SEO

Przydatne social media narzędzia marketingowe

Jak wiadomo każdego dnia mnóstwo informacji przewija się przez różne serwisy informacyjne. Ów multum informacji generuje swojego rodzaju zamieszanie, które powoduje, że tylko dokładna kategoryzacja i filtracja danych na etapie dozowania ich oraz zbierania umożliwia mądrą segregację, której owocem będzie spokój, a nie organizacyjny chaos.

 

Sitepromotor narzędzia marketingowe social_media

No dobrze, skoro już to wiemy jako podstawę warto jest przyjrzeć się niektórym narzędziom, które pozwalają na taką selekcję danych na portalach społecznościowych (i nie tylko!), dzięki czemu można spokojnie wybrać tylko to co dla nas będzie odpowiednie. Jeśli szukacie takich narzędzi, zapraszamy do lektury!

 

 

SEMrush

 

Narzędzie, od którego prezentację zaczynamy jest niewątpliwie jednym z najbardziej przydatnych narzędzi, dzięki któremu zbierzemy odpowiednie dane na temat odwiedzin na stronie, liczbie backlinków i wiele, wiele innych czynników takich jak np.: analiza słów kluczowych, przeglądanie kwestii wzrostu odwiedzin. Ów podstawowe dane można uzyskać bez konieczności odpłatności, bardziej dokładnie dane natomiast można uzyskać dopiero w wersji odpłatnej.

 

 

Social Quant

 

Jest to oprogramowanie, które zadedykowane jest w szczególności dla użytkowników Twittera, które pozwala niewątpliwie mocno uprościć działanie w zakresie publikacji na wielu kontach. Jak ono działa? Bardzo prosto, wystarczy w oprogramowaniu podać loginy swoich kont i tam publikując niezbędne hashtagi za jednym kliknięciem móc opublikować swoją „aktywność” na tychże kontach. Niby proste narzędzie, a jednak w dużej mierze może uprościć działania na wielu kontach, jeśli takowymi się zarządza i czasami chce się umieścić na nich jedną informację dla różnych społeczności. Wersja nieodpłatna jest ograniczona czasowo do 14 dni, ale wystarczy aby przetestować przydatność tegoż narzędzia.

 

 

BuzzSumo

 

Serwis ten pozwala na dogłębną analizę najbardziej poczytnych haseł, które umieszczane były w ostatnim czasie w sieci i na serwisach społecznościowych. Wystarczy wpisać hasło tematyczne, które nas interesuje i będziesz mógł dowiedzieć się o czym i gdzie najchętniej pisano. Wersja darmowa powinna większości osób w zupełności wystarczyć, jednakże dla tych którzy szukają bardziej zaawansowanych danych jest przygotowana wersja odpłatna.

 

 

 

TweetReach

 

Narzędzie, które służy do dogłębnej analizy statystyki konta na Twitter, dzięki niemu można podając dane do konta uzyskać rozległą analizę aktywności konta i statystyki.

 

 

Google Alerts

 

To proste narzędzie pozwala na sprawdzenie twojej aktywności w internecie, dzięki podaniu e-mail można na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach, które pojawiają się na temat danej marki, współpracowników a nawet samego siebie. Narzędzie jest w pełni darmowe.

 

 

 

Podsumowanie

 

Niewątpliwie te kilka prostych narzędzi, które mogą pomóc w analizie zachowania w sieci pozwoli Ci w szybszy sposób reagować na różne zmiany. Trzeba przyznać, iż w XXI wieku coraz większą rolę odgrywa nie tylko publikacja informacji, ale również umiejętne dobieranie treści oraz reagowanie na różnego rodzaju zmiany, które się pojawiają.

Podane przez nas podstawowe narzędzia, które zapewne możesz internauto ubogacić swoimi programami na pewno mogą pomóc Ci w analizie zagadnienia od strony marketingowej aby jeszcze lepiej w przyszłości zajmować się tymi sprawami.


Głosów: 10.0/10 (39 Głosujących)


Sitepromotor google alerts Sitepromotor Przydatne social media narzędzia marketingowe Sitepromotor semrush Sitepromotor buzzsumo Sitepromotor semrush Sitepromotor Przydatne social media narzędzia marketingowe Sitepromotor Przydatne social media narzędzia marketingowe

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor google alerts

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor narzędzia marketingowe SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor google alerts Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor buzzsumo Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor semrush Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor buzzsumo Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor narzędzia marketingowe Politechnika Wrocławska Sitepromotor tweetreach WP money Sitepromotor buzzsumo Dospel Sitepromotor narzędzia social media Magellan Sitepromotor semrush Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor semrush Castrol Sitepromotor tweetreach eGospodarka Sitepromotor Przydatne social media narzędzia marketingowe OEX

Referencje

Sitepromotor narzędzia marketingoweSitepromotor narzędzia marketingoweSitepromotor narzędzia marketingoweSitepromotor narzędzia marketingoweSitepromotor narzędzia marketingowe

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor narzędzia social media Sitepromotor