BLOG

Pozycjonowanie i strony internetowe dla kancelarii adwokackich

Branża adwokacka i radcowska dynamicznie się rozwija - czy stać Cię na to, aby nie istnieć w Internecie?!

 

       Czasy w jakich przyszło nam żyć są dość trudne i nerwowe, a jednocześnie wiele osób nie potrafi w duchu wzajemnego porozumienia rozwiązywać problemów dnia codziennego, stąd sięgają po pomoc prawników, radców prawnych i adwokatów przy poszukiwaniu sprawiedliwości w sądach.

        Co zrobić, gdy człowiek znajdzie się w trudnej sytuacji i potrzebuje fachowej pomocy prawnika lub adwokata? Odpowiedź jest prosta - poszukać adwokata w Google. Powstaje więc kolejne pytanie, które może zadać sobie prawnik, adwokat lub radca prawny - otóż jak znaleźć się w Google na 1 stronie wyników wyszukiwania? Otóż wystarczy się zgłosić do nas! Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron kancelarii adwokackich wraz ze wsprarciem technicznym w zakresie IT! Nie posiadasz jeszcze strony lub chciałbyś ją odświeżyć? Nie ma problemu - sprawdź naszą ofertę na responsywne strony internetowe!

        Według strony internetowej prawniczymarketing.pl (patrz: http://prawniczymarketing.pl/ilu-jest-adwokatow-w-polsce/) w Polsce aktualnie jest 13897 adwokatów i prawdopodobnie pozycjonowanie stron kancelarii adwokackich to oferta, która może ich żywo interesować przy tak dużej konkurencji. Owszem, nie w każdym rejonie kraju konkurencja jest aż tak duża, co pokozuje poniższa grafika. Jak widzimy w różnych częściach kraju liczba osób przypadających na 1 adwokta jest różna.  

 


(źródło: prawniczymarketing.pl)

            Nie trudno się więc domyśleć się, że pozycjonowanie kancelarii adwokackiej zainteresuje w pierwszym rzędzie prawników z tych miast,w których jest największa konkurencja - tj. Wrocław, Warszawa, Rzeszów, Kraków, Katowice, Poznań, Lublin, Łódź, Olsztyn czy Szczecin. 

         Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to na pewno interesuje Cię kwestia widoczności w top10 wyszukiwarki Google, na frazy związane z Twoją działalnością, typu : radca prawny, prawnik, adwokat, czy kancelaria adwokacka  - bo jak wiadomo to są podstawowe frazy związane z banżą kancelarii prawnych.

          O czym warto pamiętać?

            Praktycznie 80% osób nie dociera do stron internetowych znajdujących się poza pierwszą stroną wyników wyszukiwania Google, a więc TOP10.  Z reguły internauci od razu klikają w najwyższe pozycje, ewentualnie w linki sponsorowane, które wyświetlane są na samej górze, dole, lub w Mapy Google. Jeśli chciałbyś więc, aby strona internetowa Twojej kancelarii prawnej, adwokackiej lud radcowskiej znalazła się w TOP10 na hasła związane z Twoją działalnością - to wystarczy, że się z nami skontaktujesz i zamówisz pozycjonowanie. W tym celu skorzystaj z formularza zapytania po prawej stronie lub podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy i wszystko Ci wyjaśnimy!

Służymy Ci pomocą i poradą oraz z przyjemnością przeanalizujemy Twoją stronę i zaproponujemy najskuteczniejszą stategię marketingu dla Twojej Kancelarii.  Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor