SEO

4 proste drogi na lepsze SEO w Google

Jak wiadomo pozycjonowanie i optymalizacja to zajęcia, które są bardzo zaawansowanymi czynnościami podejmowanymi codziennie przez wielu specjalistów w tej dziedzinie. Nie da się też ukryć, że ogromna jest konkurencja i tym bardziej ciężko jest osiągnąć jakieś dobre efekty dla wszystkich klientów, którymi się też zajmuje dana agencja reklamowa. Nasuwa się zatem prosty wniosek, który na pewno wiele osób już dawno wydedukowało, po pierwsze trzeba na bieżąco solidnie pracować aby były efekty pracy, po drugie niewątpliwie trzeba szukać nowych sposobów na lepsze SEO.

 

sposoby_na_lepsze_seo

W dzisiejszym artykule po raz kolejny postaramy się przedstawić interesujące propozycje jakie ma do zaoferowania zagraniczny serwis SiteProNews, który co jakiś czas publikuje bardzo interesujące rozwiązania związane z branżą SEO/SEM. Zapraszamy do lektury!

 

 

 

Oryginalność przede wszystkim

 

Jak się okazuje niby oczywista sprawa, ale nie wszyscy to doceniają i zaniedbują podstawowe kwestie związane z oryginalnością tematyki poruszanej na ich stronach internetowych. Tak, nie mówimy tutaj o pisaniu zlecanych artykułów tematycznych lecz wskazywaniu swoim czytelnikom na nowe możliwości, które zrewolucjonizują ich postrzeganie problemów i zagadnień, o których traktuje dany serwis. Nie da się ukryć zagadnienie mocno angażujące nie jedną głowę myśliciela, ale bez tego nie da się być oryginalnym i przyciągać powracających czytelników strony. Co najbardziej zaskakujące w gąszczu SEO zabiegów mnóstwo ludzi zapomina o tym fakcie i nie skupia się na meritum treści ich witryn internetowych, dlatego też nie potrafią utrzymać na wysokim poziomie liczby odwiedzin i nie ma ze strony odpowiedniej konwersji.

 

 

 

Publikowanie gościnne

 

Jak się okazuje bardzo duże możliwości generowania ruchu przychodzącego na nasze witryny jak i również pozyskiwania darmowych i dobrych linków zwrotnych daje publikowanie gościnne na stronach, które są tematycznie z nami powiązane. Jak się okazuje nie jest to wcale trudna sprawa i warto jest mieć możliwość przeczesania zasobów Internetu pod kątem fraz związanych z naszą branżą. Nie da się ukryć, że wiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż publikowanie na ich stronach obcych wpisów podlinkowanych do stron autorów odbiera nieco „mocy” ich witrynom, ale wcale nie zmienia to faktu, że nie wszyscy podchodzą do tego tak bardzo restrykcynie w sposób zdroworozsądkowy publikują ze wzajemnością takie właśnie wpisy, dzięki którym będą mogli pozyskać nowe ciekawe treści na ich stronach. Warto jest pamiętać i o tym.

 

 

Wygląd ma znaczenie

 

Jak się okazuje i pokazują to notorycznie dane statystyczne – mnóstwo internautów to esteci, którzy opuszczają te witryny, które im się nazwyczajniej w świecie nie podobają albo są one niedopracowane z punktu widzenia UX i UI, dlatego warto jest zainwestować w solidnie dopracowane kroje graficzne dostosowane do współczesnych wymagań jakie narzuca nam Google, czyli oczywiście takie rozwiązania, które są dostosowane do urządzeń mobilnych i spełniają wszelkie wytyczne dla webmasterów pod kątem najnowszych trendów wyczerpujących kanony mobile first-index.

 

 

 

Koncepcja w content marketingu

 

Treści na stronie są aktualnie podstawą do tego aby móc orzec, czy strona jest interesująca i zasługuje na zaufanie użytkowników – a co za tym idzie odpowiednie noty i wysoką pozycję w wyszukiwarce. Co za tym idzie – nie jedna osoba musi się solidnie napracować nad treściami oraz ich logicznym ułożeniem na stronie do czego potrzebne są też różnego rodzaju narzędzia marketingowe począwszy od darmowych - Google Webmaster Tools, ale też i godnych rozważenia do zakupu takich jak np. IdeFlip i wiele innych. Warto jest mieć na względzie konieczność cyklicznego przeglądania i odpowiedniego zarządzania treściami na stronie internetowej tak aby witryna spełniała wszystkie wymogi od strony UX i UI.

 

 

Podsumowanie

 

Niewątpliwie SEO nie jest prostym zajęciem i wszelkie zabiegi, które są etyczne i dozwolone powinny być rozpatrzone. W niniejszym artykule postaraliśmy się przestawić 4 najprostsze, wszak najważniejsze naszym zdaniem elementy ZANIEDBYWANE przez wiele osób prowadzący optymalizację i pozycjonowanie na potrzeby swoich serwisów. Warto jest o nich pamiętać tak aby SEO było solidnie dopracowane i skuteczne. Życzymy powodzenia!


Głosów: 9.9/10 (32 Głosujących)Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor