BLOG

Top 5 narzędzie dla sporządzania audytów SEO www

Każdego dnia setki tysięcy jeśli nie miliony specjalistów z dziedziny marketingu internetowego analizuje różnego rodzaju zagadnienia związane z postępem w dziedzinie marketingu i wdraża w swoich projektach co rusz nowe rozwiązania informatyczne aby tylko zyskiwać coraz lepsze wyniki ze sprzedaży produktów i usług, których promocją się zajmują.

 

           Podobnież jest i ze specjalistami z dziedziny  SEO i SEM, którzy zgłębiają tajniki możliwości rozwiązań teleinformatycznych aby tylko coraz lepsze wyniki osiągać ze sprzedaży przez internet i maksymalnie wypromować strony internetowe, których promocją się zajmują. Jak wiadomo w celu uzyskania najlepszych osiągnąć i analizy stron, potrzebne są do tego narzędzia, które niejednokrotnie z racji swojego zaawansowania i dużej przydatności są odpłatne, ale jak się okazuje nie wszystkie i są też wersje nieodpłatne i właśnie na nich chcielibyśmy się dzisiaj skupić. Jeśli pragniecie poznać top 5 przydatnych narzędzi do sporządzania zaawansowanych audytów SEO www, zapraszamy do lektury!

 

1. Screaming Frog

 

            Zdecydowanym faworytem jakiemu należy się pierwsze miejsce jest oprogramowanie o nazwie Streaming Frog, dzięki temu narzędziu nie tylko będziemy poddać dogłębnej analizie naszą witrynę (w wersji darmowej jest ograniczenie do 500 podstron), ale także będzie mogli zebrać interesujące nas informacje SEO odnośnie jej egzystowania w Internecie. Dodatkowym plusem jest możliwość ściągnięcia na dysk danych zebranych przez ów narzędzie, raport zatem przyda nam się do późniejszej analizy porównawczej, która jak wiadomo prędzej czy później nam się przyda.  Jedynym minusem tego rozwiązania – teoretycznie – jest to, że nie można z poziomu programu wysyłać raportów na e-mail, ale jak wiadomo można wygenerować raport i go w załączniku przesłać do kogoś.

 

 

2. SEO Report Card

 

            Kolejne narzędzie, którego ogromnym plusem jest to, że jest szybkie i podaje naprawdę przyzwoitą porcję danych jeśli chodzi o analizę, a ponadto umożliwia wysyłanie raportów na e-mail, które można sobie jak wiadomo zarchiwizować celem późniejszego porównania z nowymi raportami.

 

 

3. Woorank

 

            Kolejne narzędzie, które niewątpliwie przyda się większym agecjom, ponieważ dostarcza ogromnej ilości bardzo dokładnych danych i jak się okazuje jest w pełni bezpłatne oraz nie ma żadnych ograniczeń. Dziwi fakt tego, że tak dobre narzędzie nie jest odpłatne, ale może do czasu zatem warto korzystać póki można.

 

4. MySiteAuditor

 

            Kolejne i bardzo dobre oraz rozbudowane narzędzie to MySiteAuditor, które pozwala na osadzenie tego rozwiązania na stronie i dzięki temu na generowanie więcej odsłon. Co jeszcze bardzo ważne to fakt istnienia pewnego rodzaju większej pewności, że jeśli z wyniku strony wyjdzie wynik ponad 85% to jest duża pewność tego, że strona znajdzie się w top 10 pod kluczowe frazy jakie się promuje. Dużym plusem jest też poddawanie pod audyt nie tylko stron wewnętrznych, ale również poddaje pod analizę porównawczo inne strony internetowe całościowo, wiele narzędzi pomija tego typu krok i jest to dużym minusem.

 

 

5. Marketing Grader

 

            To narzędzie jako jedyne z zaprezentowanych jest w stanie również poddać analizie dodatkowe dane, które gromadzone są m. in. na profilach społecznościowych, stronach mobilnych i nie tylko. W każdym razie narzędzie godne polecenia z racji swojego większego rozbudowania i możliwości porównawczych. Warto również wspomnieć, że jako jedyne narzędzie z wszystkich zaprezentowanych pozwala również na dokonywanie zrzutów ekranu w celu prezentacji danych wizualnych.

 

 

Podsumowanie

 

            Niewątpliwie warto jest móc poddać gruntownej analizie serwisy, którymi się zarządza i móc wyciągnąć wnioski na przyszłość tak aby jeszcze dokładniej optymalizować kod i móc zmaksymalizować korzyści z używania stron. Powyższa lista to nasze subiektywne i skromne must know jeśli chodzi o DARMOWE narzędzia dostępne na rynku zagranicznym w wersji anglojęzycznej i warto jest nimi się zainteresować aby jeszcze umiejętniej i profesjonalniej kierować swoimi działaniami SEO i SEM.


Głosów: 10.0/10 (45 Głosujących)


Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania Sitepromotor seo raport Sitepromotor seo raport Sitepromotor seo raport Sitepromotor seo raport Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania Sitepromotor seo narzędzia

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor seo raport

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor seo narzędzia SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor seo raport Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor seo raport Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor seo raport Politechnika Wrocławska Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania WP money Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania Dospel Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania Magellan Sitepromotor seo raport Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor seo narzędzia Castrol Sitepromotor narzędzia do pozycjonowania eGospodarka Sitepromotor seo raport OEX

Referencje

Sitepromotor seo narzędziaSitepromotor seo narzędziaSitepromotor seo narzędziaSitepromotor seo narzędziaSitepromotor seo narzędzia

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor seo raport Sitepromotor