BLOG

Pozycjonowanie, strony internetowe dla biur architektonicznych

Na rynku nieruchomości w Polsce jest duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania i domy, to zaś sprawia, że występuje spora konkurencja między samymi deweloperami. Duża konkurencja między deweloperami przekłada się natomiast na duże zainteresowanie usługami biur architektonicznych.

 

Tutaj również konkurencja jest ogromna, stąd coraz częściej architekci korzystają z usługi pozycjonowania stron biur architektonicznych na frazy związane z ich działalnością typu: architekt, projektowanie wnętrz, biuro architektoniczne, architektura wnętrz, aranżacja wnętrz, aranżacja kuchni, etc. Większość obsługi rynku nieruchomości i usług architektonicznych spada na barki większych firm, które posiadają rozliczne kontakty i znajomości, natomiast pojedyncze osoby i małe firmy pracujące w tym zawodzie w zasadzie mają dwie możliwości – albo zatrudnić się u kogoś jako podywkonawca, albo próbować pozyskiwać zlecenia bezpośrednio z rynku. I tutaj pojawia się pole do popisu dla tych osób, które pragnęłyby pozyskiwać bezpośrednio więcej zleceń - tą szansą jest pozycjonowanie strony architekta lub biura architektonicznego!

          Jak dobrze wiesz, rynek usług architektonicznych nie jest „łatwym kawałkiem chleba” i trzeba nieustannie dbać o pozyskiwanie nowych zleceń....

            Co zatem możesz zrobić? Możesz się na różne sposoby reklamować, opcji jest mnóstwo, począwszy od poczty pantoflowej, przez reklamę w prasie, radio i telewizji. Metody te różnią się między sobą przede wszystkim stopniem skuteczności oraz ceną. My chcielibyśmy jednak zachęcić Cię do skorzystania z najbardziej optymalnej formy reklamy w relacji cena / skuteczność tj.  pozycjonowanie strony Twojego biura architektonicznego w Google.

Co wchodzi w skład pozycjonowania?

Usługa pozycjonowania (SEO) w naszej firmie obejmuje szeroki wachlarz usług zawierający między innymi : wątki marketingu szeptanego, content marketing, pomoc w zakresie tekstów ofertowych, wsparcie techniczne w zakresie obsługi i supportu strony, monitoring antywirusowy i wiele więcej! Wszelkie szczegóły dotyczące naszych pakietów znajdziesz na podstronie pozycjonowanie.

            Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zachęcamy Ciebie bardzo serdecznie do kontaktu z nami poprzez formularz zapytania po prawej stronie, lub podaj nam swój numer telefonu klikając czerwoną słuchawkę w prawy górnym rogu, a z radością odpowiemy na wszystkie pytania!

Skontaktuj się z nami

Infolinia 0801 011 742
tel 74 831 64 67
tel. kom. 608 054 626
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Ciekawostki z bloga

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

SitePromotor : strony, sklepy, seo - 14 lat doświadczenia
Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" KRD.

Google Advertising Professional

Doświadczenie naszego konsultanta SEM zostało potwierdzone poprzez przyznanie Certyfikatu Google Advertising Professional.

ZAUFALI NAM

Uniwersytet Wrocławski Politechnika Wrocławska WP money Dospel Magellan Dolnośląska Szkoła Wyższa Castrol eGospodarka OEX

Referencje


Średnia ocena jakości usług SitePromotor     Głosów: 5/5 (17 Głosujących)

Sitepromotor