BLOG

Pozycjonowanie stron medycznych

Posiadasz własną działalność gospodarczą w branży medycznej? A może jesteś lekarzem, który jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie i jesteś u kogoś zatrudniony oraz dodatkowo prowadzisz własną praktykę lekarską? Myślałeś już o tym, aby zlecić pozycjonowanie strony medycznej?

 

      Mogę zaryzykować stwierdzenie, że zapewne posiadasz już stronę internetową, a jeśli nie posiadasz jej dziś to zgłoś się do nas - tworzymy funkcjonalne i bezpieczne responsywne strony internetowe i chętnie podzielimy się z Tobą własnym doświadczeniem w tym zakresie. Warto nadmienić, że posiadanie strony internetowej jest standardem, który już zaczął obowiązywać od dłuższego czasu. Niezależnie od tego, w którym dziale medycyny się specjalizujesz, jednakowoż mógłbym zaryzykować stwierdzenie na podstawie własnego doświadczenia, że spośród lekarzy to najbardziej w internecie reklamują się specjaliści z zakresu działów: stomatologia, kardiologia, chirurgia, diabetologia, ortopedia, urologia, okulistyka, alergologia i endokrynologia. Możliwe jednak, iż Twój dział nie został tutaj ujęty, a również wymagałby pozycjonowania strony medycznej? Jeśli tak, pamiętaj, że możesz na nas liczyć w tej kwestii!

 

     Owszem można z całą stanowczością powiedzieć, że dobrego lekarza polecają sami pacjenci drogą pantoflową, ale jak to się ma w kwestii zbiorowych usług medycznych świadczonych na większą skalę? Marketing szeptany nie zawsze wystarcza i lekarze przedsiębiorcy często zlecają pozycjonowanie stron medycznych, między innymi takim firmom jak nasza. W branży medycznej jak wiadomo jest ogromna konkurencja zarówno w zakresie świadczonych usług medycznych jak i towarów, które znajdują zastosowanie i są dostarczane do odbiorców końcowych.

 

        Nie wiesz co Ci może dać pozycjonowanie strony medycznej? Oto kilka zalet:

  • dobrze ukierunkowany wzrost widoczności Twojej www w wyszukiwarce internetowej, np. pod frazę lokalną lekarz dentysta Wrocław, stomatolog Wrocław;
  • stały wzrost odwiedzin na stronie, co może przekładać się, że przyjdzie do Ciebie więcej osób;
  • dobrze wykonana optymalizacja na potrzeby SEO – pozycjonowania, która w dużej mierze przełoży się na widoczność i pozycje w Google, ale też układ treści na stronie będzie bardziej user friendly, tj. przyjazny dla oka oglądającego stronę www;
  • raportowanie postępów w pracach i nieustanne wsparcie od strony logistycznej w rozszerzonym pakiecie SEM – marketingu internetowego obejmującego dodatkowe kampanie reklamowe takie jak np. Google Adwords i tym podobne.

 

         Niewątpliwie pozycjonowanie stron medycznych stało się już standardem. Warto abyś i Ty drogi lekarzu zastanowił się nad tym, czy Twoja witryna nie powinna być poddana fachowej ocenie i opiece specjalisty z dziedziny SEO. Zastanów się proszę i jeśli dojdziesz do wniosku, że pragniesz aby Ci pomóc w kwestii wsparcia technicznego, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas przez formularz kontaktowy na naszej stronie lub kliknij w czerwoną słuchawkę w prawym górnym rogu i podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy, wszystko Ci wyjaśnimy i przedstawimy korzystną ofertę, która pozwoli Ci na rozwinięcie własnej działalności!.


Głosów: 9.9/10 (42 Głosujących)Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor