BLOG

Pozycjonowanie stron medycznych

Posiadasz własną działalność gospodarczą w branży medycznej? A może jesteś lekarzem, który jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie i jesteś u kogoś zatrudniony oraz dodatkowo prowadzisz własną praktykę lekarską? Myślałeś już o tym, aby zlecić pozycjonowanie strony medycznej?

 

      Mogę zaryzykować stwierdzenie, że zapewne posiadasz już stronę internetową, a jeśli nie posiadasz jej dziś to zgłoś się do nas - tworzymy funkcjonalne i bezpieczne responsywne strony internetowe i chętnie podzielimy się z Tobą własnym doświadczeniem w tym zakresie. Warto nadmienić, że posiadanie strony internetowej jest standardem, który już zaczął obowiązywać od dłuższego czasu. Niezależnie od tego, w którym dziale medycyny się specjalizujesz, jednakowoż mógłbym zaryzykować stwierdzenie na podstawie własnego doświadczenia, że spośród lekarzy to najbardziej w internecie reklamują się specjaliści z zakresu działów: stomatologia, kardiologia, chirurgia, diabetologia, ortopedia, urologia, okulistyka, alergologia i endokrynologia. Możliwe jednak, iż Twój dział nie został tutaj ujęty, a również wymagałby pozycjonowania strony medycznej? Jeśli tak, pamiętaj, że możesz na nas liczyć w tej kwestii!

 

     Owszem można z całą stanowczością powiedzieć, że dobrego lekarza polecają sami pacjenci drogą pantoflową, ale jak to się ma w kwestii zbiorowych usług medycznych świadczonych na większą skalę? Marketing szeptany nie zawsze wystarcza i lekarze przedsiębiorcy często zlecają pozycjonowanie stron medycznych, między innymi takim firmom jak nasza. W branży medycznej jak wiadomo jest ogromna konkurencja zarówno w zakresie świadczonych usług medycznych jak i towarów, które znajdują zastosowanie i są dostarczane do odbiorców końcowych.

 

        Nie wiesz co Ci może dać pozycjonowanie strony medycznej? Oto kilka zalet:

  • dobrze ukierunkowany wzrost widoczności Twojej www w wyszukiwarce internetowej, np. pod frazę lokalną lekarz dentysta Wrocław, stomatolog Wrocław;
  • stały wzrost odwiedzin na stronie, co może przekładać się, że przyjdzie do Ciebie więcej osób;
  • dobrze wykonana optymalizacja na potrzeby SEO – pozycjonowania, która w dużej mierze przełoży się na widoczność i pozycje w Google, ale też układ treści na stronie będzie bardziej user friendly, tj. przyjazny dla oka oglądającego stronę www;
  • raportowanie postępów w pracach i nieustanne wsparcie od strony logistycznej w rozszerzonym pakiecie SEM – marketingu internetowego obejmującego dodatkowe kampanie reklamowe takie jak np. Google Adwords i tym podobne.

 

         Niewątpliwie pozycjonowanie stron medycznych stało się już standardem. Warto abyś i Ty drogi lekarzu zastanowił się nad tym, czy Twoja witryna nie powinna być poddana fachowej ocenie i opiece specjalisty z dziedziny SEO. Zastanów się proszę i jeśli dojdziesz do wniosku, że pragniesz aby Ci pomóc w kwestii wsparcia technicznego, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas przez formularz kontaktowy na naszej stronie lub kliknij w czerwoną słuchawkę w prawym górnym rogu i podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy, wszystko Ci wyjaśnimy i przedstawimy korzystną ofertę, która pozwoli Ci na rozwinięcie własnej działalności!.

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor