania się do nich. Niejednokrotnie wszelkie zmiany są aktualizowane na bieżąco w ramach elektronicznych systemów aktualizacji treści na stronach rządowych oraz na nośnikach da... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Błędy popełniane podczas optymalizacji stron

Błędy popełniane podczas optymalizacji stron

Internet to ogromne narzędzie, które służy nie jednej osobie do tego aby umiejętnie czerpać wiedzę, komunikować się z innymi, prowadzić własną firmę i tak dalej. Nie da się ukryć, że podczas optymalizacji stron wiele osób popełnia... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Wyszukiwanie głosowe w Google

Wyszukiwanie głosowe w Google

CO jakiś czas wyszukiwarka internetowa Google zaskakuje nas jakimiś nowościami. Już od jakiegoś czasu swojego rodzaju przydatnym „bajerem” okazało się by wyszukiwanie głosowe w Google dostępne na telefony. Teraz mamy m... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 8 sposobów na skuteczny content marketing via video

8 sposobów na skuteczny content marketing via video

Jeśli chodzi o działania marketingowe w sieci to kwestia dobrej organizacji pracy oraz pomysłu ma ogromne znaczenie jeśli faktycznie chce się osiągnąć duży sukces. Metod działania w tejże branży jest sporo, ostatnimi czasy pisaliś... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Ranking wyszukiwarek na świecie

Ranking wyszukiwarek na świecie

Internet to ogromna społeczność, z której każdego dnia korzysta mnóstwo osób. Jak wiadomo każdy kto codziennie przegląda Internet korzysta z wyszukiwarki internetowej i... tutaj właśnie warto było by się czasami zastanowić jak to ... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 10 błędów w mediach społecznościowych, które powinieneś unikać

10 błędów w mediach społecznościowych, które powinieneś unikać

Jak wiadomo media społecznościowe kreują wizerunek nie jednej marki i osobistości w sieci, przyjęło się mówić, że jeśli nie ma Cię w sieci Internet, to nie istniejesz. Owszem powiedzenie to jest mocno przesadzone, ale w dobie Inte... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Historia wyszukiwania w Google

Historia wyszukiwania w Google

Internet daje ogromne możliwości dla każdego kto szuka jakichś informacji. Kazdego dnia miliony osób na całym świecie przegląda zasoby wszystkich serwisów tematycznych, które ich interesują, przegląda pocztę e-mail, konta społeczn... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Reklama elastyczna AdWords

Reklama elastyczna AdWords

Internet daje ogromne możliwości jeśli chodzi o promocję usług, które w niej się znajdują. Jak dobrze pewnie wiecie reklama jest dźwignią handlu dlatego też nie jedna osoba starająca się pozyskać klientów w sieci stara się pozyski... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Systemy wymiany linków a współczesne SEO

Systemy wymiany linków a współczesne SEO

Jak wiadomo pozycjonowanie stron to jedna z usług, która jest naprawdę dość popularna. Co za tym idzie mnóstwo osób stara się wybierać spośród wielu ofert na rynku. Te, które wydają się być najkorzystniejsze z punktu widzenia oczy... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu SEO vs. SEA - porównanie

SEO vs. SEA - porównanie

Jak wiadomo każdego dnia miliony osób na całym świecie uruchamiają swoje komputery aby choćby na chwilę skorzystać z możliwości pozyskania nowych informacji z sieci albo po prostu odebrać pocztę od znajomych tudzież skorzystać z s... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Smart Display Campaign

Smart Display Campaign

Jak wiadomo reklama dźwignią handlu, dlatego też i w Internecie bez tego nie obejdzie się praktycznie nikt kto pragnie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.Obecnie jest mnóstwo możliwości jeśli chodzi o promowanie usług w Interne... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Nowe trendy w SEO na 2019

Nowe trendy w SEO na 2019

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych jest bardzo interesującym zajęciem, ale jeszcze ważniejszą kwestią jest sprawa SEO i ogólnie rzecz biorąc marketingu internetowego, który skupiać się ma na odpowiedniej promocji zasobów wi... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Pozycjonowanie sklepu online krok po kroku

Pozycjonowanie sklepu online krok po kroku

Jak wiadomo prowadzenie sklepów internetowych dla wielu osób jest dużym wyzwaniem. Nie da się ukryć, iż nie jest to tak „prosta” sprawa jak w przypadku klasycznej formy dystrybucji treści przez internet i prowadzenie z... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Mierzenie skuteczności kampanii wideo

Mierzenie skuteczności kampanii wideo

Jak wiadomo content marketing to ogromne przedsięwzięcie, które nie jedna firma dokładnie planuje aby zarezerwowane na nią środki móc odpowiednio z zyskiem odebrać. Jak ma się w tej kwestii sprawa kampanii wideo? Nie inaczej, trze... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Poprawne wdrożenie paginacji stron

Poprawne wdrożenie paginacji stron

Jak wiadomo wiele sklepów internetowych posiadających duży asortyment związany z liczbą produktów stosuje paginację stron. Nie da się ukryć, iż prawidłowa paginacja ma o tyle istotne znaczenie, że od tego zależy to jak jest widocz... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu 5 powodów, dla których warto współpracować z SEO writerami

5 powodów, dla których warto współpracować z SEO writerami

Jak wiadomo tworzenie treści na stronach jest kluczową sprawą dla kwestii późniejszej pozycji danej witryny w indeksie Google. Tak się składa, że powiedzenie „content is King” nadal pozostaje ponadczasowe, ponieważ tre... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Dlaczego badanie użyteczności stron ma znaczenie?

Dlaczego badanie użyteczności stron ma znaczenie?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych ma ogromne znaczenie we współczesnych technologiach związanych z tworzeniem wizerunku marki, równie – jak się okazuje – ogromne znaczenie posiada badanie użyteczności tychże st... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Jak zdobyć więcej subskrybentów w YouTube?

Jak zdobyć więcej subskrybentów w YouTube?

Jak wiadomo prowadzenie kanałów na YouTube to bardzo dochodowe zajęcie, które nie jednemu przynosi spore zyski, dlatego sprawa dbania o przyrost subskrypcji i zainteresowanie kolejnych odwiedzających tym co ma się do zaoferowania ... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Banner Adwords - podstawowe dane

Banner Adwords - podstawowe dane

Jak wiadomo powiedzenie mówi: reklama dźwignią handlu, dlatego też i w sieci internet sporym zainteresowaniem cieszą się reklamy w postaci bannerów wyświetlanych w sieci AdWords. W niniejszym opracowaniu postaramy się pokrótce nap... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Kanony jakościowe copywritingu

Kanony jakościowe copywritingu

Nie da się ukryć, iż sztuka pisania dobrych artykułów tematycznych i ogólnie copywritingu i content writingu nie zawsze każdemu dobrze wychodzi, można by sobie zanucić pod nosemzmieniony tekst piosenki znanego polskiego aktora Stu... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Wielojęzykowe SEO / Pozycjonowanie w wielu językach

Wielojęzykowe SEO / Pozycjonowanie w wielu językach

Jak wiadomo pozycjonowanie i ogólnie rzecz biorąc SEO nie odnosi się tylko do stron w jednym języku. Często bywa tak, że trzeba jest zająć się stronami, które posiadają kilka wersji językowych i jednocześnie pozycjonować je pod wy... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Odpowiednia strategia działań SEM

Odpowiednia strategia działań SEM

Zapewne wielu z Was każdego dnia zadaje sobie pytanie jak tu jeszcze udoskonalić swoje działania związane z promocją witryn w internecie, wielu z Was zapewne posiada już dobre pozycjonowanie, przykłada się również do tego aby dzia... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Google SEO Guide - kolejna odsłona

Google SEO Guide - kolejna odsłona

Jak wiadomo cały czas aktualizowany jest algorytm Google, dzięki któremu jakość wyszukiwania jest coraz lepszej jakości oraz podawane dane bardziej trafne. Niewątpliwie twórcy witryn powinni być na bieżąco z wytycznymi Google dla ... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Narzędzia przydatne w pracy copywritera

Narzędzia przydatne w pracy copywritera

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo autorów tekstów uruchamia swoje komputery i dzielnie pisze różnego rodzaju prace autorskie, które prędzej czy później znajdą się opublikowane na różnego rodzaju portalach. Teoretycznie rzecz biorąc... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Porzucone koszyki w sklepach - jak sobie z nimi radzić?

Porzucone koszyki w sklepach - jak sobie z nimi radzić?

Jak wiadomo porzucanie koszyków w e-sklepach to problem nie jednego internetowego biznesmena, który zamiast liczyć pieniądze z zysków sprawdza co jakiś czas – stan koszyków z zakupami, których nikt nie zamówił. Trzeba przyzn... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Przydatne social media narzędzia marketingowe

Przydatne social media narzędzia marketingowe

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo informacji przewija się przez różne serwisy informacyjne. Ów multum informacji generuje swojego rodzaju zamieszanie, które powoduje, że tylko dokładna kategoryzacja i filtracja danych na etapie doz... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Adwords Google - mini przewodnik

Adwords Google - mini przewodnik

Jak większość z Was zapewne już wie, Google to przodująca na rynkach światowych wyszukiwarka internetowa, która pozwala na odnalezienie mnóstwa informacji w sposób szybki i przejrzysty. Jak również wiadomo są też dodatkowe usługi,... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Jak wycenić pozycjonowanie?

Jak wycenić pozycjonowanie?

Nie da się ukryć, że pozycjonowanie powoli staje się usługą, na którą długofalowo i na większe frazy będzie stać coraz mniej osób, które posiadają skromne nakłady na reklamę w sieci. To co było kiedyś związane z pozycjonowaniem i ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Odpowiednie opracowanie strategii SEO

Odpowiednie opracowanie strategii SEO

Nie da się ukryć, że strategia działania w każdej dziedzinie praktycznego i taktycznego działania odgrywa ogromną rolę, nie jest zatem inaczej i z kwestią działań zwanych marketingiem internetowym, którego składową stanowi jako kl... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu 5 istotnych czynników wpływających na SEO lokalne

5 istotnych czynników wpływających na SEO lokalne

Każdego dnia mnóstwo osób przeszukuje zasoby Google w celu znalezienia odpowiednich wynikow dla siebie. Wśród gąszcza miliardów zapytań dziennie znajdują się też te, które nie zajmują większej trudności w pozycjonowaniu, z racji i... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Jak pisać dobre teksty pod SEO?

Jak pisać dobre teksty pod SEO?

Sporo osób zajmująca się pisaniem tekstów branżowych niekoniecznie odnajduje się w roli jednocześnie copywriterów i na odwrót, bo jak wiadomo nie każdy copywriter – o zgrozo! - jest ekspertem w dziedzinie, w której przyszło ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Czy pozycjonowanie to najlepszy sposób na zwiększenie sprzedaży?

Czy pozycjonowanie to najlepszy sposób na zwiększenie sprzedaży?

Nie da się ukryć, że współczesny internet pozwala na przeprowadzenie wielu rodzajów kampanii reklamowych w sieci w sposób tak profesjonalny jak do tej pory wydawać by się mogło dokonywano na łamach gazet, telewizji i radio. Ów med... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Współpraca z mikroinfluencerami - jak powinna wyglądać

Współpraca z mikroinfluencerami - jak powinna wyglądać

W XXI wieku coraz częściej można się spotkać z tendencjami, które wskazują na to, że telewizja i radio zacznie być za jakiś czas przeżytkiem na rzecz najnowszej formy komunikacji jaką jest oczywiście Internet. Jak się okazuje duża... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Specjalizacje w copywrite'ingu

Specjalizacje w copywrite'ingu

Każdego dnia miliony osób sięgają po świeże treści w Internecie, jak wiadomo im treści konkretniejsze i dokładniejsze tym lepiej dla autora oraz czytelników, którzy na pewno będą chętniej sięgać po te same źródła. Jak wiadomo równ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Messenger dla biznesu na Facebook

Messenger dla biznesu na Facebook

Aktualnie w Polsce Facebook posiada ponad 14 milionów aktywnych użytkowników, z czego mnóstwo z nich korzysta również z czata na stronie. Mając na względzie popularność oraz powszechność tego rozwiązania sama firma dostrzegła też ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Wymiary grafik na Facebook

Wymiary grafik na Facebook

Jak się okazuje zagadnienia wielkości publikowanych treści, które publikuje się w mediach społecznościowych są aktualnie bardzo ważne, nie da się ukryć, że chodzi tutaj nie tyle o precyzję w dokonywaniu optymalizacji zdjęć pod kąt... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy YouTube Analytics - co warto monitorować?

YouTube Analytics - co warto monitorować?

Jak wiadomo tworzenie stron internetowych to bardzo twórcze i wspaniałe zajęcie dla tych, którzy z pasją lubią kreować wirtualną rzeczywistość. Tym bardziej i owocniejsze i wspanialsze są realizacje na YouTube, dlatego też warto j... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu HERO na YouTube - co to takiego

HERO na YouTube - co to takiego

Jak wiadomo wraz z rozwojem Internetu pojawiły się też coraz to nowe możliwości związane z jego funkcjonowaniem. Coraz więcej osób zauważa dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą możliwość publikacji informacji na sieci w postaci fil... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Automatyzacja e-mail marketingu

Automatyzacja e-mail marketingu

Jak wiadomo marketing przybiera różne formy i nie ma jednej dobrej recepty na to, aby wszystko zrobić jedną metodą i ciągle na niej poprzestawać. Na tym polega właśnie marketing, że wszystko się z czasem zmienia i tak też jest wła... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Open Graph – narzędzie do zwiększania ruchu na stronie

Open Graph – narzędzie do zwiększania ruchu na stronie

Jak wiadomo nie od dziś, najlepiej prezentują się te wpisy, które prócz odpowiedniej merytorycznie poprawnej treści zawierają również mądrze poukładane elementy graficzne wzbogacone w odpowiednie fragmenty infografik i nie tylko.... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Co to jest inbound marketing?

Co to jest inbound marketing?

Czym jest marketing to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, czym otaczające nas tu i ówdzie reklamy tym bardziej, a czym jest inbound marketing? więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Co to jest video marketing?

Co to jest video marketing?

Niewątpliwie w XXI wieku słowo marketing nie jest nikomu obce, także i w każdej dziedzinie życia praktycznie widać jakąś ingerencję w naszą sferę życia, w której daje się odczuć ingerencję speca od marketingu, tak też się składa, ... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Real time marketing złote zasady

Real time marketing złote zasady

Wszystko rozchodzi się o to, aby być... być na bieżąco. Można by tak pokrótce napisać, bo jakże by inaczej w XXI wieku kiedy to wszystko goni niesamowicie do przodu, w wyścigu szczurów wygrywają najlepsi i Ci, którzy są dobrze poi... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Tworzenie dobrego tekstu reklamowego

Tworzenie dobrego tekstu reklamowego

Jak pokazują dane statystyczne IAB.org.pl, rynek reklamy jest coraz bardziej skierowany ku temu aby zdecydowanie coraz więcej reklamować w Internecie. Nie ma się co temu dziwić, coraz więcej młodych ludzi deklaruje się, że zamias... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Pozycjonowanie filmów w YouTube

Pozycjonowanie filmów w YouTube

Niewątpliwie wiele osób z Was przegląda codziennie jakieś materiały na YouTube, wielu z Was na pewno też prowadzi jakiś swój kanał, tak aby przekazać światu swoją wiedzę, którą chcecie się podzielić z innymi. więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Budowanie społeczności wokół marki

Budowanie społeczności wokół marki

Każdego dnia miliony, jak nie miliardy osób logują się na swoje konta w serwisach społecznościowych, niejednokrotnie kilka razy dziennie aby sprawdzić co też słychać u znajomych, bądź też co też innego inni nam chcą przekazać, pod... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Reklama dynamiczna – co zmieni się w prowadzeniu kampanii?

Reklama dynamiczna – co zmieni się w prowadzeniu kampanii?

Google postanowiło wprowadzić zmiany w dynamicznych reklamach w wyszukiwarce. Od kwietnia będą dostępne rozszerzenia DSA, które pozwolą na tworzenie dłuższych treści reklamowych. więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Fikcyjne wizytówki w Google Maps. Jak gigant radzi sobie z tym procederem?

Fikcyjne wizytówki w Google Maps. Jak gigant radzi sobie z tym procederem?

Od jakiegoś czasu pojawiła się w sieci przykra praktyka zakładania przez lokalnych przedsiębiorców wizytówek ich firm nakierowanych na miasta, w których w praktyce takich siedzib nie posiadają. więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Buzz marketing formą promocji sklepu internetowego

Buzz marketing formą promocji sklepu internetowego

Marketing działa na różnych płaszczyznach. Wykorzystując go w umiejętny sposób można będzie zyskać bardzo dużo. Przede wszystkim nowych klientów. Warto wprowadzić w życie buzz marketing, który przyczyni się do zwiększenia popularn... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Viral marketing jako forma promocji sklepu internetowego

Viral marketing jako forma promocji sklepu internetowego

Marketing pełni ważną rolę w każdej firmie niezależnie od jej wielkości czy branży, w jakiej działa. Dobrze przemyślany i zorganizowany zachęca klientów do robienia zakupów i korzystania z usług serwisu. Rozwiązaniem problemu, jak... więcej »
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Reklama wideo jako alternatywa dla pozycjonowania stron www?

Reklama wideo jako alternatywa dla pozycjonowania stron www?

Nawet bardzo dobre wyniki naszej strony internetowej w wyszukiwarce jak się okazuje niekoniecznie mogą przynieść spodziewany sukces w postaci odpowiedniej liczby odwiedzin na niej, a co za tym idzie efekt końcowy może być mizerny,... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Prowadzenie FanPage na Facebooku

Prowadzenie FanPage na Facebooku

Wśród nie tylko młodych ludzi, panuje nieco żartobliwe przekonanie, w myśl którego, jeżeli nie masz konta na Facebooku, to znaczy, że nie istniejesz. Zależność ta, choć może się wydawać zabawna, co raz częściej dotyczy również fir... więcej »
Sitepromotor Marketing internetowy Landing Pages - co to jest i jak działa?

Landing Pages - co to jest i jak działa?

W dobie urządzeń mobilnych, kiedy to mnóstwo osób szuka informacji o interesujących ich treściach np na smartfonach, Google stara się wymuszać dostosowanie witryn do urządzeń mobilnych tak, aby informacje w nich zawarte wczytywane... więcej »
Sitepromotor aktualności o marketingu Nowa

Nowa

Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Content marketing, a zwiększenie ruchu organicznego na stronie WWW

Content marketing, a zwiększenie ruchu organicznego na stronie WWW

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest o dobrą pozycję strony www w wyszukiwarce, a to wszystko dlatego, że tych stron jak wiadomo jest mnóstwo i nie wielu może tak naprawdę być w top10. więcej »

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor aktualności o marketingu

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor aktualności o marketingu SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor aktualności o marketingu Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor Marketing internetowy Politechnika Wrocławska Sitepromotor wiadomości na temat marketingu WP money Sitepromotor aktualności o marketingu Dospel Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Magellan Sitepromotor Marketing internetowy Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Castrol Sitepromotor aktualności o marketingu eGospodarka Sitepromotor aktualności o marketingu OEX

Referencje

Sitepromotor wiadomości na temat marketinguSitepromotor wiadomości na temat marketinguSitepromotor wiadomości na temat marketinguSitepromotor wiadomości na temat marketinguSitepromotor wiadomości na temat marketingu

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor wiadomości na temat marketingu Sitepromotor