BLOG

Google Post już na wszystkich kontach

Jak wiadomo Google nie spoczywa na laurach i ciągle zaskakuje nas jakimiś nowinkami w ramach darmowych usług. Całkiem niedawno można było podziwiać darmowy kreator stron dla właścicieli firm, który założyli swoje Mapy, teraz można podziwiać... wpisy publikowane na kontach Google Moja Firma.

 

Sitepromotor google moja firma google post

Czym są wpisy publikowane na kontach Google Moja Firma?

 

            Jak wiadomo w obrębie samego konta Google każdy mający swoją firmę może podawać niezbędne informacje o lokalizacji, czasie otwarcia firmy i tak dalej, teraz możliwe jest także dodanie wizytówek w wynikach wyszukiwania i w mapach Google. Aby tego dokonać trzeba standardowo zalogować się na swoje konto w Google Moja Firma, następnie przejść do sekcji „Wpisy” i potem możemy zredagować swój pierwszy wpis, w którym standardowo można dodać zdjęcie, wpisać treść o długości od 100 do 300 znaków, stworzyć z wpisu „wydarzenie” oraz dodać guzik „call to action” (którym możemy odesłać do naszej strony z odpowiednią treścią ofertową lub  ze stroną „landing page”). Ostatecznym krokiem jest możliwość kliknięcia podglądu a następnie opublikowanie treści.

            Tak przygotowany post pojawi się na twojej wizytówce pokazywanej w wynikach wyszukiwania oraz na Mapach Google a użytkownicy będą mogli taki post opublikować na wybranych social media bądź też skopiować adres i przesłać w innej formie.

 

Dlaczego warto korzystać z możliwości publikowania wpisów na Google Moja Firma?

 

            Jak wiadomo sporo osób korzysta z wyszukiwarek internetowych aby znaleźć firmy, które będą potrafiły zrealizować ich upragnione zamówienia na realizację jakichś zleceń. Niewątpliwie szukanie całościowe w obrębie całego kraju lub świata nie jest w zakresie zainteresowania większości osób, które chcą zlecać niektóre rzeczy lokalnym przedsiębiorcom, z którymi będą mogli spotkać się twarzą w twarz. Właśnie dla tych osób Mapy Google są niezastąpionym skarbcem wiedzy, który pozwoli im szybko znaleźć najlepszych kontrahentów i spotkać się z nimi w celu ustalania warunków zamówienia i dalszej kooperacji. Posty, które firma może publikować na swojej wizytówce stanowi mocną zachętę do podjęcia interakcji z danym przedsiębiorcą, który w ten sposób stara się zainteresować swoją ofertą i pokazać co ma w danej chwili do zaoferowania.

 

Podsumowanie

 

            Zdecydowanie warto jest korzystać z tego co wyszukiwarka nowego ma nam do zaoferowania jeśli chodzi o promocję swoich lokalnych przedsięwzięć biznesowych, które dobrze zareklamowane mogą być zawsze o krok przed konkurencją. Google po raz kolejny pokazało, że nie przestaje odpowiadać na współczesne wymagania marketingowe jeśli chodzi o wspieranie lokalnych przedsiębiorców. Warto już dziś zapoznać się z nowymi możliwości Map Google i korzystać z wpisów, które dodatkowo zainteresują potencjalnych Kowalskich o tym co nowego ma się im do zaoferowania.


Głosów: 9.1/10 (30 Głosujących)


Sitepromotor google Sitepromotor google post Sitepromotor google post Sitepromotor google moja firma Sitepromotor google post Sitepromotor google moja firma Sitepromotor google moja firma

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor google

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor google post SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor google post Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor google post Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor google post Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor google Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor google post Politechnika Wrocławska Sitepromotor google WP money Sitepromotor google moja firma Dospel Sitepromotor google moja firma Magellan Sitepromotor google Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor google post Castrol Sitepromotor seo eGospodarka Sitepromotor google post OEX

Referencje

Sitepromotor google postSitepromotor google postSitepromotor google postSitepromotor google postSitepromotor google post

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor google post Sitepromotor