BLOG

Suggested clip jako dodatek do Direct Answer

Jak wiadomo w Google dla niektórych zapytań wyskakuje nam dodatkowa górna pozycja w postaci Direct Answer, są to z reguły krókie, najbardziej trafne wskazówki – odpowiedzi – dla zapytania typu: „co to jest SEM”.

 

Sitepromotor Suggested clip suggested clip

 Jeśli wpiszesz wskazaną obok frazę w wyszukiwarkę uzyskasz definicję o treści:SEM (Search Engine Marketing) – to element marketingu internetowego, który wykorzystuje m.in. płatne reklamy na stronach rezultatów wyszukiwarek internetowych. „ i odwołanie poniżej do źródła: https://www.semtec.pl/slownik-seo/sem/ . Nie zawsze oczywiście pojawiają się wyniki ze stron trzecich, czasami (albo w większości nawet) Google przywołuje definicje z najbardziej znanej na świecie chyba obecnie encyklopedii, mianowicie Wikipedii.

 

Czy zatem jest suggested clip?

 

Jest to dodatkowa „zabawka” zwana fachowo – snippet - która pozwoli nam odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Z rozwiązania tego mogą korzystać na razie użytkownicy korzystający z przeglądarki Chrome i to z ustawioną wersją językową angielską. Zapewne jest to tymczasowe rozwiązanie i inne kraje – w tym Polska – też doczekają się polskiej „wersji”.

 

 

Co właściwie daje nam ten snippet?

 

            Jak wiadomo w dobie Internetu, mnóstwo ludzi szuka szybkich odpowiedzi, czasami są bardzo zmęczeni i zabiegani zatem szukają wręcz czegoś co w sposób multimedialny przekaże im sedno sprawy i trafnie w jakimś filmie pozwoli się doszkolić, uzyskać niezbędne informacje i tak dalej. Tak samo jest właśnie z tym rozwiązaniem – suggested clip jest zasugerowanym klipem filmowym, który wyświetli od konkretnego miejsca, które powinniśmy obejrzeć aby uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytanie. I nie, nie przekierowuje Cię na YouTube, tylko powiększa okno w przeglądarce.

 

 

Czy to rozwiązanie jest przydatne?

 

            Trzeba powiedzieć wprost, Google zmierza do tego, aby wszystko maksymalnie uprościć. Bardzo korzystne jest to rozwiązanie dla tych, którzy szczególnie cenią sobie czas i chcą uzyskać szybko trafną informację w możliwe najbardziej przystępnej formie, właśnie dlatego trzeba powiedzieć wprost – suggested clip, może w przyszłości mocno zrewolucjonizować opcję wyszukiwania i wielu osobom umożliwić komfortowe pozyskiwanie informacji. 


Głosów: 9.8/10 (35 Głosujących)


Sitepromotor Suggested clip Sitepromotor google Sitepromotor Suggested clip Sitepromotor Direct Answer Sitepromotor google Sitepromotor Suggested clip Sitepromotor Suggested clip

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor Suggested clip

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor google SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor Suggested clip Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor Direct Answer Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor google Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor google Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor Direct Answer Politechnika Wrocławska Sitepromotor Direct Answer WP money Sitepromotor Direct Answer Dospel Sitepromotor Suggested clip Magellan Sitepromotor Suggested clip Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor Suggested clip Castrol Sitepromotor google eGospodarka Sitepromotor Direct Answer OEX

Referencje

Sitepromotor Suggested clipSitepromotor Suggested clipSitepromotor Suggested clipSitepromotor Suggested clipSitepromotor Suggested clip

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor Direct Answer Sitepromotor