SEO

Posty 3D na Facebook

Jak wiadomo Facebook to sieć społecznościowa, która stała się tak popularna, że ktoś kto prowadzi własną działalność gospodarczą albo jest znaną osobą i nie posiada konta uważany jest za mało „na czasie”. Nie da się ukryć, że swoją popularnością FB przebił nasze rodzime serwisy takie jak Nasza-Klasa i tym podobne, dlatego też ciągle rozwija się dynamicznie i co jakiś czas zaskakuje nas różnymi nowościami.

 

Sitepromotor posty 3d Posty 3D na Facebook

 

W dzisiejszym artykule postaramy się Wam napisać o tym jak stosować posty 3D na Facebook, niewątpliwie wielu z Was bardzo zainteresuje tego typu rozwiązanie. Zapraszamy do lektury!

 

 

Podstawy

 

Filmy wideo, zdjęcia panoramiczne 360 stopni i gify to ścisła podstawa jeśli chodzi o graficzne prezentacje w sieci, teraz doszło rozwiązanie, które największe firmy już dostrzegły i powoli można obserwować w sieci różne tego typu prezentacje, dla przykładu twarz tego mężczyzny pozwala ukazać Wam możliwości jakie daje tego typu rozwiązanie:

http://www.arabwheels.net/wp-content/uploads/2018/02/fb_3d-creator.gif

źródło: http://www.arabwheels.net/wp-content/uploads/2018/02/fb_3d-creator.gif

 

Zgodnie z tym co mówili twórcy portalu, że mają zamiar stawiać na tworzenie dodatków angażujących mocniej użytkowników, trzeba przyznać, że to rozwiązanie może się naprawdę sprawdzić.

 

 

Przygotowanie i publikacja

 

Jeśli chodzi o najprostszą czynność to trzeba przyznać, że sama publikacja postów nie powinna przysporzyć większych problemów, ponieważ polega jak się okazuje na prostym przeciągnięciu tegoż elementu do obszaru postu w przeglądarce, a potem ustawić tło i gotowe. Jeśli natomiast chodzi o kwestie przygotowania samej grafiki 3D dla postu to może być zdecydowanie trudniejsze zadanie. Z postawowych informacji trzeba powiedzieć, że grafika powinna być przygotowana w formacie giFT 2.0 i nie być większa od 3 mb.

Tego typu grafiki można przygotować w standardowych aplikacjach typu Photoshop, czy też Paint 3D, tudzież w aplikacjach na telefony. Grafiki są widoczne na ekranach komputerów standardowych i telefonach bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

 

 

Podsumowanie

 

Niewątpliwie tego typu forma prezentacji treści jest bardzo innowacyjna i pozwoli zaprezentować w niesztampowy sposób różnego rodzaju postacie, produkty i przedmioty takie jak np. eksponaty muzealne, prace artystów i tak dalej. Trzeba przyznać iż rozwiązanie to skierowane jest głównie do firm, które będą pragnęły w oryginalny sposób zaprezentować swoje nowe produkty i do osób, które w rzeczy samej pragną prezentować swoje osoby szerszemu gronu odbiorców z racji swojej popularności.

Przyszłość pokaże jak wielką popularnością będą się cieszyły grafiki 3D, trzeba jednak przyznać, iż są one naprawdę ciekawą alternatywą dla standardowych form prezentacji treści.


Głosów: 8.9/10 (30 Głosujących)


Sitepromotor posty 3d Sitepromotor facebook Sitepromotor posty 3d Sitepromotor facebook Sitepromotor facebook Sitepromotor facebook Sitepromotor facebook

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor facebook

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor posty 3d SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor posty 3d Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor Posty 3D na Facebook Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor facebook Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor facebook Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor facebook Politechnika Wrocławska Sitepromotor facebook WP money Sitepromotor facebook Dospel Sitepromotor posty 3d Magellan Sitepromotor Posty 3D na Facebook Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor facebook Castrol Sitepromotor posty 3d eGospodarka Sitepromotor Posty 3D na Facebook OEX

Referencje

Sitepromotor facebookSitepromotor facebookSitepromotor facebookSitepromotor facebookSitepromotor facebook

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor posty 3d Sitepromotor