Wideo wizytówka

Czym jest wideo wizytówka?

Sitepromotor wideo wizytówki

Wideo wizytówka jest doskonałym narzędziem do zaprezentowania firmy w Internecie. Umożliwia ona pokazanie Twoich produktów i usług w szybki i efektowny, oraz, co najważniejsze, przystępny dla odbiorcy sposób. W ramach realizacji wideo wizytówki oferujemy: pomoc w przygotowaniu briefu, profesjonalne studio, ekipę (w składzie: operator, asystent, na życzenie aktor), oświetlenie, montaż i koloryzację, udźwiękowienie. Przeciętna długość wideo wizytówki do Internetu: 1 minuta.

Zalety wideo wizytówek

  • krótki i bardzo sugestywny przekaz
  • łatwo zapada w pamięć i dłużej w niej pozostaje
  • buduje wizerunek firmy i świadomość marki

Ile kosztuje realizacja wideo wizytówki?

Dokładny koszt realizacji wideo wizytówki jesteśmy w stanie podać po otrzymaniu odpowiedzi na podstawowe pytania, takie jak : gdzie miałaby być kręcona (nasze studio, siedziba firmy, w terenie, etc) ile osób się wypowiada, ile dni zdjęciowych, czy z lektorem, etc. W związku z tym trudno jednonacznie określić z góry cenę, można jednak przyjąć, że już od około 1000 netto jesteśmy w stanie ją przygotować. 

Jeśli chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę to prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, lub wypełnienie krótkiego formularza  / briefu, który ułatwi nam oszacowanie kosztów.

Dlaczego my?

W branży reklamowej działamy od przeszło 12 lat, posiadamy duże doświadczenie w zakresie produkcji filmowej, co potwierdzone jest naszym bogatym portfolio.Mieliśmy przyjemność współpracy w zakresie produkcji wideo z takimi firmami / instytucjami jak : Selena SA, Castrol, Politechnika Wrocławska, Uniwersystet Wrocławski.

 

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych operatorów i montażystów, którzy są absolwentami szkół filmowych lub na co dzień pracują w stacjach telewizyjnych.  Niezależnie od typu zlecenia naszym celem jest realizacja skutecznego filmu. Jest to możliwe dzięki odpowiednim przygotowaniom do zdjęć, dbałości o najwyższą jakość obrazu i dźwięku oraz odpowiedniej postprodukcji. 

Zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę kontaktu : 

 

  • użyj czatu online - prawy dolny róg - kliknij "Porozmawiaj z nami",
  • pozwól nam oddzwonić do siebie - kliknij w czerwoną słuchawkę w prawym górnym rogu i podaj nam swój numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie tak szybko, jak tylko jest to możliwe.
  • skorzystaj z formularza zapytania po prawej stronie 
  • Zadzwoń do nas +48 608 054 626
  • Napisz do nas : sitepromotor@sitepromotor.com.pl

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor video

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor Wideo wizytówka SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor wideo wizytówki Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor video Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor video Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor wideo wizytówki Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor Wideo wizytówka Politechnika Wrocławska Sitepromotor video WP money Sitepromotor wideo wizytówki Dospel Sitepromotor Wideo wizytówka Magellan Sitepromotor video Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor wideo wizytówki Castrol Sitepromotor wideo wizytówki eGospodarka Sitepromotor wideo wizytówki OEX

Referencje

Sitepromotor wideo wizytówkiSitepromotor wideo wizytówkiSitepromotor wideo wizytówkiSitepromotor wideo wizytówkiSitepromotor wideo wizytówki

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor wideo wizytówki Sitepromotor