Transmisje i realizacje wielokamerowe

Organizujesz szkolenie lub konferencję i chciałbyś, aby to wydarzenie zostało sfilmowane? Pomożemy Ci w przygotowaniu konspektu, a nasi operatorzy wykonają zdjęcia. Cały zmontowany materiał otrzymasz na płycie DVD. 

Dotrzyj do tysięcy odbiorców!

Zajmujesz się reklamą lub marketingiem? 
Organizujesz imprezy sportowe lub kulturalne?
Organizujesz koncerty, pokazy mody lub imprezy plenerowe?
Planujesz zorganizować targi, sympozjum albo konferencję?

Aby zwiększyć liczbę odbiorców, niezależnie od miejsca ich zamieszkania, nie potrzebujesz ogromnych nakładów finansowych.

Transmisje internetowe są równie skuteczne (a przy tym znacznie tańsze), jak transmisje na żywo w telewizji czy radiu. Jednocześnie stanowią doskonały sposób na promocję każdego wydarzenia oraz dotarcie z nim do szerokiego grona odbiorców. Zwiększ zyski z organizowanego wydarzenia. Pozwól innym osobom wziąć wirtualny udział w organizowanej przez Ciebie imprezie. Niech dowiedzą się o Twoim wydarzeniu i wezmą w nim czynny udział dzięki czatowi online! Nie pozwól, aby ktoś, kto powinien uczestniczyć w wydarzeniu, nie wziął w nim udziału. Nie pozostawaj w tyle, kiedy inni idą naprzód.

9 plusów transmisji online!

 • zarejestrowany podczas transmisji materiał wideo może być wykorzystany do produkcji filmów szkoleniowych, promocyjnych i reklamowych.
 • są znakomitym, nowoczesnym narzędziem marketingowym i PR;
 • mają globalny zasięg;
 • mogą być oglądane na prawie wszystkich komputerach i  urządzeniach mobilnych (niezbędna jest tylko obsługa flash);
 • raz nagrane mogą być dostępne na Twoim serwerze przez nieograniczony czas;
 • dostęp do transmisji może być płatny lub zabezpieczony (np. hasłem), bezpłatny i z nieograniczonym dostępem — to zależy tylko od Ciebie;
 • przez emisję reklam i plansz sponsorskich można obniżyć koszt realizacji transmisji;
 • podnoszą prestiż wydarzenia;
 • pomagają znaleźć sponsorów i partnerów biznesowych;

Emitujemy na żywo:

 • imprezy kulturalne (koncerty, pokazy mody, imprezy plenerowe);
 • imprezy sportowe;
 • targi, sympozja, konferencje;
 • prezentacje biznesowe, prezentacje produktów, inauguracje;
 • zebrania zarządów;
 • uroczystości religijne;
 • wiece polityczne, spotkania wyborcze;
 • szkolenia.

4 zalety pracy z nami:

Sitepromotor transmisje wielokamerowePO PIERWSZE, NAJLEPSZY SPRZĘT, DOŚWIADCZONA EKIPA I DOSKONAŁA REALIZACJA
   Jesteśmy elastyczni. Dopasowujemy rozwiązania do konkretnego zadania, tak aby uzyskać najlepszą jakość, nie przekraczając wyznaczonego budżetu. Korzystamy ze sprzętu i oprogramowania renomowanych firm: SONY, PANASONIC, SENNHEISER, ADOBE. Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi operatorami i realizatorami telewizyjnymi, co zawsze gwarantuje najwyższą jakość produktu końcowego i, w efekcie, Twoją satysfakcję. 

Sitepromotor transmisje wielokamerowePO DRUGIE, SERWERY
     Korzystamy z szybkich i stabilnych serwerów, które zahartowane w ogniu walki, sprawdziły się już podczas tysięcy transmisji. Dzięki temu wygrywasz, bo docierasz do niebagatelnej liczby odbiorców. Twoją imprezę może oglądać jednocześnie 100 000 osób. Jeśli to za mało, zrobimy wszystko, aby więcej nie oznaczało drożej.

Sitepromotor transmisje wielokamerowePO TRZECIE, FULL SERVICE
   Gwarantujemy nie tylko pełną obsługę projektu w postaci zapewnienia ekipy technicznej i późniejszej emisji gotowego materiału wideo. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, możemy zapewnić komentatora wydarzeń sportowych bądź konferansjera, stworzyć studio, w którym podczas przerw organizatorzy i eksperci będą komentować na bieżąco wydarzenia. Zrealizujemy oprawę graficzną transmisji oraz przygotujemy zwiastuny wydarzenia. Nasza realizacja może trafić nie tylko do internetu, ale również na telebimy. 

Sitepromotor transmisje wielokamerowePO CZWARTE, INTEGRALNOŚĆ
     Player flash lub html5 instalujemy na Twojej stronie. Dowolnie konfigurujemy jego wielkość i kolor. Pozbawiamy go zbędnych napisów, aby stał się integralną częścią Twojej strony i całkowicie się z nią komponował. Dodatkowo umożliwiamy integrację z serwisami facebook.com, ustream.tv czy livestream.com, aby poszerzyć grono Twoich odbiorców.

Jak to działa?

Każde wydarzenie może być rejestrowane przez 1–5 kamer HD obsługiwanych przez zawodowych operatorów. Obraz, który jest w czasie rzeczywistym emitowany do Internetu, miksujemy na żywo (z dodatkiem podpisów, plansz, spotów itp.). Wszelkiego rodzaju transmisje na żywo mogą być oglądane za pomocą flash playera umieszczonego na dowolnej stronie (w witrynie wydarzenia, na stronie sponsora, fan page’u na Facebooku itd.). Dodatkowo obraz możemy pokazywać na telebimach!

Więcej w tej samej cenie!

Oprócz gotowego materiału otrzymujesz:

 • Cały nagrany materiał w wersji surowej. Możemy również przygotować film promocyjny będący skrótem wydarzenia.
 • Zapis wydarzenia otrzymujesz w wersji flash, aby móc go emitować w internecie. Oferujemy również wersje DVD i Blu-ray.
 • Pełne statystyki oglądalności transmisji.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas pod numer lub napisz do nas!

Zobacz przykładowe realizacje wielokamerowe

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy. Sitepromotor transmisje wielokamerowe

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Sitepromotor realizacje wielokamerowe SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Sitepromotor realizacje wielokamerowe Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Sitepromotor realizacje wielokamerowe Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

Sitepromotor transmisje do internetu Pozycjonowanie stron internetowych - najlepsze agencje w Poznaniu

W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych na terenie Poznania i okolic!

ZAUFALI NAM

Sitepromotor transmisje wielokamerowe Uniwersytet Wrocławski Sitepromotor realizacje wielokamerowe Politechnika Wrocławska Sitepromotor transmisje do internetu WP money Sitepromotor realizacje wielokamerowe Dospel Sitepromotor realizacje wielokamerowe Magellan Sitepromotor realizacje wielokamerowe Dolnośląska Szkoła Wyższa Sitepromotor transmisje wielokamerowe Castrol Sitepromotor Transmisje internetowe eGospodarka Sitepromotor Transmisje internetowe OEX

Referencje

Sitepromotor realizacje wielokameroweSitepromotor realizacje wielokameroweSitepromotor realizacje wielokameroweSitepromotor realizacje wielokameroweSitepromotor realizacje wielokamerowe

Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor realizacje wielokamerowe Sitepromotor