BLOG

Pozycjonowanie w Google Maps

Z pewnością serfując w Internecie po stronach Google nieraz natknąłeś się dla określonego hasła na szczycie wyników mapkę miasta z zaznaczeniem lokalizacji firm. Zastanawiasz się czy Twoja firma może się również tam znaleźć?

 

Nic prostszego! Nasz firma specjalizuje się w pozycjonowaniu, a jedną z najnowszych technik pozycjonowania, które wprowadziliśmy niedawno,  jest pozycjonowanie w Googlep Maps. Pozycjonowanie w Google Maps

Pozycjonowanie wśród wyników dotyczących firm lokalnych w Google Maps polega na zgłoszeniu Twojej firmy do Centrum Firm Lokalnych Google oraz odpowiednim zoptymalizowaniu opisów w ten sposób, aby wpis pojawiał się możliwie najwyżej w rankingu.

Warto nadmienić, że Google pokazuje przy wynikach dla określonych zapytań wyłącznie do 10 wyników przy mapkach, stąd ważne jest aby Twój wpis był odpowiednio zoptymalizowany.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Google Maps?

Do przygotowania profesjonalnej wyceny i oferty potrzebujemy adres Twojej strony i/lub listę słów kluczowych dla których strona miałaby być pozycjonowana.

Skontaktuj się z nami:

Tel 0801 011 742
Kom 0608 054 626

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor