BLOG

Prowadzenie FanPage na Facebooku

Wśród nie tylko młodych ludzi, panuje nieco żartobliwe przekonanie, w myśl którego, jeżeli nie masz konta na Facebooku, to znaczy, że nie istniejesz. Zależność ta, choć może się wydawać zabawna, co raz częściej dotyczy również firm. Ten portal społecznościowy jest miejscem, gdzie szybko można dotrzeć do tysięcy odbiorców o określonych cechach takich jak płeć, wiek czy zainteresowania.

 

Generalnie prowadzenie FanPage'a na Facebooku nie jest trudne. Jednak by przyniosło to oczekiwany skutek, trzeba przede wszystkim pamiętać, że ważna jest systematyczność, oraz że nie ilość, ale jakość się liczy. Spam również w przypadku Facebooka się nie sprawdza i może przynieść odwrotny od zamierzonego skutek. Wpisy musza być poprawne oraz interesujące i skupiać się na konkretnym temacie. Dobre rezultaty przynosi również prowadzenie konkursów, w których można wygrać ciekawe nagrody. Zdecydowanie poprawia to zainteresowanie naszą stroną, a tym samym ofertą. Zarówno nagrody, jaki i wpisy powinny dotyczyć tematyki i obszaru działań firmy.

 

O popularności danego fanpaga świadczy ilość fanów i kliknięć w tzw. lubię to. Często więc zdarza się sytuacja, że like są kupowane. I choć rzeczywiście duża ich ilość świadczy o popularności portalu, to jednak trzeba tutaj bardzo uważać. Szybko można bowiem zorientować się, że dana osoba świadomie nigdy nie weszłaby na taki profil, gdyż zupełnie mija się z jej zainteresowaniami, zbyt duża ilość przypadkowych osób, może zniechęcić do dowiedzenia fan page'a, a tym samym zmniejszyć zainteresowanie firmą.

 

Nasze doświadczenie mówi, że prowadzenie FanPage na Facebooku warto pociec profesjonalistom. Podchodząc indywidualnie do potrzeb klienta, mamy również w swojej ofercie prowadzenie FanPage na Facebooku. Szybko i skutecznie dotrzemy do docelowej grupy odbiorców i zadbamy o wizerunek Twojej firmy


Głosów: 9.7/10 (30 Głosujących)



Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626




Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor